halfnolife
Dołączył/a: styczeń 2024
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
12 ;)
0
To już wiadomo od tamtego sezonu
0
Tez mi się to rzuciło w słuch xd
2
Co za styl! Co za gole! Co za asysty! Co za mecz!
0
Co za duet proszę państwa!!!
3
to ameby umyslowe, nie ma co o nich nawet rozmawiac :X
2
Do 100 zł dużo możesz kupić:
np bon do sklepu np. house, cropp, 50 style coś takiego, albo tak jak wyże (media expert)
załóżmy za 50 zł + alkohol. Albo sam bon, albo alkohol dobre whiskey, wódka zależy co lubi, ja polecam Jean Beam, Sheridna's , absolut vodka,Red Label, czy nawet Bols.
Albooo może jakiś zestaw (jeśli ma brodę) to maszynka + woda kolońska. Lub inny zestaw jakiś perfum, żel pod prysznic itd. Chyba, że lubi sport, jakąś drużyne to może skarbonke w ksztalcie piłki w brawach klubu, czy buta w kolorach klubu.
(przykłady:
https://www.google.pl/search?q=zestaw+dla+m%C4%99%C5%BCczyzny&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjKqfKbidDYAhXEECwKHf-nCPcQ_AUICigB&biw=1366&bih=637#imgrc=C3lT5DDcYz8KfM:
https://www.google.pl/search?q=zestaw+dla+m%C4%99%C5%BCczyzny&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjKqfKbidDYAhXEECwKHf-nCPcQ_AUICigB&biw=1366&bih=637#imgrc=5nf6JFI9EPRfmM:
https://www.olx.pl/oferta/skarbonka-kibica-f-c-barcelona-but-korek-hit-CID628-IDqwgYx.html#56f170c442)
1
Na osiemnastkę się daje w kopertę dla znajomych? Jakiś dziwny zwyczaj. U nas tylko dla rodziny tak jest.
0
Niedrogi czyli dla Ciebie to do jakiej kwoty?
2
Podzielam zdanie. Chociaż ja wierzę w Rafinhe. Liczę, że da radę. Mimo dużej liczby pomocników.
0
W zasadzie to już nam nie potrzebny, bo ta konferencja tak się przyciągnęła że zdążyliśmy kupić Cou ;)
0
A może w lato zamiast Antka z Atletico, ściągniemy grajka z PSG jakiegoś Neymara? Podobno coś tam kopie.
@Down ; taki sarkazm poleciał na rozluźnienie przed egzaminem.;)
1
Z tych niepowołancyh wole Denisa zamiast dreawnika Gomesa.
0
Różnica jest taka,że Barca musi sprzedac zawodników. W przypadku innych drużyn - nie są skłonni do pozbywania graczy, szczególnie takich w których jest potencjał. Zresztą zazwyczaj większe kluby sprzedają swoje pupilki, czy nawet gwiazdy, więc stąd te kwoty. A jeżeli W Barcelonie Deulo się nawet na ławe nie lapie no to już wiadomo, ze z typem coś nie halo.
7
Co? Barcelona sprzedaje za więcej niż kupili? niesamowite, trzeba to odnotować.
0
Oby odszedl. Mamy dużo pomocników, którzy więcej wnoszą do gry.
1
Może i Coutinho też będzie u nas wielki i zrobi z numerku jakiś ważny numer i następni będą nosić. Wcześniej przecież tak to działało.
0
Jak można być za słaby żeby nosić numer na koszulce. Tak się o to spinacie jakby to miało jakieś znaczenie. Przeszłość przeszłością a teraz jest teraźniejszość, więc bez różnicy kto jaki numer. Ważne żeby grali i dawali z siebie wszystko.
0
Piłka przyklejona do nogi. Uwielbiam go. Piękne asysty, gole freestyle.
0
Z tego co mi wiadomo to 31 styczeń kolejna runda.
3
nawet żonglował :D
2
ten strój ma chyba jakis zaciasny bo ciagle sie poprawia
0
Beka z okładki sportu ;D
8
ZZ
Radio MARCA] Mówił pan wczoraj, że nie potrzebuje i nie chce nowego bramkarza. Czy takie stwierdzenie dotyczy każdej pozycji na boisku? Czy nie potrzebuje pan definitywnie żadnego nowego zawodnika zimą? I przy odpowiedzi tak/nie proszę o uzasadnienie.
-Nikogo, na ten moment nie chcę nikogo. Zobaczymy dalej. Jak zawsze mówię, a ty jesteś na każdej konferencji, do 31 stycznia będziemy patrzeć. Jednak na ten moment nie...
A dlaczego? Jaki jest powód tego nastawienia?
-Dlaczego? Dlatego, że jestem zadowolony z mojej kadry.
3
Zapomniałes o Casemiro
0
Jest jest.11 styczeń
0
Czy ktoś oprócz mnie też czeka ma konferencje ZZ? Xd
0
Oki, dzięki :)
0
Przy drugim golu Bale, był spalony?
13
Casemiro
Koniec ligi? Wiemy, że jest bardzo ciężko, ale Real nigdy się nie poddaje. Jeśli ktoś może to odrobić, Real Madryt. Dalej pracujemy, bo możemy i wierzymy w siebie.