0

@macio_944 na jakim kanale grają

19

Po co Puig się rozgrzewał od 70 minuty?i nie wszedł
Po co Pedri tak długo na boisku? I się męczy...

1

O co chodzi z Oskarem?

0

To było do wygrania. Ale nic dwa razy się nie zdarza i nie zdarzy

0

Chociaż jedna okazję bramkowa mógłby wykorzystać. Choć 1 a nie ma żadnej. I zasłużona ława

0

Dembele mógł już poprowadzić Barce do remisu. Ale po co

0

@mokrychlopiec mbappe to Cham. Brak kultury. Po prostu prostak

0

Co za pojebany francuz to nie mam pytań

0

Busi jak zawsze gówno wart. Stoi jak kolek albo nikogo nie obstawia. Truchta...

0

On wie że to chujowe było. No ale takimi strzałami przegrywa się mecz

1

@neeed dostał w ryja

0

Chuja widział to i reka była. Wyginal się już po tym jak już noga opadała rywala

4

@PanMaruda to macie coś wspólnego

1

Pora na bronienie się przed Elche

1

Czy ten rudy pajac nie ma kim grać tylko busiego wprowadza.........

7

Szkoda ze Busiemu nie powiedzieli że jest za stary

0

Passa podtrzymana

3

Barca nie zasługuje na żaden tytuł. Na żaden w tym sezonie

0

@4drian0 widocznie bardzo. Potwierdzone testami

1

2

Na tą chwilę Umtiti jest słaby jak sik pająka

2

Rudy wpuszcza Pucia na 5 min. Co za trenerzyna. Niech się ogarnie z tymi zamianami... Niedługo Psg to kim on chce grać...

0

No i gdzie ta Barca na fali xddd

0

Lahociag niech ssie

0

Po co ten debil w ogóle trenuje.....

0

Jak już ma odchodzić to niech odchodzi do MC. Lubię ta drużynę.

1

Ooooo matulooo. Noo brawo Franku!

1

Dziękuję Panie Kuman. Za to że zaszła ta sierota

1

I macie tego orła z numerem 5. Emerytura proszę pana.

0

Teraz błagam ściąg tego pana z piątka bo mi oczy krwawią. To jak się porusza i jak atakuje... Omg

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?