0

@paweldunajecfcb może nie film, ale rolnik 21.15 w TVP ;p

3

@grejtxkrzychu To jakiś haker ;p

1

@Xxxbarca4ever mi się osobiście podoba. Ogólnie widać że jest ciężej strzelić gola itp

PS. Jeśli chcesz zaoszczędzić. Poczekaj. Średnio 3-4 msc i Fifa po 99zl

0

@Messibestplayerintheworld ciekawe czy będzie ktoś chciał przyjść do tego syfu

1

@Messibestplayerintheworld aż tyle czasu każą czekać?

1

@Cwaniak4 ja mam nadzieję że jednak wcześniej

2

Simeone pięknie prosi o doping... Eh trener z jajami ogólnie... Myślę, że przydałaby się ktoś z twardą ręką Barcelonie. Kto krzyknie na te panienki

3

@DLFCB zdecydowanie. Dawaj City

1

@dasouzar11 a dlaczego ma nie wierzyć? Czy to 30 kolejka?

0

Trochę nie w tempo. Ale oglądał ktoś PSG w środę? Jak tam zagrało trio? Widzę remis i że dużo okazji CLUB mial

0

@GeneralXavi spokojnie. Po prostu niektórzy poszli spać zamiast oczekiwać az się strona załaduje. (89' meczu)

0

@CZaras No i takie są fakty xddd

1

@MesQueUnClub96 bo nie widziałeś co się działo 15min temu

0

Dno i kupa mułu. Zamykam.

0

Przecież Bayern gra byle jak, a bramki zdobywa... A my nic. Anie nie gramy ani co. Najlepiej spacer i do kolegi podać do tyłu

0

@Xxxbarca4ever taka mamy właśnie obrone

5

Co za Gowno gramy. Do bramkarza. Do tyłu. Do tyłu. Do boku. Do tyłu. Miernoty. Zero taktyki. Rudy porażka. Nic nie wymyślił

2

Gdyby Robert nie wstał do piłki to pewnie byłby var i karny

0

@Sapos93 Ty chyba nie rozumiesz ze nie mamy kim grać z przodu?

0

@Robert1603 ja mam pozytywne odczucia

12

Oooooooookropneee

0

Antek z nową fryzura, kojarzona z najlepszym okresem w Atletico co był w najwyższej formie. Niby śmieszny fakt... Ale w sumie... Fakt

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Joe_Pesci 'czy' chyba było małymi ;p

0

Mój komentarz tutaj był taki ' PES, FIFA CZY FM?' I został usunięty. Dlaczego?

0

@Criss18Barca ze względu na to że te testy nie są przyjemne, przynajmniej przez ten nos... Raczej decyduje się na szczepienie. Ale jeśli faktycznie człowiek się później bardziej męczy, gorsza kondycja, wydolność to trzeba przeanalizować

1

@macio_944 Vito ma świetny głos. Możesz ewentualnie kojarzyć z radia i piosenki z Sanah

0

Wiadomo który z Argentyńczyków grał w ciągu 14 dni w tych krajach o których wspomina dokument Covidowy aby móc grać w Brazylii?

0

@Xavi6:) z innej beczki, bo też mnie interesuje ten mecz. Ile zapłaciłeś za bilet? ( Jaka trybuna)

0

Czemu Mecz Przerwany Argentyny i Brazylii? ( Oglądam Mecz Polski a widzę tylko komunikat o zawieszeniu i nie ma informacji dlaczego)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?