0

Leganes xD

0

Uuu w samo sedno... to teraz Neymar będzię inwestować w maść ma ból tyłka.

0

Malutki błędzik się wkradł w "zepsoły"

10

Boli brak strzału z dystansu. Klepanie do bramki nie zawsze się sprawdza...

0

A kiedy ten żart się kończy?

0

47.37 Paulinho i Dembele :)

0

jednak krul wrócił XD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Lub perfumem i też wytrzyj ściereczką. Jak nie pomoże, to lipton. Sama podstawa jest już nie taka droga, bo jest 4. Jak będzie komuś zależało to sobie dokupi, a dodatki za free ;)

2

Mam takie przeczucie, że jutro w meczu PSG - Real, będzie remis. I to cięzki mecz i wynik 0;0. Też tak macie? czy jakieś inne przeczucia?

0

Super się go czyta, bardzo optymistyczny człowiek no i skupiony jest na Barcelonie, miło słuchać takich słów :)

0

Czołem :) Robię mały artykuł z ciekawostkami o Barcelonie, byłoby super jakby ktoś podzielił się fajnymi i ciekawymi ciekawościami czy statystykami. Z góry dziękuje :)

0

Też nie rozumiem. Co do muzki, grali w tamtym roku u mnie w mieście ii wszyscy ludzie mega się bawili.

0

A tak narzekaliście na Rakiete w tamtym sezonie, iiii co? odpalił ;)

1

ANDRE...... bez komentarza.

0

No to Chelsea dala dupy :D

8

Oj Xavi płakałby jak widział stan murawy...

9

Jeżeli PSG wygra z Realem, tooo już się nie mogę doczekać tytułu " zespuliście nam walentynki" więc.... loading....

0

czasem mam wrażenie, że ta strona jest tak fejkowa jak Real Sociaded...

0

takie podsumowania to ja lubie :)

0

ogórki skiszone !!

0

żałosne.pl ich nowa strona podobno :X

0

tu nie ma punktow, to dwumecz.

0

i brak kontuzji :)

0

jak dla mnie nuudny mecz, nie wiem jak dla Was. Ale liczy się wygrana, VAMOS.

0

Dokładnie jeszcze jakby Real wygrał ligę to już masakra.

20

Ja nigdy nie będę za Realem. Choćby skały srały.

1

Mecz z Alaves przypominał mi mecze Realu z tamtego sezonu. Co właśnie kupę grali cały mecz, przegrywali do np. 80 minuty. Potem był remis. A w 93 strzelili na 2.1. Bo grali do końca. Mecz jakościowo do bani, aa jednak koniec końców był wygrany przez białych. I tak pół sezonu jak nie cały, aż wygrali ligę.

0

Taka drużynę trzeba umieć jakoś zatrzymać. Autobus był skuteczny przez pewien czas.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?