0

Z wszystkich tych niechcianych przez was w klubie. Kogo byście zostawili gdyby już musiał po prostu zostać. Wybierzcie jednego lub dwóch.

3

Czy Emerson jest taki zły że chcemy go sprzedać żeby pozyskać kogoś innego?

2

@Dojaar szczerze? Beznadzieja. Ja wiem ze chwilę nie grał, no ale był słaby. Od takich graczy oczekuję się jednak trochę więcej. Szczególnie, że to najlepszy piłkarz na świecie. Strasznie rzucalo się w oczy jak chodził po boisku, raz może dwa stosował pressing. Dużo chodził w środku pola. Coś tam sklepali w końcówce ale to chwilę były. Rzut wolny wykonywał chyba Parades jeśli dobrze pamiętam.

Oczywiście dodam, że to moje zdanie. Z tego co czytam niżej, chłopaki mają inne zdanie. Także zależy kto jak i co odbiera

0

@kuz mam nadzieję że będzie mu źle w Psg

0

PSShit. Na moje to fajnie graja panowie w czerwonych koszulkach

0

Jesteśmy na 16 m i nie wiemy co dalej... Gdzie pograć, co zrobić. Porażka. Brak taktyki? Plany? Masakra

0

@LionelM95 niestety ale to jest bardzo dobre....

0

@Klaudix może dlatego że energetyki ogólnie szkodzą... Mają mocny skład czy coś i pomieszanie go z alkoholem raczej nie jest najlepszym pomysłem. Ale bardzo dobrze to samkuje i dlatego kusi heh

0

@MesQueUnClub_87 a masz w zaproszeniu napisane cokolwiek o tym że np po uroczystości zaślubin czy jak to tam się pisze zapraszamy do lokalu.... Jakaś wzmianka

1

Wodka z energetykiem.... Nie polecam. Co za dużo to niezdrowo. Cierp ciało jakzes chciało

0

Oglądać ktoś hl? Wygrał cesarz czy Josef? I o której natsu i Chaplin? Czy już po.

Ciekawią mnie wyniki. A nie ma mnie w domu

Dzięki Panowie za odpowiedź

0

Gdzie można kupić bilet na mecz Bayern Barcelona?

6

Nie przepadam za Ronaldo, ale jakby tak był wybór... Czy PSG ma wygrac lm czy MC to ze względu na to że zaraz po Barcelonie, klub który lubię i mnie interesuje to właśnie City. No i wiadomo Rudy, Jesus.... Guardiola.... Niech im szczęście sprzyja.

Ale mam głęboka nadzieję, że Barca udowodni że bez Messiego jest silna i będzie minimum w ćwierćfinale... Oczywiście chce aby był finał... Jednak narazie to marzenia. Dobrze że za marzenia się nie płaci ;p

0

@Pawel13sz już poprawka zrobiona, żeby było zrozumiale

0

@Pawel13sz w sensie zobacz z kim Barca gra w październiku, bardziej o to chodzi

0

Terminarz meczów dla Barcelony w październiku to masakra nie dość że la liga to lm. Będzie co oglądać

Dodam, że chodzi O Atletico, Valencia, Real ;)

0

@barcowy1899 Mondeo lubi gnic.

0

Oby obostrzenia / pandemia nie zablokowaly mozliwosci ogladniecia Barcy w Monachium przez kibicow

0

A wiec 170mln albo za free

0

@agaFCB ja tak, do Monachium

1

No to co lecimy do Niemczech na meczycho

0

@Jackazz uefa com

0

@masq ciekawy może w sensie wciągający niżeli jakiś super ultra hiper mocny czy coś....

1

Co myślicie o serialu Lucyfer?

0

@mikiiki w moim przypadku ok 3-4k na minus przez rok. Brak szczęścia itp itd... Szkoda na to kasy

3

@Robert1603 plus to przejrzysta strona. Kursy podobne są np w porównaniu do STS czy betclick. Zakłady są od 2 zł, na becie od 50gr. Wypadają nawet nieźle.

0

Jeśli Umtiti zarabia 16mln (podobno) a Alba obniżył swoje wynagrodzenia o 25 % i nadal jest najlepiej opłaconym obrońcom to w takim razie ile zarabiał Jordi? Ktoś wie?

PS. Wzmianka o Umtiti po to... Ze wypłata Alby musi być jak na obrońcę dużoo wyższa

Ps2. Dzięki za wyjaśnienie ;)

9

@Kgorecki2500 No to Handziu zostaje w BVB

1

@l0Messini moim zdaniem wszystko zależy jakie mieliście relacje, co Was łączy, co o Tobie myśli No i ważne jest to w jakim związku ona jest czy to 'chodzenie' czy coś więcej jak narzeczony czy mąż. Znam parę. A dokładnie dwie z moich okolic które były w ma narzeczeństwie i się rozpadło przez inną osobę, teraz jedna para co sie rozpadła mają nowych partnerów, zaś druga facet już po ślubie, a dziewczyna ma nowego chłopaka. Wszystko zależy co i jak.
Wiadomo ogólnie słabo komuś rozwalać związek, ale warto też zobaczyć jakby ona na to zareagowała. Bo jeśli nic nie czuje - to ona nijak to weźmie do siebie. A jak jesteś kimś więcej to może poświęcić to co ma teraz dla Ciebie. Ty nie masz moim zdaniem nic do stracenia. Jedynie zyskasz ją, lub ewentualnie wasza znajomość 'siadzie'

0

Gdyby mapet przeszedł do realu to jak myślicie jaki numer miałby?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?