halfnolife
Dołączył/a: styczeń 2024
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pawel1985 w psg nie będzie miejsca
0
@Xwowrak ole ole to jest rtv euro agd, tylko że to jest prowadzona tylko przez internet - nie mają sklepów stacjonarnych. Ceny spoko bo niby gwarantują najniższa cenę
0
W którym elekromakrecie najchetniej kupujecie : Media Markt, Media Expert czy RTV Euro AGD? I dlaczego akurat tam?
0
@Whudi zdecydowanie vidak rakieta busi
0
@seba7 1 milion mój faworyt a drugi aqua di gio
1
@Fabik87 Jest napisane - moim zdaniem ;) także luzzz
2
@Pogba Moim zdaniem fajnie latał na tej prawej flance
4
1.1 to dobry wynik biorąc pod uwagę to co się działo w meczu
1
1.1 to dobry wynik meczu.
0
Kgoos takiego brakowało. Co pierdyknie aż siadzie
0
@GeneralXavi szkoda że nie ma przeciwieństwa zielonego herbu. Jakas łapkę w dół czy coś...
2
Te koszulki Barcy są śliczne...
4
Daliby już ten mecz
8
@bartekvisca kurcze 3mln w wieku 18 lat i grać w Barcelonie.... Marzenie. Jeszcze wiesz ze klub ma długi, nie ma hajsu, chce się pozbyć zawodników a naciska na hajsik... Słabe zachowanie.
0
@Nazio87 max dwie kawki. Jedna z rana obowiązkowo. Pyszny smak kawy z ekspresu.
0
@barcelonaLM Polski
0
Ładna ta Miss 2021? Waszym zdaniem
0
@nvidd w jednym aucie mam navitel cmr300 a w drugim ar280 dual. Na moje potrzeby jest ok
2
@Katalonbar w szkole. Od 9 lat razem
0
@barcowy1899 nazwiska wielkie, ale muszą przełożyć to na gre
3
@SzfarnyFan mam takie same odczucia. Uwielbiam Messiego jako piłkarza... Ale Barca to mój ukochany klub więc oby wygrali wszytko co możliwe
1
@MesQueUnClub_87 ja mam 11 pro, przesiadka z p30 pro. Oba fenomenalne telefony jak dla mnie. P30 pro na pewno lepszy aparat - zdjęcia. Ip - nagranie w 4k i 60kl bomba. Wydajność wiadomo ios. Bateria podobna jeśli chodzi o moje użytkowanie. Jakby ktoś pytał to w sumie polecam. Choć cena 4k to duża przesada - jednak telefon na lata. P30 pro kupione za 3k, sprzedane za 1.7k. Ip kupione w wrześniu za 4.5k cena używanego to ok 3-3.5k. W dobrej cenie były na promocji w sklepach dopóki nie zostały wycofane żeby się ip 12 sprzedawało.
To tak ode mnie.
0
Siema, mam pytanko (moze WY bedziecie miec pomysl). Zaznacze na poczatku mam antywirusa wykupionego NORTON.
Gdy uruchamiam laptopa, włacza mi sie automatycznie GOOGLE CHROME, z reklamami(forlumineontor) np strona world of tanks. Norton jak widac - nie widzi zagrozenia mimo skanów itp. Jak sie tego wirusa pozbyc? Prosze o pomoc
0
@klopx bo czasy się zmieniły. Proste
1
@Alanooo Thomas polecam a jaki to zależy od akcesorii
0
@Criss18Barca oby tak było, nie na co zapeszać
0
@norbi77 to fakt ;)
0
@mikiiki chyba za szybko wnioski wyciągają, mecz trwa 90 min... Czasem dłużej
0
W 62 minucie. Komentator mówi podczas meczu Barca RSSS że Barca ma ten mecz pod kontrolą, ogólnie same zachwaly iii co się odwlecze to nie uciecze. Co za głąby ;X
0
@rozsadny myślę że jak zrezygnujesz to zaproponują Ci lepsza ofertę. Walnij rezygnacje - będą chcieli powalczyć o nowego klienta. Przemysl to.
Moje doświadczenie z multimedia. Tak właśnie wyglądało i z 142zl na 89zl. Da się. Da. A podczas próby przedłużenia oferowali tylko droższe