0

Mam przeczucie że Juve dostanie bęcki

5

Messi jest ponad Maradona, to że nie zdobył mistrzostwa nie zależy tylko i wyłącznie od niego. Argentyna to nie sam Messi. Dlatego niech utkaja łby o tym, żeby być na poziomie.... To trzeba...dobrze, że nie zdobyć gwiazdki z nieba. Durnie. Stfuu

0

Dziękuję ☺

0

Nie było mnie przez chwilę przed monitorem. Za kogo wszedł Paco i Denis?

1

Niemożliwe staje się możliwe. VAMOS!

0

Mnóstwo strat. Zero obrony. Brak strzelow zza pola karnego. Jak wygrać?

1

1

Otwarty, w mojej miejscowosci do 23;30

2

Jakby ktoś potrzebował z PL komentarzem
http://www.drhtv.com.pl/drhtv2.html

1

I dwa gole do tyłu w pichichi i w klasyfikacji złoty but. Pewnie będzie plul Zizou w brodę... :)

0

1

0

Najlepiej grający nogami bramkarz mówili :D

0

Właśnie czytam czytam iiii.... wiecie, że Benzema podczas, gdy nie pojechał na zgrupowanie, trenowal z zawodnikami Castilli i UWAGA ,,Wystąpił w sparingu rezerw Realu Madryt przeciwko reprezentacji Argentyny U-20 i strzelił cztery gole, wyrównując swój dorobek ligowy z tego sezonu". To jest dopiero kozak, bije rekordy!

0

tvp 1 masz? jesli nie to obczaj telewizjade

0

Jednak Thiago kocha futbol, a wcześniej coś było, że nie rozumie czy nie przepada jakoś tak. To dobrze, że to się zmienia i może chcieć w przyszłości występować w drużynie takiej jak ojciec.

0

Jeśli to multipla... :)

45

Wtf. Ma 1 miejsce w składzie bez żadnego "ale". Trener zawsze na niego stawia. Jest jednym z najlepszych obrońców, gra w najlepszym klubie na świecie z którym zawsze gra w prestiżowych rozgrywkach, obecnie z drużyną walczą o tryplet, a on chce sobie przejść gdzieś indziej, bo kasa? Jest młody to niech siedzi tam gdzie najlepiej, a za kasa pójdzie na starość. Nie czaje typa. Niektórzy by oddali wszystko by być zawsze w 1 składzie i być w podstawowej 11. Cenie tego piłkarza, ale takiego zachowania nie cierpię.

0

A kogo to obchodzi, że został i walczył o skład? DEULOFEU też byś dał jakby został, albo Rafinhi?ja myślę, że staż powinien być brany pod uwagę i głównie to.

0

Ja podejrzewam ale "największą świnie" jaką znam, która mogłaby to zrobić :)

2

Ambitny projekt powiadasz? wydać grube miliony i wygrywać z ogórkami w lidze francuskiej, a w ważniejszych ligach dawać dupy? ;)))

1

Gorzej od Gomesa nie da się grać (chyba) szczególnie, że jeden dostaje szanse i może nabrać pewności siebie, a drugi grzeje ławe lub trybuny :X

0

opóźniony :X

0

HAT TRICK LOLZ WOW ALEŻ TO JEST KRÓL !!

0

Jak wygląda walka o złoty but, tzn. jakie kto ma miejsce?

0

Wina Tuska !!!win

0

nudna ta druga polowa :X

0

Trochę głupio by to wyglądało, że mówi np. Nie widze Barcy bez Iniesty. A potem go nie wystawia w meczu.

0

Rakitić:

Za czasów Enrique:

- co za typ, tylko traci piłkę

-zmienić go!

-sprzedać go!

-co za słabiak, on się nie nadaje

-to nie jest gracz na miarę Barcy



Gdy przejął stery Valverde:

- Rakieta!!

-ale odpalił

-to jest Pan piłkarz

-nie martwię się o defensywe

-co za strzał, Rakitić!!!

0

OStatnio Polacy byli na 1 2 3 miejscu po pierwszej serii, teraz Norwedzy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?