halfnolife
Dołączył/a: styczeń 2024
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Leganes xD
0
Uuu w samo sedno... to teraz Neymar będzię inwestować w maść ma ból tyłka.
0
Malutki błędzik się wkradł w "zepsoły"
10
Boli brak strzału z dystansu. Klepanie do bramki nie zawsze się sprawdza...
0
A kiedy ten żart się kończy?
0
47.37 Paulinho i Dembele :)
0
jednak krul wrócił XD
2
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=MzQyMDI4NDIzNDExNTgwMDpSbFIuDdpObC2Mks8%3D&kind=MAIN
Troche dla beki, a tu niespodzianka ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Lub perfumem i też wytrzyj ściereczką. Jak nie pomoże, to lipton. Sama podstawa jest już nie taka droga, bo jest 4. Jak będzie komuś zależało to sobie dokupi, a dodatki za free ;)
2
Mam takie przeczucie, że jutro w meczu PSG - Real, będzie remis. I to cięzki mecz i wynik 0;0. Też tak macie? czy jakieś inne przeczucia?
0
Super się go czyta, bardzo optymistyczny człowiek no i skupiony jest na Barcelonie, miło słuchać takich słów :)
0
Czołem :) Robię mały artykuł z ciekawostkami o Barcelonie, byłoby super jakby ktoś podzielił się fajnymi i ciekawymi ciekawościami czy statystykami. Z góry dziękuje :)
0
Też nie rozumiem. Co do muzki, grali w tamtym roku u mnie w mieście ii wszyscy ludzie mega się bawili.
0
A tak narzekaliście na Rakiete w tamtym sezonie, iiii co? odpalił ;)
1
ANDRE...... bez komentarza.
0
No to Chelsea dala dupy :D
8
Oj Xavi płakałby jak widział stan murawy...
9
Jeżeli PSG wygra z Realem, tooo już się nie mogę doczekać tytułu " zespuliście nam walentynki" więc.... loading....
0
czasem mam wrażenie, że ta strona jest tak fejkowa jak Real Sociaded...
0
takie podsumowania to ja lubie :)
0
ogórki skiszone !!
0
żałosne.pl ich nowa strona podobno :X
0
tu nie ma punktow, to dwumecz.
0
i brak kontuzji :)
0
jak dla mnie nuudny mecz, nie wiem jak dla Was. Ale liczy się wygrana, VAMOS.
0
Dokładnie jeszcze jakby Real wygrał ligę to już masakra.
20
Ja nigdy nie będę za Realem. Choćby skały srały.
1
Mecz z Alaves przypominał mi mecze Realu z tamtego sezonu. Co właśnie kupę grali cały mecz, przegrywali do np. 80 minuty. Potem był remis. A w 93 strzelili na 2.1. Bo grali do końca. Mecz jakościowo do bani, aa jednak koniec końców był wygrany przez białych. I tak pół sezonu jak nie cały, aż wygrali ligę.
0
Taka drużynę trzeba umieć jakoś zatrzymać. Autobus był skuteczny przez pewien czas.