6

Nie rozumiem czemu zawsze jest wjazd na matkę, zamiast obrażać samego typa. Przeciez to nie matka sedziuje, ani nic.

0

Dołączam się do pytania

0

Messi całujacy herb *, *

1

Łoo Panie, bramka Messiasza sztosik

1

Zluzuj majty.

2

Psg frajerem roku, drugie miejsce Atletico, a trzecie Real. Idealnie

1

KIedy sa podawane terminarze meczy na sezon 19/20? Bo chce zaplanowac wyjazd, ale lipa troche

0

Ipla, player

0

Nie jestem w temacie. Proszę powiedzcie mi czemu Kinga Rajda...i oo teraz widzę że inne kobiety też występują. Czemu są w składzie? Jakiś nowy turniej czy coś? Bo niestety nic nie wiem. Dopiero odpalony tv

/eddit
Dzięki panowie

0

wszystkie kable sprawne?

0

wlacz i wylacz dziala w jakis ... 90%, ale jedyna pomoc to raczej forum na google, ktos kto mial problem nizeli tutaj

0

dziekuje slicznie

0

Wiadomo jak beda daty meczy w LM na dalszy okres?
Oraz czy orientujecie sie kiedy jest potwierdzenie dat meczy Ligi?

0

No tak. Lepiej zostawić wolnego Roberto

3

Dla mnie Semedo kozak. Dziękuję.

0

Z tego co kojarzę miał zawieche na Levante

0

Chce polecieć z fanami Barcy na mecz Barcelony, jaka strone polecacie, która organizuje takie wypady?

0

Można prosić o link do Meczu Wisły?

0

Można prosić o link do Meczu Wisły? Albo ja jakiej stronie mogę znaleźć. Dziękuję ślicznie.

2

Dell 3576. Jakoś tak. Z tego co pamiętam core i5, ssd najlepiej, i jakaś przeciętna grafika

0

Jak masz okazję to odpal tvp 1

0

Jazda Atletico!

0

Polecam masaż. Wziąć do jakiegoś spa. Relax, odpoczynek i od razu człowiekowi lżej.

0

Wie ktoś czy Messi dostał kiedys czerwona kartkę? Bo widzę na internecie jakieś fakty ale sprzed kilku lat. Ktoś coś pamięta? Jeśli tak to w jakim meczu?

17

Piekne podsumowanie ' a Królewscy poszli na dno wraz ze swoim kapitanem."

1

Nawet jeśli. To i tak żałosne :)

8

"I dobrze, nie musimy kibicować Realowi Madryt. Ja sam zaczynam pomału kibicować Juventusovi. Tam chociaż mają wygranie ligi niemal za pewne. Jest jeszcze Bayern. Ewentualnie Realowi będe kibicował w LM bo dają z siebie wszystko, ale w ogólnie będę kibicem Juve i cieszyłbym się również z mistrza italii."

wydwalo mi sie, ze tu jest zle, ale tam... to juz mistrzostwo

0

Potrzebuję linku do meczu. Jestem w trasie.
Ps nie mogę odnaleźć na reddit.

0

No właśnie nie działa mi.

0

Można prosić o działający link do Ajax Real? Proszę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?