halfnolife
Dołączył/a: styczeń 2024
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W sylwestra meczyk, dobrze ja widzę? I godzina jakaś taka nie do końca wiarygodna ale ok
0
@fazzzi haha dobre w sumie
0
@Azrik nie przemawia to do mnie. Wiesz o co kaman.
Pożegnanie a gość siedzi na ławce. W zasadzie teraz już nie bo czerwo. Ale był dostępny na mecz
0
Tak swoją drogą to ktoś wyjaśni czemu Pique niby odszedł ale nie do końca. Wielkie pożegnanie, przemowy itp. A Tu jednak jest jak jest
2
Śmiali się capy z realu wczoraj. Karma.
Mam nadzieję że wydusimy 3 pkt. Jazda jazda jazda
0
@PartidarioCatalan ahhhh racja. Dzięki za poprawkę
0
Kontuzja trochę al'a Kapustka. Z tym że Kapustka przez cieszynke, a ten podczas uderzenia na bramkę
0
Czy mecz przypadkiem nie mial byc na eleven?
0
@tomek8756 series s? Na pewno nie. Jak już to ps5 albo xbox series x
1
Co roku jest obniżka na 99zl średnio po 3-5 miesiącach od wydania
0
@Solverson bo trzeba umieć wykańczać akacje??
0
@Runej idiota??
0
Remis przez Pique < remis dzięki Markowi. Omg
1
@MrCule_X to młody chłopak. Niech się ogra. Obrońców mamy jak na lekarstwo
0
Ważne że walka była do końca. Dziękuję.
0
Wyrwijmy te 3 punkty!
0
Jezu nerwicy zaraz dostanę. Lewandowski! Gooooool
5
W końcu LEWANGOLSKIIIIIII
0
Nie przechodziliśmy w 1/4 potem 1/8 a teraz grupa. Potem przegrywanie w LE. Jak to możliwe???
0
Co robi Alonso?
1
Przyspawajcie tego Roberto do ławy. Co za...
0
@quarto myślę że na pewno ta osoba nie przegląda w tym momencie la rambli
0
Wiadomo ilu jest kibiców na stadionie?
2
Mam takie samo zdanie jak osoby poniżej. Tytul to dramat. Po co....
0
@Rl9k1nG dobrze, że ma napisane bo by chłopak nie wiedział co powiedzieć
1
Nic mnie bardziej w piłce nożnej nie wkurw.a jak to że białasy wygrywają mecz. Pf
1
Canal plus online to najgorsze gówno ever. Co za dno. Ch. W de. Osobie ktora mi to poleciła. Dno i kupa mułu
0
Ok 2;3 lets go......
0
I się zesrali...
1
Psycha rozwalona. Kurek fatalny mecz. Zagrywki były niestety kiepskie. Masa błędów. Ale.
D z i e k u j e m y! !
Mamy srebro!