halfnolife
Dołączył/a: styczeń 2024
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@degor102 zależy czy jesteś za Barca czy za Messim
0
@NaFazieHitman zawsze jest ciężko. Ale nikt nie powiedział że to niemożliwe
3
@marcin62 Barcy dupa zapłonie
1
@NaFazieHitman a ja chce żeby Barca wszystko wygrała. Klub który kocham. Messiemu dobrze życzę. Ale nie wygrania wszystkiego z tym klubem...
2
Wolę żebyś Messi gral z Ronaldo w Juve niż w PSG z Neymarem i Mbappe
0
@Messibestplayerintheworld myślę to samo...
0
@kkbarca głupota ludzka nie zna granic
8
Mnie dziwi dlaczego tak wcześnie ogłosili że Messi nie zostanie w Barcy. Jeszcze sporo czasu do końca sierpnia
0
Jeśli Messi na odjeść, to proszę tylko nie do PSG
0
Proszę o odejście wszystkich kapitanów... Nie te umiejętności i nie ten wiek
1
Dla mnie to jest dziwne. Skoro mają dużo czasu. Coś wspominane było o 31 sierpnia, to dlaczego ogłaszają to teraz? Czyżby właśnie jakieś wywieranie presji na Tebasie? Bo jakby nie patrzeć to sporo La liga straci. Hmm... To nie może się tam skończyć. Coś za łatwo.... I to słabe pożegnanie w komunikacie....
0
Może ktoś dać link do meczu, działający na telefonie. Bo ten strimsworld to porażka na telefonie -milion reklam i zacina się.
0
Wykonywał jakieś sztuczki z piłką Emerson na prezentacji?
0
@luna666moon dla mnie sztos. Może dlatego że lubię taki świat, gry itd
6
Nie no KOLEGOWI ściągnął ta piłkę z nogi ;p
1
Antek jak ojciec tych dzieciaków. Nice!!
1
@Katalonczyk1610 super sprawa! Polecam i w sumie gratuluję
0
@AmigoBlancos trzy pierwsze
1
Biedna p. Trojanowska
2
@LeoMessiah i po co robisz smaka na noc...
8
@Ghotti bo to chłop który się stara, a na euro dobrze wypadl. Reszta tylko liczy na hajs
1
Już nikt nie powie ze Messi nie wygrał nic z reprezentacją i że jest w tym gorszy od Maradony
1
@Deeespacito włosy lonowe zawsze są czarne
0
@Maciasek fajne za oneblade philips
0
@FCBurnley chyba zapominasz ze Barca nie ma kasy. A to jest dobrze rokujący piłkarz. Ale może okazać się nie wypalem. Więc po co 18 latkowi dawać gruby hajs, a potem będzie chciał co 3 lata 10mln więcej. Potem ciężko się pozbyć takich ludzi. Patrz np Umtiti, gość ma dużo hajs, kontuzje i nie chce odejść
3
Mi to wygląda na próbe ruchania klubu który nie ma hajsu... Oj Moriba
2
@Criss18Barca kara smierci
4
Najgorsza informacja dnia ;
0
Oby karne były
1
Obstawiasz spalone to nie ma spalonych. Obstawiasz kartki to kartek jest... Cała jedna....