halfnolife
Dołączył/a: styczeń 2024
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Zmiana po przerwie konieczna. 3 out 3 in
0
@Pawel330 nikt nie przepuszczał ze popełni takiego babola
0
Na ławę go to się uspokoi
3
Busi do zmiany. Nie mogę go oglądać. Tak jak Messiego i jego straty.dawajta pedriego i puiga
0
Messi zamienia się w Ronaldo. Zaczyna się machanie rękami że faul, zamiast walczyć. Teraz gość wygląda jakby mu się nie chciało grać... Niech zacznie strzelać to może się odblokuje
4
Kiedyś Ter Stegen teraz Neto. Pałeczka przekazana
0
@xVENUMx nie chce wspominać o Barcelonie w lm...
6
Panie trenerze, dobre zmiany
2
@neeed dzięki Langlet nie wpadły 2 bramki
0
@infamusse tej tej nie obrażaj Stali
0
@kiper09 500 plus samo się zarobi
0
Ffffranek szybci
0
Ale refleks o.o
0
@kielon93 taka kolejnego rzeczy. Na każdego przyjdzie pora
1
Pooooojechal hoho
0
@dafik85 a który by si3 odważył posadzić?
0
Loo. Odważnie grają
0
@MeMyselfAndI bo to był siodmy faul i wtedy żółta
2
6 fauli i bez kartki!!
0
Langlet dostaje druga żółta za faul ten sam co dzis zrobił zawodnik Getafe, oczywiście bez konsekwencji.
0
@maroon pytanie jest jasne. Jakie wy macie zdanie o maskach, które należy nosić w związku z Covidem.
0
@Klaudix u nas się robi 12h
1
Co myślicie o maskach? Czy uwazacie ze maski chronia?
Sa potwierdzenia przez who, że ponoć tak. A wy jakie macie zdanie na ten temat?
0
Zasapali się. Do zmiany. Messi musi strzelić bo mu odwala
2
Antek wychodzi na pozycję, jest wolny. To nie. Zagrają do amigosow. Szkoda mi go
0
@Rudi35 to z dolewakami Epson lub Brother ;)
0
Dziś mija rok odkąd byliśmy w Barcelonie na meczu. Dokładnie 6.10 byliśmy na meczu Barca Sevilla. Świetne widowisko. Oby dziś było tak samo. Vamos !
0
@Rudi35 zależy czy ma być kolor czy nie. Jeśli nie to polecam z tonerem. Są tańsze w utrzymaniu. Jak z kolorem to polecam tzw z napełniaczami. Lepsza wydajność tuszy plus dolewaki kosztują ok 30 -40zl oryginalne
0
@pawel0304 zalezy jaki budżet
0
Barca rozgrywa piłkę w okolicach pola karnego...... Co on bredzi. Podają przy ok 20m od bramki