halfnolife
Dołączył/a: styczeń 2024
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@macio_944 na jakim kanale grają
19
Po co Puig się rozgrzewał od 70 minuty?i nie wszedł
Po co Pedri tak długo na boisku? I się męczy...
1
O co chodzi z Oskarem?
0
To było do wygrania. Ale nic dwa razy się nie zdarza i nie zdarzy
0
Chociaż jedna okazję bramkowa mógłby wykorzystać. Choć 1 a nie ma żadnej. I zasłużona ława
0
Dembele mógł już poprowadzić Barce do remisu. Ale po co
0
@mokrychlopiec mbappe to Cham. Brak kultury. Po prostu prostak
0
Co za pojebany francuz to nie mam pytań
0
Busi jak zawsze gówno wart. Stoi jak kolek albo nikogo nie obstawia. Truchta...
0
On wie że to chujowe było. No ale takimi strzałami przegrywa się mecz
1
@neeed dostał w ryja
0
Chuja widział to i reka była. Wyginal się już po tym jak już noga opadała rywala
4
@PanMaruda to macie coś wspólnego
1
Pora na bronienie się przed Elche
1
Czy ten rudy pajac nie ma kim grać tylko busiego wprowadza.........
7
Szkoda ze Busiemu nie powiedzieli że jest za stary
0
Passa podtrzymana
3
Barca nie zasługuje na żaden tytuł. Na żaden w tym sezonie
0
@4drian0 widocznie bardzo. Potwierdzone testami
1
@cules100pro tak
2
Na tą chwilę Umtiti jest słaby jak sik pająka
2
Rudy wpuszcza Pucia na 5 min. Co za trenerzyna. Niech się ogarnie z tymi zamianami... Niedługo Psg to kim on chce grać...
0
No i gdzie ta Barca na fali xddd
0
Lahociag niech ssie
0
Po co ten debil w ogóle trenuje.....
0
Jak już ma odchodzić to niech odchodzi do MC. Lubię ta drużynę.
1
Ooooo matulooo. Noo brawo Franku!
1
Dziękuję Panie Kuman. Za to że zaszła ta sierota
1
I macie tego orła z numerem 5. Emerytura proszę pana.
0
Teraz błagam ściąg tego pana z piątka bo mi oczy krwawią. To jak się porusza i jak atakuje... Omg