3

Messi taki slaby, że ławe grzeje :D

0

Jakie gwziazdy były?

0

Piękne *-*

0

I Digne jeszcze

1

Nie ważne gdzie grasz. Ważne ILE. No i to jest dobry przykład.

2

DLACZEGO MIAŁBY ODCHODZIĆ XD

0

Wie ktoś kto z piłkarzy Barcy poleciał na mecz dzisiejszy?

0

Czyżby remontada?????

0

Haaattt triiick !

0

Panie Bożu, co byśmy zrobili w dzisiejszym meczu bez Cou??

0

GDZIE JEST NASZA "OBRONA"?

1

o kurła..... w 85... takich wpadek chyba nie było

0

Levante pyka sobie jak amatorów na orliku :X

0

wpi^&@$ od Levante :D iiii czyżby nasza seria z nieprzegranymi meczami się kończy?

0

Czy ten drugi karny słuszny? Ktoś coś? Bo nie było mnie w domu, aby oglądnąć.

0

Zmarnował rzut karny??

1

Hahahhahahahahhaha. Zizu niech klaszcze dalej

0

A to drań hehe. I on też odpali. Każdy potrzebuje trochę czasu!

0

Erni zrobił robotę, to Rakieta odpaliła :)

0

Tranafery strzelajoooo

0

Podpinam się.

0

patola na ch@!& ;D

0

powinien mu wpi^%# spusicić to przestałby prowokować. A nie ucieszył batona jak dostał i tyle

1

Bo CR jest starszy i większe prawdopodobienstwo że szybciej odejdzie. I mógłby być nr 1. Choć do póki cr gra to i tak będzie w cieniu. Niech zapomni że dostanie karne albo wolne. Przeciez Ronaldo chce mieć 7 złotych xdd

1

A co Neymarek chce sprawdzić u czyjego boku czuł się najlepiej? Czy CR czy Messi? Który z Panów jest najlepszy? Czy sprawdza inne wartości. Neymar był jednym z moich ulubionych zawodników pod względem gry. Ale zachowanie tragedia. Ale jego życie, jego sprawa. Tylko zrobił syf u nas i podszedł. Chłopiec musi dorosnąć.

1

Zdaje ktoś maturę w piątek i pon?? Jak coś to priv

8

Romie się należały bodajże jeszcze 2 karne.

0

?

1

NO a przy tym ile było przekrętów?

0

taaaaa, cieszy. Ale.... najpierw trzeba to przegrac

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?