halfnolife
Dołączył/a: styczeń 2024
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Moje życzenie na gwiazdkę to żeby sprzedali jak najszybciej busiego. Dobranoc
1
Pedri wygląda jakby był zjarany
0
@DanielOOL to iidz spać
0
Faul. Serio? Noooo
1
Gratulacje ;)
;)
0
Antos gra jako 12 zawodnik Sociadad?
0
Zupełnie inna Barca. Ta która teraz widzimy, nie klepie na 16 metrze czy w połowie boiska, nie czeka na pressing przeciwnika tylko naciera, podchodzi bliżej. Barca straci piłkę - pressing idzie.
To się może podobać, mimo utraty bramki i mimo Busiego na boisku.
Przynajmniej widać chęci. Messi klaszczący niczym Zizu. No jestem w szoku.
Po 3 punkty!
3
Aż dziwne że nie podał do Messiego. Szacun
3
Busi w 1 składzie. Ja się rozchoruje znowu podczas oglądania meczu...
0
KarrrrrRrrrrrrrrrma
0
@Irmscher10 nie kłam. Włączyłeś..
0
@kris81 skąd ściągasz?
0
Niech obroncy zaczną kontrolować swoje ręce. Ręka za ręką.
1
@van Baster 3 w pizde a nie do przodu
0
@Kamilos84 jedyne co zrobił to strzelenie karnych.
0
Podsumowanie. Antek ma piłkę na 16 m i musi wycofać do tyłu bo nie ma komu zagrać. A wokół niego obroncy.
1
Obrońców wpuszcza żeby nie dostać 8 w pizde
0
Co koeman pokazywał
0
Nie ma busiego to wkurza wyszczekany alba... A w sumie cała drużyna. Powroty są dramatyczne, obrona nie kryje, brak strzałów. Słaba taktyka, a właściwie jej brak.
0
Cud! Nie ma busiego. Szacun trenejro
1
Nikt mnie tak nie irytuje jak Busquets
38
A pamiętam jak go na stronie cisnęli, że 'wielka 9', że się nie nadaje, że słaby, ze dlaczego ma koszulkę z nr 9. A teraz pochwały. Ludzie to są... Imbecyle. Łatwo krytykować, a przyznać się do tego ciężko. Każdemu trzeba dać szansę. Nie od razu Kraków zbudowano
12
Pjanic przypomina mi zmęczonego robotnika drogowego
1
@D10SLEO zamknął hejterow
9
Widać że Puc ma trochę podcięte skrzydło
1
Jak macie tak się srac to nie oglądajcie. Będziecie zdrowsi
0
@Kamiloza91 nie zesraj się. Bo liga się już kończy nie? Jak masz tak kibicować to odpusc sobie
0
Jest gdzieś wywiad, odpowiedź Messiego po tej podróży co taki ponoć zły?
0
@Witam są piosenki które są tandetne, test okropny. A są takie, które wpadają w ucho, tańczy się do niech super na imprezach czy weselach.
Kwestia gustu. Na co dzień nie słucham, ale bardzo dużo znam, umiem teksty i chętnie śpiewam jeśli jest impreza
0
@marcin000019 karma