3

@degor102 zależy czy jesteś za Barca czy za Messim

0

@NaFazieHitman zawsze jest ciężko. Ale nikt nie powiedział że to niemożliwe

3

@marcin62 Barcy dupa zapłonie

1

@NaFazieHitman a ja chce żeby Barca wszystko wygrała. Klub który kocham. Messiemu dobrze życzę. Ale nie wygrania wszystkiego z tym klubem...

2

Wolę żebyś Messi gral z Ronaldo w Juve niż w PSG z Neymarem i Mbappe

0

@Messibestplayerintheworld myślę to samo...

0

@kkbarca głupota ludzka nie zna granic

8

Mnie dziwi dlaczego tak wcześnie ogłosili że Messi nie zostanie w Barcy. Jeszcze sporo czasu do końca sierpnia

0

Jeśli Messi na odjeść, to proszę tylko nie do PSG

0

Proszę o odejście wszystkich kapitanów... Nie te umiejętności i nie ten wiek

1

Dla mnie to jest dziwne. Skoro mają dużo czasu. Coś wspominane było o 31 sierpnia, to dlaczego ogłaszają to teraz? Czyżby właśnie jakieś wywieranie presji na Tebasie? Bo jakby nie patrzeć to sporo La liga straci. Hmm... To nie może się tam skończyć. Coś za łatwo.... I to słabe pożegnanie w komunikacie....

0

Może ktoś dać link do meczu, działający na telefonie. Bo ten strimsworld to porażka na telefonie -milion reklam i zacina się.

0

Wykonywał jakieś sztuczki z piłką Emerson na prezentacji?

0

@luna666moon dla mnie sztos. Może dlatego że lubię taki świat, gry itd

6

Nie no KOLEGOWI ściągnął ta piłkę z nogi ;p

1

Antek jak ojciec tych dzieciaków. Nice!!

1

@Katalonczyk1610 super sprawa! Polecam i w sumie gratuluję

0

@AmigoBlancos trzy pierwsze

1

Biedna p. Trojanowska

2

@LeoMessiah i po co robisz smaka na noc...

8

@Ghotti bo to chłop który się stara, a na euro dobrze wypadl. Reszta tylko liczy na hajs

1

Już nikt nie powie ze Messi nie wygrał nic z reprezentacją i że jest w tym gorszy od Maradony

1

@Deeespacito włosy lonowe zawsze są czarne

0

@Maciasek fajne za oneblade philips

0

@FCBurnley chyba zapominasz ze Barca nie ma kasy. A to jest dobrze rokujący piłkarz. Ale może okazać się nie wypalem. Więc po co 18 latkowi dawać gruby hajs, a potem będzie chciał co 3 lata 10mln więcej. Potem ciężko się pozbyć takich ludzi. Patrz np Umtiti, gość ma dużo hajs, kontuzje i nie chce odejść

3

Mi to wygląda na próbe ruchania klubu który nie ma hajsu... Oj Moriba

2

@Criss18Barca kara smierci

4

Najgorsza informacja dnia ;

0

Oby karne były

1

Obstawiasz spalone to nie ma spalonych. Obstawiasz kartki to kartek jest... Cała jedna....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?