0

@PatrickMaster sędzia kalosz

0

Co za zmiana na ostatnie 5 min xd

0

Dajcie tego Antka... Może akurat.

0

Na ostatnie 10 min wpuszcza Fatiego.... Co za ulom

1

2

Po co Antek się rozgrzewał w 60 minucie? Chyba z zimna

0

Czy ktoś tam z sędziów ma okulary?

0

Że co oooo. Wtf

2

Marek chyba kielicha wypił

1

@Shroud nie dziwie się

0

@MichVeB Arthur nie gra

0

Real musi w końcu wygrać jakoś ligę... Gdzie real nie może tam sędzia...

1

@NeroTFP trzymaj się

1

A z czym Barca nie ma problemu?

0

@Mesi12 nie sondze

0

1 połowa do zapomnienia. Dobre zmiany sprawiły, że dało się to oglądnąć do końca. Vamos.

0

Boże w koncu. Co za męczenia dla oczu

0

Trochę denerwuje to podanie na siłę do Messiego a potem do Suareza jak Vidal się pokazywał

0

Na jakiego prezydenta byście zagłosowali i dlaczego?

3

Nawiązując do samego tytułu. To mogę powiedzieć że w przypadku Messiego po prostu Barcelona wiele straci. Barca nie zawsze sobie daje rade. W przypadku Realu, pomimo wielkich gwiazd (zanim przyszedł Hazard) - radził sobie.

0

Obiektywnie.
Co myślicie o Hołowni jako opcja na prezydenta?
Kogo popieracie?

0

Za niedługo obowiązek noszenia maski w przestrzeni publicznej. Czy są maski z wzorem Barcy?

0

@NGTRX a oni to zwierzęta?

2

Najgorsza" koncert" jakikolwiek mogli zrobić.

0

Wiecie może jak to załatwili ze jest zakaz zgromadzeń, a oni walkę normalnie tocza?

1

Witam. Poszukuję kubka dla DZIECKA z FC Barcelony. Najlepiej plastikowy. Nie mogę za bardzo znaleźć. Ktoś coś? Z góry dzięki

0

Ma ktoś szczoteczkę sonicza? Jaka polecacie, żeby nie przepłacać a żeby robiła swoje. Z góry dzięki

2


Rubi: Zobaczycie, że Betis sprawi Realowi Madryt wiele problemów

Nadzieja umiera ostatnia

0

Ktoś wie ile jest kibiców na trybunach? BETIS - Real M

0

Ten Militao to prze ch#j xd
MVP mu :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?