0

Jakiś 'pewniak' żeby podbić kurs na 19.30? 19.45 itd?

0

Co polecacie obstawić na Włochy Hiszpania, rozne. Spalone, zmiany, gole itd

0

Gdyby Messi miał odejść to do jakiego klubu wolelibyscie PSG czy MC?

1

Czy PSG jest jakimś piłkarzem niezainteresowany?

0

Słaba Brazylia bo grała z Peru, a znając życie jakby Argentyna wybrała z Kolumbia to zagrają z nimi mecz życia

0

Wyjdzie na finał ;)

1

Oby Szwajcaria wygrała

0

Jeśli mam obstawione 2.5+ kartki. To jeśli będzie dogrywka to też są zaliczone?Czy tylko liczy się 90min?

0

Ma ktoś wideo z tymi karnymi?

0

@Colon kolejny raz jesteśmy zapisani w historii

0

Jak grał dziś Dembele?

3

2 min życia dla Dembusia

0

@Ireneuszp chyba na pozycji psychicznej która jest istotna

0

@Lathspell jaki kurs?

1

@Mathoue bawi się w Messiego

0

Siema. Mam kartę w telefonie z plusa. Na koniec mam 150 zł. Chcę zmienić operatora. Wiecie może czy jest szansa przelać gdzieś te pieniądze, żeby mieć z tego jakiś zysk czy coś?

0

Pracował kto lub pracuje w dr materac? Ma ktoś jakieś opinie o tej firmie?

0

@sonek polecam kokosowy kieszeniowy. A jaka twardość to zależy od kręgosłupa. Polecam też sklep dr materac

4

@RivaldoVitorBorba boli ich wielki Villareal

0

@Tridente2015 a ile było porażek, które wydawały się oczywista wygrana?

4

Tu nawet remis nie jest sprawiedliwy... Eibar na tą chwilę zasługuje na wygrana.

2

'Wystarczy wygrać ostatnie 5 meczy i mamy majstra '

- ledwo wygrana z Valencia
- remis z Atletico
- przegrywamy z Celta
- remis z Levante
- 70 minuta z Eibarem i Barca ma 3 strzały na bramkę. A gospodarz 13.

Szkoda szkoda szkoda. Mam mieszane uczucia co do obecnego trenera. Gość nie ma sposobu na odmienienie losów spotkania. Jak dostajemy po tyłku. To zmiany są słabe. Kiepska reakcja. Na konferencji oprócz ładnych wypowiedzi, to.... Ciągle 'wyciąganie wniosku'. 'Musimy przenalizowac'. Moim zdaniem powinien odejść, jeśli będziemy mieć lepszego trenera - przynajmniej na papierze.

Największe rozczarowanie :
Busi przebłyski w tym sezonie, dużo błędów. Ogólnie za dużo dostawał szans w 1 składzie.
(Innych Bratłejtow itp nie wypisuje bo to żadna nowość)

1

'Wygrać z granda' będziemy zależni od siebie. Nawet jakbyśmy wygrali.... To... Szkoda gadać.

1

Urw a ebanaaa eh

0

@Nazio87 jestem tego samego zdania.

0

Myślę że gdyby byli kibice na trybunach to nie byłby na siłach

1

Brawo ukochana Barcelono. Trzecie miejsce też spoko.......

0

D. R. A. M. A. T

0

Co jest przyczyną że Varane ma odejść z Realu. Takie są pogłoski.

2

Bardzo fajny wywiad na eleven sport 2.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?