halfnolife
Dołączył/a: styczeń 2024
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Na jakiej stronie można będzie oglądnąć dzisiejszy mecz w j. Polskim. Niestety nie będzie mnie w domu i muszę liczyć na jakiś w miarę dobry streamer
0
@klopx givemereddit. Stream
0
@Fabik87 gdzie można oglądnąć
3
Wrzutka w stylu Realu i od razu siada. A nie klepa do 5 metrów
6
Do 50 razy sztuka. Następnym razem Suarezowi się uda
0
Człowiek niby wiedział, a łudził się.
Najgorszy to brak pomysłu na grę, a klepka przysypia bardziej ludzi przed tv niż przeciwników.
2
Ładnie napisane. No i mądrze.
3
Real nie wygra wszystkich (11) meczy
xd
3
Żenada. To chyba najlepsze określenie.
Bezradna Barca. Brak pomysłu na grę. Jeszcze raz żenada.
0
@Hiacynk a co Ty masz do Semedo?
0
Przyjechał Rafał do Andrzeja na tą 23 co się umawiali?
0
Czy wiecie gdzie można dostać taka koszulkę jak ma na sobie Sarabia? Jaki to model koszulki Barcy, ktoś kojarzy?
0
Halo hejterzy Vidala? Odbiór?
0
Który to mecz z rzędu w którym Real na karne?
0
@ArtTiguana99 dziękuję
0
Czy w telewizji jest transmisja losowania ? Jak tak to na jakim kanale
0
@norbi77 a po co dłużej oglądać ta gówniana gre
0
@Joe_Pesci decyzję podejmuje trener, nie zawodnik.
0
@Joe_Pesci no tak dają Ci grac i ma być im wstyd xd masz odpowiadać za decyzję trenera :D
3
Tragiczne rozgrywanie w środku pola. Klepac z taką prędkością to męka dla oczu
1
Buahahhahaha. Nikt się tego nie spodziewał
0
Komentator już chyba 90 raz wymówił Raul de Tomas. Raul de Tomas. Raul de Tomas. Nie no będzie mi się śnił po nocach
0
O moja matko ....
1
No i taka Barcę chce oglądać!
0
Nie może być! Suarez zszedł. Jestem w szoku
2
W końcu!!! Należało się
1
Zachwalam pierwsze minuty, że chcą iść do przodu. Stwarzają okazję, a zaraz stanęli w miejscu, b rak pomysłu na grę, cofnięcie do bramkarza.
0
Sarabia krzyczy to się gwiazdy obrażają. Pasuje takiego Simeone co by ustawił do pionu
5
Oby koniec Kike!!
1
Klepka klepka bo mamy czas