0

W sylwestra meczyk, dobrze ja widzę? I godzina jakaś taka nie do końca wiarygodna ale ok

0

@fazzzi haha dobre w sumie

0

@Azrik nie przemawia to do mnie. Wiesz o co kaman.
Pożegnanie a gość siedzi na ławce. W zasadzie teraz już nie bo czerwo. Ale był dostępny na mecz

0

Tak swoją drogą to ktoś wyjaśni czemu Pique niby odszedł ale nie do końca. Wielkie pożegnanie, przemowy itp. A Tu jednak jest jak jest

2

Śmiali się capy z realu wczoraj. Karma.

Mam nadzieję że wydusimy 3 pkt. Jazda jazda jazda

0

@PartidarioCatalan ahhhh racja. Dzięki za poprawkę

0

Kontuzja trochę al'a Kapustka. Z tym że Kapustka przez cieszynke, a ten podczas uderzenia na bramkę

0

Czy mecz przypadkiem nie mial byc na eleven?

0

@tomek8756 series s? Na pewno nie. Jak już to ps5 albo xbox series x

1

Co roku jest obniżka na 99zl średnio po 3-5 miesiącach od wydania

0

@Solverson bo trzeba umieć wykańczać akacje??

0

@Runej idiota??

0

Remis przez Pique < remis dzięki Markowi. Omg

1

@MrCule_X to młody chłopak. Niech się ogra. Obrońców mamy jak na lekarstwo

0

Ważne że walka była do końca. Dziękuję.

0

Wyrwijmy te 3 punkty!

0

Jezu nerwicy zaraz dostanę. Lewandowski! Gooooool

5

W końcu LEWANGOLSKIIIIIII

0

Nie przechodziliśmy w 1/4 potem 1/8 a teraz grupa. Potem przegrywanie w LE. Jak to możliwe???

0

Co robi Alonso?

1

Przyspawajcie tego Roberto do ławy. Co za...

0

@quarto myślę że na pewno ta osoba nie przegląda w tym momencie la rambli

0

Wiadomo ilu jest kibiców na stadionie?

2

Mam takie samo zdanie jak osoby poniżej. Tytul to dramat. Po co....

0

@Rl9k1nG dobrze, że ma napisane bo by chłopak nie wiedział co powiedzieć

1

Nic mnie bardziej w piłce nożnej nie wkurw.a jak to że białasy wygrywają mecz. Pf

1

Canal plus online to najgorsze gówno ever. Co za dno. Ch. W de. Osobie ktora mi to poleciła. Dno i kupa mułu

0

Ok 2;3 lets go......

0

I się zesrali...

1

Psycha rozwalona. Kurek fatalny mecz. Zagrywki były niestety kiepskie. Masa błędów. Ale.
D z i e k u j e m y! !
Mamy srebro!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?