halfnolife
Dołączył/a: styczeń 2024
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Barca1992 zgadza się. Potwierdzam.
0
@TheNekro94 dzięki. Oglądało się. Jedna z najlepszych bajek
1
@TheNekro94 jak ryby to Asterix i Obelix
0
@FCB24 zdecydowanie realme, a która wersja to jak dołożysz 200zl do realme 8 pro to będziesz zadowolony.
Xiaomi redmi 8 pro jest już za stary moim zdaniem
0
A mi go szkoda. Chcieli go - kupili. Miał być łatka po Neymarze, nie pyklo. Takie życie. Chęci były, szkoda że to czego oczekiwaliśmy najbardziej - goli, brakowało
1
To teraz czekanie na oficjalke w sprawie obniżki Bośniaka i Francuza
2
@Wilczeq I to powinien wiedzieć każdy Polak. Liczby robią ogromne wrażenie. To przykre jak wielu naszych rodaków robi w Niemczech... Wiadome pieniądze. Ale sam fakt, że muszą wyjechać za kasa do tych skur..li.
1
@neymarjr_143 ja już sobie tłumaczę że to tylko wypożyczenie i latanie dziur w razie w.
0
Czyli co jednak Collado nie zdążył a L de Jong tak. Eh
10
W czym Rey Manaj jest gorszy od L. De Jonga?
Bo nie jest Holendrem?
0
@doc to jest dobre pytanie
0
Mnie to zawsze dziwi skąd dziennikarze to wszystko wiedzą, biorą i to tak w krótkim czasie. Nawet o tych oklaskach. Czy milion nazwisk które mogły się pojawić...Podsłuch czy co
1
@Sergio_Devils robię screena
0
@Patrykl145 niestety kiepsko to wygląda. Milion wyskakujących reklam... Wkurzających na dodatek. A tu pada w takim dniu
0
Antek i Luis... Brzmi naprawdę nieźle. Będą mieli efektywny atak
0
@Djzordon przecież to nie od mapeta zależy. Ma ważny kontrakt
1
@zeko0 Klub mówił o Umtiti i Pjaniciu. W zasadzie to RK. A reszta to Twój dopisek. To że ich nie chcesz, nie znaczy że klub też. Głośno było tylko o tych dwóch pierwszych.
Tamci to priorytet aby odeszli, ale nie było chętnych przez ich wysokie pensje, a reszta to jakby była raczej dobra oferta. No ale nie było z tego co widać. Proste
0
Myślę że każdy gracz więcej wniesie do gry niż Pjanic. Więc dawać tu kogokolwiek za tego gościa
0
@KORTIS No i po co oni chcą wypożyczac..... Chyba że felix miałby przyjść to jakoś rozumiem. Potrzebujemy napastnika a... Chcemy oddać nasza No jakby nie patrzeć gwiazdę... Do 'konkurencji '
Lepiej żeby od razu dali kasę.
0
@MiGzi nie wierzę że nie miałby gdzie hmm... Chyba że chodzi o taktykę czy coś
1
Do tej pory trochę mnie dziwi że nie poczekali z Messim do końca okienka.
1
@Nano22 ja tam wolę to niż szkole
0
Pisaliście że nowy nabytek który ma przyjść do RM wyniesie 31 + zmienne. Razem ma wyjść 40-45mln. Jak za 18 latka to nie tak mało... Tak mi się wydaje
5
@Kinginiesta Ja. Nie gra się dla koloru koszulki a dla tego herbu...
0
Auba Czy Cavani?
0
@Amok97 ja bardzo chętnie do Monachium. Ciekawe czy lepsza opcja niż ' jedz na mecz'
3
Miralem Pjanić odpisał na Instagramie na wiadomość pytającą o jego powrót do Juventusu. Napisał: "bardzo bym chciał, ale nie wiem, czy się uda".
To jeśli chce i to bardzo to nie może zmniejszyć wymagań? Eh
4
Nawet ten typo z koszulka Pjanicia więcej wnosi do gry niż Bośniak https://www.instagram.com/reel/CTMP_H0jx8T/?utm_medium=copy_link
0
@AmigoBlancos jeśli będzie królowal w RM. Niejeden przechodzi i zapowiada się obiecująco, trzęsą portkami przed nimi a potem sprzedają... Bo szrot
2
Oby ten Pjanic opuścił Barcelonę już dziś... Proszę.