4

Busi i jego umieranie, a nie nasza piłka ok to wstaje. Takie coś to żółta jak nic... Oczywiście nie chce źle dla Barcy, ale jak to się fatalnie ogląda...

0

@VandaI po trupach docelu. Taki psuedo styl Realu sprzed 2 lat

1

Jak tam wrzutki MinGłezy? Zawodowy piłkarz i takie wrzutki. Auuu. Goolgool

2

ALE POPATRZ ZNOWU NIERUCHOMA BARCELONA. Omg... Jak to ciężko słuchać. Jednak wole transmisję po hiszpańsku. Przynajmniej tego nie rozumiem

1

Jakoś tak wkurza jak komentator wymawia U przy MingUezie. Albo BusKUets

4

Brakuje strzałów z dystansu. Po prostu trzeba próbować. Przestać zawsze podawać na 5 metr. Wchodzenie z piłką do bramki byłoby dobre gdyby miał kto powalczyć 1 na 1. Zwody, triki No i oczywiście jakiś lob bramkarza. A jak widać u nas ciężko. A z tym strzałem z daleka można zaskoczyć. Ja nie wiem co się stało z Cou. Dla mnie jest tragiczny. Gra za nazwisko i za to że kosztował w cholere. Niestety nie pasuje do nas, nie umie się odnaleźć. Ma piłkę i nie wie co z nią zrobić. Może się bać kontuzji, rozumiem w 100 %, ale taka gra to... Gwarantuje sobie chyba tylko wylądowanie na liście do sprzedania. Szkoda. Oczywiście wiem, że nie ma kogo wystawić za niego. Nikt nie gwarantuje jakości. Jednak chyba chłop musi odejść, żeby miał ta jakość co kiedyś... Takie moje zdanie. Co myślicie?

PS..dodam, że wczorajsze podanie (bodajże) Nico do Alby było rewelacja. Takie podania to miód na moje oczy. Takie coś, może zaskoczyć rywala. Zawodnik Barcy wyskakuje zza pleców przeciwnika, ma kilka opcji.

1

@Mow_mi_Douglas ta piłka do tyłu to chyba tylko po to żeby zyskać kolejny procent w posiadaniu piłki. Porażka

0

Granie na stojąco? Chyba oglądaliśmy inny mecz

3

Mi dzisiejsza Barcelona podoba się. Brakuje tylko skuteczności, reszta wydaje się być póki co w porządku

0

Ale mało ludzi na stadionie

0

@amek555 nie mój typ, ale po poleceniach z pracy itd itd. Ogarnięte. W zasadzie nawet spoko

1

https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-10839374#comment-10839374


Cuda cuda się zdarzają.... ;p ale i tak kazali sobie długo czekać

1

Udało się. Drużyna wykonała dobra pracę, żeby Laporta w końcu przejrzał na oczy

0

@tomek8756 Ronald kręci rekordy

2

MUSIMY PODĄŻAĆ TA DROGA

1

No i spoko..po co komu jakie remisy.

0

@Garbatyy z deszczu pod rynnę

1

@bartas97 oro najlepsze

0

@leonek160 Prawda jest taka że Fati wrócił dopiero po kontuzji

1

@Hubertusk ten Trenejro pożal się Boże nie ma mentalności wygrywania. Nie ma optymizmu, nie wyraża chęci. Słaba wiara, taktyka, zmiany. Prośby o graczy.... Jest totalnie bez sensu. Bez niego na ławce gralibyśmy tak samo lub lepiej bo gorzej się nie da.

0

Rudy jeszcze na stanowisku? Nie za długo?

3

Rudy mam nadzieję że to koniec w Barcelonie. Wypierdalaj

2

Rudy do domu... Zero kreatywności. Piła do tyłu. Smiazarnie wszystko

0

Dobra i tak wina rudego. Niech już out

1

@AlexDark00 No to oczywiste

1

Tu nie chodzi o faul..tylko o rękę. Co za gówno

0

Powrót Desta... Omg

0

@Jankes94 koeman myślę że jest tego samego zdania

3

Jak ktoś taki jak Kuman może zmotywować drużynę do wygrywania? Co za słabe podejście trenera... Ja rozumiem, że nie możemy oczekiwać cudów. Jednak trzeba walczyć, wierzyć... Starać się dążyć.

To tak jakby trener personalny motywował otyła osobę.
- będzie ciężko Ci Schudnąć do wymarzonej wagi, ale jak się postarasz to może schudniesz kilka kilo, ale mówmy realistycznie. Będzie Ci ciężko.


1

Gość nie ma głodu wygrywania. Jest po to żeby być. Nie ma mentalności wygrywania. Z takim gadaniem ma niby zmotywować zawodników???
- no jak chcecie to rywalizujcie, ale i tak nie wygramy lm
-ok

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?