halfnolife
Dołączył/a: styczeń 2024
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kuz coooooooooo
0
Vamos Vamos Barcelonaaaaa
1
(M) Kessi!!! Vaaaamoooss
0
Niech białasy jeszcze wewala im z 3.
0
Vinicjus żunior baj baj
0
Czerwoni co wora.
3
Czy mógłby? Otóż nie. Dziękuję.
0
Pamiętacie może czy w tym sezonie Barca grała w poniedziałek?
2
Nie, nie nie. Głowa w dół i do szatni. 0 mobilizacji, chęci, zaangażowania. Będzie zabierał miejsce. Z nim nie wygramy LM. Bez niego też ciężko. Więc jaki wniosek? Szkoda, żeby wracał i psuł sobie to co zbudował przez tyle lat
0
@Barca-Messi10 niezbyt to satysfakcjonujące
0
@mekston mając takiego zawodnika od długich lat zawodzilismy.
2
Widać, że niektórym już całkiem odwaliło pisząc, że Messiego zabrakło. Halo, Wake up. Mając Messiego nie wygraliśmy lm od 2015 r. A w pozostałych pucharów też cudów nie bylo.
1
@Donnie_Darko przypomnij sobie, że mając Messiego od 2015 nie wygraliśmy lm... Pozdro
0
I te gamonie powiedzą zaraz że trzeba wyciągnąć wnioski. Ble ble ble. Po każdym spotkaniu pieprza. Ale mnie to wkurwiło. Jak można tak robić
0
Co ten sza szawi odpierdala z zmiana to jego. Porażka porażka porażka. Po raz kolejny pokazujemy, że z wielkimi drużynami nie dajemy rady psychicznie. Do domu.
1
@kondzix2115 o nie. Najgorsze w śnie jest bieganie. Też się mega mecze.
0
Czemu mam wrażenie, że na miejscu wczorajszego Realu, to my jako Barca oberwałaby od Liverpoolu srogo
3
Nie cierpię Realu, jest to ostatnia drużyna której kiedykolwiek mogę kibicować. Ale w ogóle mi nie szkoda Liverpoolu. Jak dla mnie dostać 8. Będzie pięknie
1
Haha ale beka z tych Brytolow
0
Widząc go wczoraj w akcji na żywo, stwierdzam póki co ze Barca, to polka za wysoko dla niego. Musi popracować sporo. Może jakieś wypożyczenie sprawiłoby, że byłby dojrzalszy.
0
Dobra forma psg
1
@Deviler zastanawiam się którego bardziej klubu nie lubię. Jak dla mnie może być 1:2 i 2:1. Skromna wygraną. Ewentualnie mocny wpierdalol
1
Kurwa Robercik, co Ty robisz
0
@Sortello hmmm. Podpisując umowę, nie zawiera 'jak będę w złej formie to proszę uciąć pol z 7 mln '
6
Nie kojarzę go a to dobrze o nim świadczy.
0
Ależ to chodzi! Bramka wisi w powietrzu. Mega mi się podoba dynamika
0
Gdzie oglądacie mecz Realu? Ma ktoś link? Albo jaki kanał w tv
1
@mateusz1989VeB mówisz, masz. Brameczka
0
Kiedy dają oficjalne potwierdzenie dat meczow? Potrzebuje wiedzieć Barcelona Cadiz
5
Balde naprawdę pocieszny chłopak. Wow