halfnolife
Dołączył/a: styczeń 2024
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Messi taki slaby, że ławe grzeje :D
0
Jakie gwziazdy były?
0
Piękne *-*
0
I Digne jeszcze
1
Nie ważne gdzie grasz. Ważne ILE. No i to jest dobry przykład.
2
DLACZEGO MIAŁBY ODCHODZIĆ XD
0
Wie ktoś kto z piłkarzy Barcy poleciał na mecz dzisiejszy?
0
Czyżby remontada?????
0
Haaattt triiick !
0
Panie Bożu, co byśmy zrobili w dzisiejszym meczu bez Cou??
0
GDZIE JEST NASZA "OBRONA"?
1
o kurła..... w 85... takich wpadek chyba nie było
0
Levante pyka sobie jak amatorów na orliku :X
0
wpi^&@$ od Levante :D iiii czyżby nasza seria z nieprzegranymi meczami się kończy?
0
Czy ten drugi karny słuszny? Ktoś coś? Bo nie było mnie w domu, aby oglądnąć.
0
Zmarnował rzut karny??
1
Hahahhahahahahhaha. Zizu niech klaszcze dalej
0
A to drań hehe. I on też odpali. Każdy potrzebuje trochę czasu!
0
Erni zrobił robotę, to Rakieta odpaliła :)
0
Tranafery strzelajoooo
0
Podpinam się.
0
patola na ch@!& ;D
0
powinien mu wpi^%# spusicić to przestałby prowokować. A nie ucieszył batona jak dostał i tyle
1
Bo CR jest starszy i większe prawdopodobienstwo że szybciej odejdzie. I mógłby być nr 1. Choć do póki cr gra to i tak będzie w cieniu. Niech zapomni że dostanie karne albo wolne. Przeciez Ronaldo chce mieć 7 złotych xdd
1
A co Neymarek chce sprawdzić u czyjego boku czuł się najlepiej? Czy CR czy Messi? Który z Panów jest najlepszy? Czy sprawdza inne wartości. Neymar był jednym z moich ulubionych zawodników pod względem gry. Ale zachowanie tragedia. Ale jego życie, jego sprawa. Tylko zrobił syf u nas i podszedł. Chłopiec musi dorosnąć.
1
Zdaje ktoś maturę w piątek i pon?? Jak coś to priv
8
Romie się należały bodajże jeszcze 2 karne.
0
?
1
NO a przy tym ile było przekrętów?
0
taaaaa, cieszy. Ale.... najpierw trzeba to przegrac