halfnolife
Dołączył/a: styczeń 2024
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@arasz1819 fakt nie opinia, nie? Hehe
18
Odważne słowa. W tym sezonie trzeba to udowodnić. Słowa muszą przełożyć się na czyny
0
@Croocers Okropnie
1
Ostatnie zdanie jakoś za specjalnie nie cieszy. Nie do końca takie tyranie jest dobre
0
Gdzie najlepiej wykupić kanały na wszystkie mecze la liga,liga mistrzów ewentualnie liga Europy?
0
Ma ktoś filmik z bramki Auby i Marka asystę
0
@SeWo77 jasnowidz
1
@talizmo jak czytam takie komentarze, to jestem za aborcja...
0
@PatrychoO trochę Real przypomina. Tak swoją drogą. Pewnie założy na treningu
3
@barcowy1899 byle nie był konfidentem
0
Widzę, że chłopaki 'nowy fryz, nowy ja' S. Roberto, Auba i Nico na pełnej wjeżdżają w sezon ;pp
11
Akurat dobrze prawi. Polać mu
2
@Herbert Chyba chodzi o to, że Franki mówi o zostaniu w Barcy. Są newsy ale nic mu niby nie przekazano itp
0
Co oni mają podsłuch w telefonie? Czy kreta w firmie
0
@-barca4ever- q60 można porównywać( dzwiek) z Jbl 5.1 także 2.1 raczej opada... Najlepiej jedz do sklepu np neonet i posłuchaj
0
@socha Na allegro po 10zl
0
@KrystianR piękne to były fioletowe.
0
Jeśli mam jeden kupon postawiony i załóżmy że wygram, to jeśli zablokuje konto w trakcie trwania zakładu, to czy mogę wypłacić kasę? Chodzi o aplikacje fortunę
0
@DonMatteo901 i tak powiedzą że zasłużenie wygrali i okradziono ich z jednego gola
0
Pakt z diabłem część IV
3
@SteuerFreiMoney na moje na 99 % nie. Chociaż to ten sam sklep... Hm. 1% zostawiam bo co sklep to inne wytyczne
0
@Jestjakjest nie wydaje mi się, aby większym niż Lenglet
2
Krótko i na temat. Frajerzy
4
I ten Adama wracający.... Bo gdzie są obrońcy???
0
@draxidox piękna Ligurie we Włoszech. Portofino, santa margherita ligure. Przepiękne plaże, co prawda w Margericie większość kamienistych, ale widoczki naprawdę ok. Valencia, Malaga, Barcelona - w Hiszpanii. No i Grecja Wyspy. Kreta, Zakintos czy Rodos.
0
@draxidox bardzo bardzo. Ale ogólnie Chorwacja jest mega oblegana przez Polaków. Więc wątpię, że znajdziesz takie też miasto czy miasteczko bez rodaków ;)
0
@Wossi61FCB wątpię że Alves i Oscar odejdą. Luk też wątpię
0
@tomek8756 dla mnie każdy mecz kończący sie wynikiem 0.0 i oglądanie go do strata czasu. Nuda. Zresztą Barca ile miała strzałów? 1? Porażka
0
@draxidox Trogir, Stobrec, Primosten. Pięknie i czysto. Czy spokojnie? Hm możesz się czuć jak w domu. Polak na Polaku. A najbardziej oblegane miasto przez polskich turystów to zdecydowanie Makarska
0
@Kazragore jak rozegra chyba 50% meczy.