7

Najlepszym transferem białych była sprzedaż Ronaldo :)

0

Macie, niech się ogrywają piłkarze z ławki, idealny mecz na wpuszczenie nowych zawodników :D

6

0

Ktoś był z piłkarzy Barcy na tej ceremonii?

0

Jest ktoś na gali z piłkarzy Barcy?

0

Haha, jak to ramię mu uciekło. No niczym padaka. Suarez 2.0

0

Tak teraz patrzę na terminarz i Barce czekają ciężkie kolejki pod rząd 7-10. Byłoby pięknie gdyby zdobyli max punktów w tych kolejkach.

0

Bale myślal ze gra na stadionie Valladolid

0

Masz może link?

0

Ale takim stylem nie grają od dziś, nie od tego sezonu. Wrzutki już są dawno.

0

No właśnie, psioczycie na styl Barcy, a to co gra real to nawet nie przystoi jak na mistrzów lm.

0

Proszę. W bardzo dobrej jakości. Działa na telefonie.
http://topstreams.info/tv/eleven1

0

Proszę o pomoc. Wyskakiwalo mi jakieś ustawienie od przycisków, zawsze anulowane było przeze mnie, a dziś coś kliknelo się i zamiast podgloszenia z przycisków z boku mam jakieś menu. Ktoś coś pomoże, wie? Oprócz ustawień fabrycznych?
CHODZI O TELEFON. A DOKŁADNIE HONOR 8

PS. Sorki za kali jeść, kali pić. Ale może jednak są tu jakieś istoty które rozumieją o co chodzi i pomaga, a nie dla" zielonych "głupie komentarze.

0

Nie lubie jakos szczegolnie krytykowac zadownikow, ale Suarez slabiutko :( Kaj ten nasz El Pistolero?

0

Gracze Barcy spali przez 45 minut.

0

Tylko praca.

0

Ma ktoś lapka acer predator helios i5 lub i7 ? Jakieś opinie? Jak działają gry itd?

0

Oho fatum się zaczyna

0

No bo przecież nie wolno odpowiedzieć jak kolega pod Tobą, tylko lepiej skomentować i nic nie wnosić. Śmiejecie się z białych, a tu poziom nie wiele lepszy, sama zawiść... żeby tylko dopiec i mieć zielone :)

0

Dzięki :)

0

Mam takie pytanko, wybieram się na mecz Barcelony najprawdopodobniej w zimie. Jakie tam warunki atmosferyczne są? Bo jak wiadomo Hiszpania to jeden z najcieplejszych krajów. Na trybunach da się wysiedzieć 90 min itd? (to będzie mój pierwszy mecz za granicą i wyjazd do Barcelony) Coś ktoś więcej udzieli oprócz głupich odpowiedzi, lub hejtów?

3

NIEEEEEEEEEEEEEEE, precz od niego...

0

Do Zakopanego. Po co okolice. Na obrzeżach możesz spać np Oberconiowka. Za duże potem są korki. A widok jest piękny nP. KRZEPTÓWKI.

2

Ja mam plush. Mam internet 5gb, płace 10 zł? Czy 15 jakoś tak. Dobry zasięg.

1

A no tak, bo Erni nie gra piłka. Ah my znawcy dzięki za info.

0

Medal of Honor vs Call of Duty? Dlaczego?

0

Wyjeżdża ktoś na mecz Barcy w tym sezonie? Jak tak to sam czy z kibicami?

2

Co Ci w nim nie pasuje? Wskakuje za niego, bohaterze. Zanim będziesz płakał za Guardiola, to załóż pampersy bo płacz pójdzie druga strona

0

Jeżeli chodzi o Eleven, można oglądać a necie za free po polsku, drhtv. Zaś ponoć na weeb.tv i wizja. Tv maja oba kanały na 1,2, 3 msc. Na 3 miesiące ok 60 zł

0

Nosz kurła, Janusz przestań gwizdac niewidoczne spalone.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?