6

Moje życzenie na gwiazdkę to żeby sprzedali jak najszybciej busiego. Dobranoc

1

Pedri wygląda jakby był zjarany

0

@DanielOOL to iidz spać

0

Faul. Serio? Noooo

1

Gratulacje ;)
;)

0

Antos gra jako 12 zawodnik Sociadad?

0

Zupełnie inna Barca. Ta która teraz widzimy, nie klepie na 16 metrze czy w połowie boiska, nie czeka na pressing przeciwnika tylko naciera, podchodzi bliżej. Barca straci piłkę - pressing idzie.
To się może podobać, mimo utraty bramki i mimo Busiego na boisku.

Przynajmniej widać chęci. Messi klaszczący niczym Zizu. No jestem w szoku.

Po 3 punkty!

3

Aż dziwne że nie podał do Messiego. Szacun

3

Busi w 1 składzie. Ja się rozchoruje znowu podczas oglądania meczu...

0

KarrrrrRrrrrrrrrrma

0

@Irmscher10 nie kłam. Włączyłeś..

0

@kris81 skąd ściągasz?

0

Niech obroncy zaczną kontrolować swoje ręce. Ręka za ręką.

1

@van Baster 3 w pizde a nie do przodu

0

@Kamilos84 jedyne co zrobił to strzelenie karnych.

0

Podsumowanie. Antek ma piłkę na 16 m i musi wycofać do tyłu bo nie ma komu zagrać. A wokół niego obroncy.

1

Obrońców wpuszcza żeby nie dostać 8 w pizde

0

Co koeman pokazywał

0

Nie ma busiego to wkurza wyszczekany alba... A w sumie cała drużyna. Powroty są dramatyczne, obrona nie kryje, brak strzałów. Słaba taktyka, a właściwie jej brak.

0

Cud! Nie ma busiego. Szacun trenejro

1

Nikt mnie tak nie irytuje jak Busquets

38

A pamiętam jak go na stronie cisnęli, że 'wielka 9', że się nie nadaje, że słaby, ze dlaczego ma koszulkę z nr 9. A teraz pochwały. Ludzie to są... Imbecyle. Łatwo krytykować, a przyznać się do tego ciężko. Każdemu trzeba dać szansę. Nie od razu Kraków zbudowano

12

Pjanic przypomina mi zmęczonego robotnika drogowego

1

@D10SLEO zamknął hejterow

9

Widać że Puc ma trochę podcięte skrzydło

1

Jak macie tak się srac to nie oglądajcie. Będziecie zdrowsi

0

@Kamiloza91 nie zesraj się. Bo liga się już kończy nie? Jak masz tak kibicować to odpusc sobie

0

Jest gdzieś wywiad, odpowiedź Messiego po tej podróży co taki ponoć zły?

0

@Witam są piosenki które są tandetne, test okropny. A są takie, które wpadają w ucho, tańczy się do niech super na imprezach czy weselach.
Kwestia gustu. Na co dzień nie słucham, ale bardzo dużo znam, umiem teksty i chętnie śpiewam jeśli jest impreza

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?