halfnolife
Dołączył/a: styczeń 2024
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Criss18Barca tak
0
Barcelona aka strata
0
@Jonyx chyba sprzedać klub xd
1
@Gacek5 po konferencji Verratti
0
@Bogan Dembele ma potencjał ale go nie wykorzystuje. Więc można powiedzieć że ma szybkość ii? Wykończenie?
0
@ini_barca bo Dembele dostawał dużo szans po prostu
0
@Matt_i1992 dokładnie
0
Dembele miesza, ma szybkość, jest ok piłkarzem. Ale umówmy się że nawet tych 50 mln nie jest jakoś szczególnie wart. Tu się płaci na nazwisko. Spójrzcie na Adama Traore. Fajny byczek, ma to coś, ale... No właśnie ale. A tu się dawało multum szans bo wydali na niego krocie. Ok, strzela bramki, ale o wiele za mało. Daje tyle co dawał Grizz
PS. Jedynie poprzedni sezon gdzie notował jakieś fajne asysty sprawił, że po coś jest na tym boisku
0
Naciska skurczybyk bo mu się oczka świecą a w nich 25mln. Pajac.
0
Jak dadzą stowe to niech idzie. Po co się szarpać
1
@Dezaprobator zawsze wygrana Barcy nad Realem cieszy. Niezależnie od formatu rozgrywek
5
Fermin Fermin Fermin.... Zachwyty. Jak się rozwinie? Xavi przyspawa go do ławki i tyle będzie
0
Musi zostać. Inaczej nigdy się nie przekonamy co jest wart.
0
Białe ściery kojarzą mi się tylko z rm
0
A to tyle przedaliśmy zawodników że stać nas na taki zakup? Coś nowego.
2
To można go porównywać do Ronaldo zdaniem Lapcia czy nie. Co innego w tytule co innego w artykule. Masakra. Onetem zalatuje
0
A co z Olmo? Tak strasznie miał być odłożony transfer na lato
0
Myślicie, że jak Guardiola wygra tryplet to odejdzie z MC?
1
Niech idzie gdzie chce. Byle nie został w tym zakichanym klubie, gówno wart.
0
@Midast Biorąc pod uwagę, że ulokowane grube pieniądze są w hotelach i różnych miejscach, gdzie wartość tylko rośnie, to Barca. Ale dużo zależy od jego jakby to nazwać sumienia, wnętrza. Bo jeśli czuje nie dosyt, jeśli czuje się na siłach i wie że może pomóc to spoko, ale jeśli jest wręcz przeciwnie i wrócić bo się dobrze żyło, a grać kaszane, namieszać w zespole - to lepiej nie wracać, żeby ludzie pamiętali tylko tą najlepsza wersję Messiego.
4
@LM10GOAT Byłoby przepięknie gdyby jeszcze Getafe poszło w pizdu
0
@olciak22 albo rów wylize
0
@Zbyszard coś takiego
1
Jak to mówią? Co wolno wojewodzie, to nie Tobie smrodzie.
1
@Vinitop pieprzony prowokator. Jakby japę zamknął to by inaczej było. Jakoś inni czarnoskórzy piłkarze nie mają takiego problemu. Te gesty, wieczne machenie rekoma, czy pyskówki, śmiechy to właśnie jego zasługa jak go traktują. Nie jest bez winy.Krowa która dużo muczy mało mleka daje.
0
@626 z tym zasłużeniem to tak średnio, no ale ok. Cieszę się, że liga wygrana ale 3 gole... Po błędach - źle to wygląda po prostu i mimo wszystko niektóre rzeczy są nie do zaakceptowania
0
@MateuszGotowka99 Nie jest jakiś super, ale kiedy on ma grać... Małodoświadczony.
0
@626 bardziej chodzi o to w jaki sposób się przegrywa i ile. A to że dwa beznadzieję klubu spadają to coś pięknego
2
@skakun95 mordo, wszystko spoko ale nie 3 w dupsko
0
Jest i nasz Robercik. Bramka na otarcie łez xd