halfnolife
Dołączył/a: styczeń 2024
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kto to Messi? Hnmm
2
Czy tylko ja nie chce hohlanda?
0
To samo uważam. Tak jest dla wszystkich najlepiej ;p
1
@FC1899Barca gdzie jeszcze dają 6.99? U mnie ceny diesel i benzyna zaczynają się od 7.30. W sobotę 7.49 diesel
2
@MrPGG też tak myślę
0
Szkoda ze Luuk nie wszedł.
1
Ale ze co? Nie podstawił Adamie tam nogi?
0
Przepiękny strzał z karnego
0
Troszkę późno te zmiany. Oby wiele daly. Jeszcze Dest za Daniego
0
Niech już robi ta zmianę tego bombla...
1
Szkoda Kamila... Po 1 serii pierwszy. Po drugiej serii 15 ;/
3
Aktualnie to każdy bramkarz będzie lepszy od ter stegena...
0
@Comfortable_ ale grają najwięcej do prawej strony i kończy się tam albo wrzutka pies wie gdzie albo strata.
0
@jedrek7000 bo bombel zagrał jeden mecz dobry i od razu... Wiadomo co
0
@pioz123 bardzo dobry pomysł. To samo myślę
1
@Cules2011 No i wyjął... Ale piłkę z bramki
0
@Guess Gdyby babcia miała wąsy...
0
@SkN jak ciągle grają na prawo. To jest najaktywniejszy. Szkoda, że łatwo traci.
0
Żadne hohlandy. Top bramkarz i top obrońca. I będzie ok
0
@SkN bo na tą chwilę Wielki Luuuk daje więcej w każdym meczu co wystąpi niż Dembélé.
9
Dembélé niestety ale to gracz który nie potrafi utrzymać formy. Zagra jeden mecz dobry i potem albo kontuzja albo kilka słabych meczy. Chłop daje przede wszystkim szybkość. I na tym się kończy coś co się powtarza.
0
Widzę że ładnie infu rosyjscy na tik toku się sprzedali
0
@ElTomas na Podkarpaciu 7.49zl... Z dnia na dzień podwyżka
0
@truqsi myślę że tym razem w 90+3'
2
Ja mimo jak dziś zagrał Bombel. Chcę żeby odszedł. Nie ma bata na Mariolę, że znowu nie złapie kontuzji. Piękny dziś występ. Niestety ostatnie sezony pokazały, że daje nam głównie szybkość. Teraz mamy Aube, Adama...
0
@halfnolife tak, dzięki za poprawkę. X2 i gol
0
@AlexDark00 trzeba wziąć pod uwagę wiek
0
@Persyfl jak dla mnie Busi mógłby odejść
19
Tak se typo wchodzi i asystuje x3
1
Wielki de Luuk! Jest tam gdzie powinien być. Świetnie się odnajduje na boisku.