halfnolife
Dołączył/a: styczeń 2024
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Psg samo się ukarało. Nice
0
Benzema to mistrzosko spieprzyl. Doceniam jego starania.
0
Tak z ciekawości słucham hymnow i powiem wam, że niektóre z ekstraklasy mnie mocno zdziwiły (nie oglądam Polskiej piłki nożnej) np. Marka Grechuty tyle było dni, czy hymn Wisły.
Ale największe wrażenie zrobił na mnie hymn Widzew. Pierwsze skojarzenie to z teatru. A potem czytam, że to z filmu Bandyta.
Np. Nie cierpię Realu. Ale hymn maja piękny, wpadajacy w ucho.
Ciekawe.
0
Jaki wynik stawiacie w Paryżu?
1
Jaki bezpośredni i pewny siebie, haha. W sumie podoba mi się to. Nie ma pieprzenia, tylko tak jak należy mówić - prosto z mostu. Tyle, że za prawdę jest się obrzucony gównem w mediach.
0
czasami ciężko, i coś kosztem czegoś...
0
wolisz styl czy trofea?
0
Co za oryginalny strzał /podanie Andre!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Valverde. Powiedz, powiedz czemu...
0
Słuszna kartka dla Messiego?
1
Polecacie jakieś typy w piłce nożnej, siatkówce, NBA czy NHL?
2
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.
0
Co ten kurwa pożal się Boże "sędzia " odwala
0
Może biznes plan. Zakładanie przedsiebiorstwa nie jest tragiczne, a jak wejdzie juz myslenie i fantastyka poniesie, to z palcem w nosie zrobisz :)
0
Valverde dał mi cynk.... Messi na ławie.
1
To się nazywa oszczędność :)
0
Niby spoko, ale trochę zero prywatności. Wszędzie dziennikarze itd.
Dla mnie to można robić jemu zdj. Jak je kanapki. Nie przeszkadza...
18
No to nieźle się bawią sąsiady. Argentyńsko Brazylisko Urugwasjki teren
0
Pierwszy raz widzę. Ale chyba ustawie na tapetę. Dobre :p
1
-Od początku widziałem, że jestem wyjątkowym dzieckiem. Gdy grałem z rówieśnikami, byłem od nich lepszy(...)
-Nie jesteśmy faworytami mundialu, trzeba być szczerym i skromnym.
Jak myślicie, czyje te słowa? :))
1
masz może jakieś video z tego? :)
0
I to się nazywa szybki powrót. Gra zaczyna się od nowa!
0
Iks de
0
Jak tak dalej Ronaldo będzie strzelal, to jeszcze uwierze że może zdobyć pichichi...
0
Szkoda, że zamiast Denis Suarez - nie znajduję się w planach Valverde. Nie piszę Andre Gomes (...)
0
No takkk jakoś dziwnie, oczy źle wyszly i włosy i jakby przygrubawy. Ale jak się to poprawi to będzie git.
0
bramkarz Leganes w ogóle nie musi stać na bramce jak ma takie interwencje :D
0
Trafi dopiero za rok O.o a już Barca załatwia transfer, pewnie Bartek i Robcio czytają La Ramble i za głowę się łapią jak ludzie czekają na transfer :)
0
Czy tylko mi się wydaję, że ZZ trochę poleciał ze składem i dość zlekceważył przeciwnika? wiem, że to pierwsze minuty, ale mimo wszystko...