0

Honor 8

0

Kto to Leon polskiej siatkówki?

0

Predator. Polecam serdecznie

0

Ktos dziś mówił, że West Ham pewniaczek... Nice!

4

I po co się sadzicie na Rakietę? Zapomnieliscie jak grał, kiedy dupe ratował i leciał 90 minut ileś tam meczy pod rząd, gdzie wy pewnie jednego nie dacie radę wytrzymać. Nie dajcie się zwariować. Nie można zawsze być najlepszym.

0

A kto ma wejście?

3

Nie wiem czemu spinacie się na Erniego. On gra? Kto babole popełnia? Chcieliście rotacja? - były. Chcieliście Suareza na ławie - był. Co chcecie to macie. Myślicie, że jak przyjdzie inny trener to nagle będzie magia? To nie trener, a głowa piłkarzy.

0

Wstyd z ostatnia druzyna z tabeli

1

A co Erni zrobił??

0

Oo ludzie....

0

TVP sport.

0

Podobno Messi miał być. Coś mnie ominęło, że jednak nie?

0

Ma ktoś video z przewinieniem Clementa?

1

Tak chcieliście zmiany, a potem płacz. Dobry jeden punkt, niewygodny rywal. Lecimy dalej. Vamos Barca!

7

Messi już nie wygląda jak rumcajs.

0

Bez przesady.

0

This is reeeed.

0

Fuuuu.

0

alianz może

1

2;2

0

Komu kibicowaliście w meczu Inter - Totki, dlaczego?

1

a bo? Rakitic ma astyste, gra non stop, a TY sie czepiasz ze jeden mecz slabiej? DOBRY PRETEKST

0

co za idioci komentuja w studiu, to glowa mala

0

Ewidentnie Erni gra na czas ze zmianami :D

1

DEEEEEEEEEEEEEMBOUS

0

Nie przypie**** tylko na piaty metr poda...

0

Pilnie potrzebuje linku, jest jakas dobra duszyczka co poratuje?

1

Up.

2

Z Valencia. Koszt ciężko teraz stwierdzić. Fajnie byłoby do 1.5k ale to pewnie w kiepskich warunkach mieszkania. Planowane są 3 dni. Mecz, nocleg i, zwiedzanie.

0

Ja w lutym dopiero

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?