0

@amanter Wiadomo, trzeba poczekać na złe momenty. Ale wydaje mi się że to może pomóc drużynie. Stać się właśnie DRUŻYNA

1

Odnoszę wrażenie że przez odejście Leo, będzie bardziej zjednoczony zespół. Wydaje mi się, że dużo wpłynie to na relacje, że będą 'rodzina' a czasem wyglądało tak że są podzieleni. Nie ze Leo to psul, ale jakoś widać już teraz... Ze są jakoś chyba lepsze relacje czy atmosfera.

0

@koksik2700 " 4 dolary" XD

2

@lucas/catalan myślę że trzeba to przeanalizować. Czy to związek na dłuższą metę, czy tylko do bzykania ma być. Oczywiście najlepiej oboje żebyście byli świadomi czego chcecie. Żeby ktoś nie był później rozczarowany czy miał serce złamane. Bo to cholernie boli 'wykorzystanie'

1

@lucas/catalan zależy w jakim obecnie wieku ktoś jest.

Bo pytasz 20 latka.... To wiesz. Trudno będzie o odpowiedź Tak. Chyba że lubi milfy.

Jeśli pytasz już kogoś starszego... Myślę że nie powinno być problemu. Wiem to tylko liczba. Zależy co się też oczekuję. Czy się myśli o dzieciach itp

0

@SuperPatsonFCB polecam! Koniecznie jedz - spełnił. Cudowne uczucie

31

@QuaReL swoją ukochana drużynę. Zastanów się czy kibicujesz Barcelonie Czy Messiemu. Czy jak kiedyś kibicowałeś ( o ile) np swojemu miastu czy wsi (jakiś lks) to szedłeś komuś konkretnemu kibicować czy drużynie która wspierasz?

2

@Maciek069 chyba jakbyśmy grali rezerwowym

5

@AntekGriezmann szkoda że nie włosy

0

Ma kto może fajna stronkę do oglądania meczu?

0

@Criss18Barca Gdzie to pisze ze faktycznie kosztuje 7dolarow?

0

@pauletaa Mam eleven w multimedi za 10zl. Szukam Canal+. Ale to zdziercy. A w multimedi 45zl - porazka

2

@raku207 Zalezy w jakim miejscu. Średnio 1-3k nawet wiecej. Tak jak mowie zalezy od miejsca

0

Gdzie kupujecie canal+sport i w jakiej cenie?

0

@deyna2018 polecam sony 9096, albo lg z nano cell najlepiej seria 8 lub 9. Fajny pilocik. Jakoś git

0

@Marsmall ja mogę włączę zanim zacznie się %

1

Szkoda ze mecz Barcy w niedziele, a nie w sobotę. W niedzielę mam dożynki ;)

1

@PatrychoO drugi Moriba.... ;X


Xd

0

Nie znam się, mało czytam na temat polityki, ale dużo się przewija tematów o Kukizie i TVN. Znajomi udostępniają story o tym itd. Ale czy ktoś mógłby mi skrócić w miarę jasno o co chodzi?

0

@ZiX kto z Dębicy ręka w górę ;p
-

0

@Jacu327 wygrana Barca

0

PSG nie wygra lm, ròbta ssy

0

@BOIXOS1 ps4 najlepiej pro

1

@Miszcz Textu FCB ja to samo

5

Dawać mi ten mecz Realem Sociadad

1

@DaPidejpi aa ok. Dzięki za informację

0

@El dominatore Messi nie miał wyboru. Albo gra nigdzie albo PSG

1

Takie mam pytanie, bo cały dzień poza zasięgiem. Czemu tak mało zdjęć i filmów z prezentacji i to kiepskiej jakości. Co jest powodem?

1

Ciekawostka.

Od niedzieli godz 21.29
PSG ma 1.3milion więcej obserwujących.
Messi 2mln więcej

#instagram

0

@albi ekspres bardzo dobrej jakości. Jeśli się nie mylę wieszkość lub wszystkie są z szwajcarskimi młynkiem. Części do ekspresow są drogie, a robocizna nie raz kosztuje połowę tego co część. Choć zależy od typa ile chce z Ciebie ściągnąć. Ogólnie jura to marka premium. Ogólnie polecam coś kupić z gwarancją producenta. O ile są takie w tych cenach. Poza tym w warunkach gwarancji też jest zapis że jeśli np na firmę to często tej gwarancji nie ma, jedynie rękojmia. Nie wiem czy akurat ta firma ma tak ale na pewno siemens tak. W warunkach gwarancji piszą też o i liczbie kaw, jeśli przekroczy iles tam to już ni3 podlega itd. Ogólnie polecam. A jaki, no zależy jaki masz model w tej cenie. Polecam ogólnie z wężykiem zamiast z kubeczkiem który się okropnie myje.


Ps co do żywotności to eh... Nie ma takiego sprzętu który się nie psuje. Jeden będzie miał 1 msc i się zepsuje a drugi 10 lat i chodzi jak nówka. Nie ma reguły. Zależy jak trafisz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?