halfnolife
Dołączył/a: styczeń 2024
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Najlepszym transferem białych była sprzedaż Ronaldo :)
0
Macie, niech się ogrywają piłkarze z ławki, idealny mecz na wpuszczenie nowych zawodników :D
6
Łapcie
http://ripple.is/football/3057-barcelona-vs-huesca
0
Ktoś był z piłkarzy Barcy na tej ceremonii?
0
Jest ktoś na gali z piłkarzy Barcy?
0
Haha, jak to ramię mu uciekło. No niczym padaka. Suarez 2.0
0
Tak teraz patrzę na terminarz i Barce czekają ciężkie kolejki pod rząd 7-10. Byłoby pięknie gdyby zdobyli max punktów w tych kolejkach.
0
Bale myślal ze gra na stadionie Valladolid
0
Masz może link?
0
Ale takim stylem nie grają od dziś, nie od tego sezonu. Wrzutki już są dawno.
0
No właśnie, psioczycie na styl Barcy, a to co gra real to nawet nie przystoi jak na mistrzów lm.
0
Proszę. W bardzo dobrej jakości. Działa na telefonie.
http://topstreams.info/tv/eleven1
0
Proszę o pomoc. Wyskakiwalo mi jakieś ustawienie od przycisków, zawsze anulowane było przeze mnie, a dziś coś kliknelo się i zamiast podgloszenia z przycisków z boku mam jakieś menu. Ktoś coś pomoże, wie? Oprócz ustawień fabrycznych?
CHODZI O TELEFON. A DOKŁADNIE HONOR 8
PS. Sorki za kali jeść, kali pić. Ale może jednak są tu jakieś istoty które rozumieją o co chodzi i pomaga, a nie dla" zielonych "głupie komentarze.
0
Nie lubie jakos szczegolnie krytykowac zadownikow, ale Suarez slabiutko :( Kaj ten nasz El Pistolero?
0
Gracze Barcy spali przez 45 minut.
0
Tylko praca.
0
Ma ktoś lapka acer predator helios i5 lub i7 ? Jakieś opinie? Jak działają gry itd?
0
Oho fatum się zaczyna
0
No bo przecież nie wolno odpowiedzieć jak kolega pod Tobą, tylko lepiej skomentować i nic nie wnosić. Śmiejecie się z białych, a tu poziom nie wiele lepszy, sama zawiść... żeby tylko dopiec i mieć zielone :)
0
Dzięki :)
0
Mam takie pytanko, wybieram się na mecz Barcelony najprawdopodobniej w zimie. Jakie tam warunki atmosferyczne są? Bo jak wiadomo Hiszpania to jeden z najcieplejszych krajów. Na trybunach da się wysiedzieć 90 min itd? (to będzie mój pierwszy mecz za granicą i wyjazd do Barcelony) Coś ktoś więcej udzieli oprócz głupich odpowiedzi, lub hejtów?
3
NIEEEEEEEEEEEEEEE, precz od niego...
0
Do Zakopanego. Po co okolice. Na obrzeżach możesz spać np Oberconiowka. Za duże potem są korki. A widok jest piękny nP. KRZEPTÓWKI.
2
Ja mam plush. Mam internet 5gb, płace 10 zł? Czy 15 jakoś tak. Dobry zasięg.
1
A no tak, bo Erni nie gra piłka. Ah my znawcy dzięki za info.
0
Medal of Honor vs Call of Duty? Dlaczego?
0
Wyjeżdża ktoś na mecz Barcy w tym sezonie? Jak tak to sam czy z kibicami?
2
Co Ci w nim nie pasuje? Wskakuje za niego, bohaterze. Zanim będziesz płakał za Guardiola, to załóż pampersy bo płacz pójdzie druga strona
0
Jeżeli chodzi o Eleven, można oglądać a necie za free po polsku, drhtv. Zaś ponoć na weeb.tv i wizja. Tv maja oba kanały na 1,2, 3 msc. Na 3 miesiące ok 60 zł
0
Nosz kurła, Janusz przestań gwizdac niewidoczne spalone.