0

@kuz coooooooooo

0

Vamos Vamos Barcelonaaaaa

1

(M) Kessi!!! Vaaaamoooss

0

Niech białasy jeszcze wewala im z 3.

0

Vinicjus żunior baj baj

0

Czerwoni co wora.

3

Czy mógłby? Otóż nie. Dziękuję.

0

Pamiętacie może czy w tym sezonie Barca grała w poniedziałek?

2

Nie, nie nie. Głowa w dół i do szatni. 0 mobilizacji, chęci, zaangażowania. Będzie zabierał miejsce. Z nim nie wygramy LM. Bez niego też ciężko. Więc jaki wniosek? Szkoda, żeby wracał i psuł sobie to co zbudował przez tyle lat

0

@Barca-Messi10 niezbyt to satysfakcjonujące

0

@mekston mając takiego zawodnika od długich lat zawodzilismy.

2

Widać, że niektórym już całkiem odwaliło pisząc, że Messiego zabrakło. Halo, Wake up. Mając Messiego nie wygraliśmy lm od 2015 r. A w pozostałych pucharów też cudów nie bylo.

1

@Donnie_Darko przypomnij sobie, że mając Messiego od 2015 nie wygraliśmy lm... Pozdro

0

I te gamonie powiedzą zaraz że trzeba wyciągnąć wnioski. Ble ble ble. Po każdym spotkaniu pieprza. Ale mnie to wkurwiło. Jak można tak robić

0

Co ten sza szawi odpierdala z zmiana to jego. Porażka porażka porażka. Po raz kolejny pokazujemy, że z wielkimi drużynami nie dajemy rady psychicznie. Do domu.

1

@kondzix2115 o nie. Najgorsze w śnie jest bieganie. Też się mega mecze.

0

Czemu mam wrażenie, że na miejscu wczorajszego Realu, to my jako Barca oberwałaby od Liverpoolu srogo

3

Nie cierpię Realu, jest to ostatnia drużyna której kiedykolwiek mogę kibicować. Ale w ogóle mi nie szkoda Liverpoolu. Jak dla mnie dostać 8. Będzie pięknie

1

Haha ale beka z tych Brytolow

0

Widząc go wczoraj w akcji na żywo, stwierdzam póki co ze Barca, to polka za wysoko dla niego. Musi popracować sporo. Może jakieś wypożyczenie sprawiłoby, że byłby dojrzalszy.

0

Dobra forma psg

1

@Deviler zastanawiam się którego bardziej klubu nie lubię. Jak dla mnie może być 1:2 i 2:1. Skromna wygraną. Ewentualnie mocny wpierdalol

1

Kurwa Robercik, co Ty robisz

0

@Sortello hmmm. Podpisując umowę, nie zawiera 'jak będę w złej formie to proszę uciąć pol z 7 mln '

6

Nie kojarzę go a to dobrze o nim świadczy.

0

Ależ to chodzi! Bramka wisi w powietrzu. Mega mi się podoba dynamika

0

Gdzie oglądacie mecz Realu? Ma ktoś link? Albo jaki kanał w tv

1

@mateusz1989VeB mówisz, masz. Brameczka

0

Kiedy dają oficjalne potwierdzenie dat meczow? Potrzebuje wiedzieć Barcelona Cadiz

5

Balde naprawdę pocieszny chłopak. Wow

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?