0

@arasz1819 fakt nie opinia, nie? Hehe

18

Odważne słowa. W tym sezonie trzeba to udowodnić. Słowa muszą przełożyć się na czyny

0

@Croocers Okropnie

1

Ostatnie zdanie jakoś za specjalnie nie cieszy. Nie do końca takie tyranie jest dobre

0

Gdzie najlepiej wykupić kanały na wszystkie mecze la liga,liga mistrzów ewentualnie liga Europy?

0

Ma ktoś filmik z bramki Auby i Marka asystę

0

@SeWo77 jasnowidz

1

@talizmo jak czytam takie komentarze, to jestem za aborcja...

0

@PatrychoO trochę Real przypomina. Tak swoją drogą. Pewnie założy na treningu

3

@barcowy1899 byle nie był konfidentem

0

Widzę, że chłopaki 'nowy fryz, nowy ja' S. Roberto, Auba i Nico na pełnej wjeżdżają w sezon ;pp

11

Akurat dobrze prawi. Polać mu

2

@Herbert Chyba chodzi o to, że Franki mówi o zostaniu w Barcy. Są newsy ale nic mu niby nie przekazano itp

0

Co oni mają podsłuch w telefonie? Czy kreta w firmie

0

@-barca4ever- q60 można porównywać( dzwiek) z Jbl 5.1 także 2.1 raczej opada... Najlepiej jedz do sklepu np neonet i posłuchaj

0

@socha Na allegro po 10zl

0

@KrystianR piękne to były fioletowe.

0

Jeśli mam jeden kupon postawiony i załóżmy że wygram, to jeśli zablokuje konto w trakcie trwania zakładu, to czy mogę wypłacić kasę? Chodzi o aplikacje fortunę

0

@DonMatteo901 i tak powiedzą że zasłużenie wygrali i okradziono ich z jednego gola

0

Pakt z diabłem część IV

3

@SteuerFreiMoney na moje na 99 % nie. Chociaż to ten sam sklep... Hm. 1% zostawiam bo co sklep to inne wytyczne

0

@Jestjakjest nie wydaje mi się, aby większym niż Lenglet

2

Krótko i na temat. Frajerzy

4

I ten Adama wracający.... Bo gdzie są obrońcy???

0

@draxidox piękna Ligurie we Włoszech. Portofino, santa margherita ligure. Przepiękne plaże, co prawda w Margericie większość kamienistych, ale widoczki naprawdę ok. Valencia, Malaga, Barcelona - w Hiszpanii. No i Grecja Wyspy. Kreta, Zakintos czy Rodos.

0

@draxidox bardzo bardzo. Ale ogólnie Chorwacja jest mega oblegana przez Polaków. Więc wątpię, że znajdziesz takie też miasto czy miasteczko bez rodaków ;)

0

@Wossi61FCB wątpię że Alves i Oscar odejdą. Luk też wątpię

0

@tomek8756 dla mnie każdy mecz kończący sie wynikiem 0.0 i oglądanie go do strata czasu. Nuda. Zresztą Barca ile miała strzałów? 1? Porażka

0

@draxidox Trogir, Stobrec, Primosten. Pięknie i czysto. Czy spokojnie? Hm możesz się czuć jak w domu. Polak na Polaku. A najbardziej oblegane miasto przez polskich turystów to zdecydowanie Makarska

0

@Kazragore jak rozegra chyba 50% meczy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?