halfnolife
Dołączył/a: styczeń 2024
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Deviler nie wygląda mi to na prywatny samolot
10
'Andrea Agnelli, prezes Juve, potwierdził, że jego klub oraz Inter i Milan odmówiły wsparcia inicjatywy, bo ich zdaniem kluby zyskiwały płynność w krótkim okresie, ale traciły potężne pieniądze w średnim i długim okresie oraz oddawały część praw do swojego majątku na pół wieku. Takie samo zdanie o transakcji mają Real Madryt i Barcelona. Fundusz CVC pożyczy klubom La Ligi 2,7 miliarda euro na 40 lat, a w zamian przejmie prawie 11% aktywności komercyjnej La Ligi i udział w zyskach. AS podawał, że przy pełnym rozkwicie rozgrywek fundusz może zarobić na tej umowie nawet 229 miliardów euro przez najbliższe 50 lat!'
Masakra... Szkoda że akurat kosztem Messiego, ale to nie mogło zakończyć się sukcesem i podpisanie tego syfu...
0
@mateusz33 rozumiem że to pytanie retoryczne
1
@DonAndrzejos ponoć 16mln Pjanic i Cou 24
0
@Katalonbar jaka to jest dla Ciebie gigantyczna pensja? Bo chyba nie mówisz o 6mln, biorąc pod uwagę ile zarabiają inne gwiazdy Barcy?
1
@Bobo25 ja nie mam abo bo to w ogóle się nie opłaca. Jak ktoś chce na sieci Plus to premium mobile ma super ofertę. Wielcy operatorzy mają kiepskie warunki. W premium umowa jest na tak długo jak się chce a nie mus 24 czy 36. U mnie minus że z plusa gorszy zasięg. Stąd t mobile
0
@Slazzy t mobile polecam
0
Co myślicie o tej sprawie z CVC i o tym co się mówi że to przez Pereza nie ma Messiego w Barcy?
0
Ma ktoś link od momentu w którym piłkarze zakończyli mecz i było wręczenie trofeów? Bo oczy mi się zamknęły w 80 minucie
4
@Dario47 niektórzy powinni mieć blokadę komentowania
0
@Jonyx byle nie okazał się beznadziejnym biznesmena... Bo wielu jest wspaniałych pilkarzy, a kiepskich działaczy
0
Łatwa wygrana Barcy.
0
@kuz tam chce go najbardziej, na tą chwilę... Drugi klub po Barcelonie ;)
0
@leonek160 będziemy liderami.
0
@draxidox do 3k i z dobrym aparatem oraz fajnym procki3m to najlepszy wybór ip 11. W sklepie po 2850zl. Myślę że na 99% byłbyś zadowolony
0
@draxidox jeśli drogi telefon, to lepiej czekać na promocję niż kupować na allegro bo taniej....
2
Teraz czekam na mecz Barcy bardziej niż kiedykolwiek
1
@korolocik chyba Twoim
0
@vangoor Antek przyszedł przed odejściem Messiego. Poza tym nie wiem co się go czepiacie. Dali mu taka umowę, a on podpisał. Teraz ma wyrzucić tą umowę? Kto zagra dla jakiegoś klubu za darmo? Mówmy o profesjonalnych piłkarzach.
0
@CZaras No i to mnie martwi. Za mało pilkarzy uderzających z daleka
0
@4drian0 nie, po prostu go szukali na siłę
0
@icon3520 kontuzja
4
@Dembouz1899 tak
0
Może będzie teraz nadzieję na to aby piłkarze oddawali strzały z daleka... A nie klepali do piątego metra
0
@Gwyn nie reklamuj xddd
3
@MaziFCB +1 (i 16 znaków)
1
@Kurkmen tak się ubierają ludzie idąc do burdelu?
0
@VirtuoZ od razu niech kupi klub i nim zarząd. Po co komuś płacić
1
@Gwyn ja się dziwię że ludzie bez mózgu żyją
0
Komentarz usunięty przez użytkownika