halfnolife
Dołączył/a: styczeń 2024
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Honor 8
0
Kto to Leon polskiej siatkówki?
0
Predator. Polecam serdecznie
0
Ktos dziś mówił, że West Ham pewniaczek... Nice!
4
I po co się sadzicie na Rakietę? Zapomnieliscie jak grał, kiedy dupe ratował i leciał 90 minut ileś tam meczy pod rząd, gdzie wy pewnie jednego nie dacie radę wytrzymać. Nie dajcie się zwariować. Nie można zawsze być najlepszym.
0
A kto ma wejście?
3
Nie wiem czemu spinacie się na Erniego. On gra? Kto babole popełnia? Chcieliście rotacja? - były. Chcieliście Suareza na ławie - był. Co chcecie to macie. Myślicie, że jak przyjdzie inny trener to nagle będzie magia? To nie trener, a głowa piłkarzy.
0
Wstyd z ostatnia druzyna z tabeli
1
A co Erni zrobił??
0
Oo ludzie....
0
TVP sport.
0
Podobno Messi miał być. Coś mnie ominęło, że jednak nie?
0
Ma ktoś video z przewinieniem Clementa?
1
Tak chcieliście zmiany, a potem płacz. Dobry jeden punkt, niewygodny rywal. Lecimy dalej. Vamos Barca!
7
Messi już nie wygląda jak rumcajs.
0
Bez przesady.
0
This is reeeed.
0
Fuuuu.
0
alianz może
1
2;2
0
Komu kibicowaliście w meczu Inter - Totki, dlaczego?
1
a bo? Rakitic ma astyste, gra non stop, a TY sie czepiasz ze jeden mecz slabiej? DOBRY PRETEKST
0
co za idioci komentuja w studiu, to glowa mala
0
Ewidentnie Erni gra na czas ze zmianami :D
1
DEEEEEEEEEEEEEMBOUS
0
Nie przypie**** tylko na piaty metr poda...
0
Pilnie potrzebuje linku, jest jakas dobra duszyczka co poratuje?
1
Up.
2
Z Valencia. Koszt ciężko teraz stwierdzić. Fajnie byłoby do 1.5k ale to pewnie w kiepskich warunkach mieszkania. Planowane są 3 dni. Mecz, nocleg i, zwiedzanie.
0
Ja w lutym dopiero