halfnolife
Dołączył/a: styczeń 2024
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mam przeczucie że Juve dostanie bęcki
5
Messi jest ponad Maradona, to że nie zdobył mistrzostwa nie zależy tylko i wyłącznie od niego. Argentyna to nie sam Messi. Dlatego niech utkaja łby o tym, żeby być na poziomie.... To trzeba...dobrze, że nie zdobyć gwiazdki z nieba. Durnie. Stfuu
0
Dziękuję ☺
0
Nie było mnie przez chwilę przed monitorem. Za kogo wszedł Paco i Denis?
1
Niemożliwe staje się możliwe. VAMOS!
0
Mnóstwo strat. Zero obrony. Brak strzelow zza pola karnego. Jak wygrać?
1
http://aliez.me/live/eleven_1_pl/
1
Otwarty, w mojej miejscowosci do 23;30
2
Jakby ktoś potrzebował z PL komentarzem
http://www.drhtv.com.pl/drhtv2.html
1
I dwa gole do tyłu w pichichi i w klasyfikacji złoty but. Pewnie będzie plul Zizou w brodę... :)
0
https://weeb.tv/channel/eleven_hd
1
Macie link do Real- Las Palmas po Polsku?
@edit:
http://supersportowo.com/stream9.html PL
http://www.drhtv.com.pl/drhtv5.html obcy
http://assia.tv/live/mix-sport/?lang=ua obcy
0
Najlepiej grający nogami bramkarz mówili :D
0
Właśnie czytam czytam iiii.... wiecie, że Benzema podczas, gdy nie pojechał na zgrupowanie, trenowal z zawodnikami Castilli i UWAGA ,,Wystąpił w sparingu rezerw Realu Madryt przeciwko reprezentacji Argentyny U-20 i strzelił cztery gole, wyrównując swój dorobek ligowy z tego sezonu". To jest dopiero kozak, bije rekordy!
0
tvp 1 masz? jesli nie to obczaj telewizjade
0
Jednak Thiago kocha futbol, a wcześniej coś było, że nie rozumie czy nie przepada jakoś tak. To dobrze, że to się zmienia i może chcieć w przyszłości występować w drużynie takiej jak ojciec.
0
Jeśli to multipla... :)
45
Wtf. Ma 1 miejsce w składzie bez żadnego "ale". Trener zawsze na niego stawia. Jest jednym z najlepszych obrońców, gra w najlepszym klubie na świecie z którym zawsze gra w prestiżowych rozgrywkach, obecnie z drużyną walczą o tryplet, a on chce sobie przejść gdzieś indziej, bo kasa? Jest młody to niech siedzi tam gdzie najlepiej, a za kasa pójdzie na starość. Nie czaje typa. Niektórzy by oddali wszystko by być zawsze w 1 składzie i być w podstawowej 11. Cenie tego piłkarza, ale takiego zachowania nie cierpię.
0
A kogo to obchodzi, że został i walczył o skład? DEULOFEU też byś dał jakby został, albo Rafinhi?ja myślę, że staż powinien być brany pod uwagę i głównie to.
0
Ja podejrzewam ale "największą świnie" jaką znam, która mogłaby to zrobić :)
2
Ambitny projekt powiadasz? wydać grube miliony i wygrywać z ogórkami w lidze francuskiej, a w ważniejszych ligach dawać dupy? ;)))
1
Gorzej od Gomesa nie da się grać (chyba) szczególnie, że jeden dostaje szanse i może nabrać pewności siebie, a drugi grzeje ławe lub trybuny :X
0
opóźniony :X
0
HAT TRICK LOLZ WOW ALEŻ TO JEST KRÓL !!
0
Jak wygląda walka o złoty but, tzn. jakie kto ma miejsce?
0
Wina Tuska !!!win
0
nudna ta druga polowa :X
0
Trochę głupio by to wyglądało, że mówi np. Nie widze Barcy bez Iniesty. A potem go nie wystawia w meczu.
0
Rakitić:
Za czasów Enrique:
- co za typ, tylko traci piłkę
-zmienić go!
-sprzedać go!
-co za słabiak, on się nie nadaje
-to nie jest gracz na miarę Barcy
Gdy przejął stery Valverde:
- Rakieta!!
-ale odpalił
-to jest Pan piłkarz
-nie martwię się o defensywe
-co za strzał, Rakitić!!!
0
OStatnio Polacy byli na 1 2 3 miejscu po pierwszej serii, teraz Norwedzy.