1

jakby ktoś mial dołka, proponuje wejść na strone białych. Niesamowita beka.

0

to ile w tym Madrycie stopni? :D

0

piła

1

przecież to "debil"

0

specjalnie na karnego :X

2

No raczej, ze PSG. Co z tego że tam odszedł Neymar, jak Real to największy rywal Barcelony. A porażka Realu smakuję bardziej ;P

0

A niech mają :D ważne, że sie pomęczą :D

0

Idealnie :D ZZ nie chce bramkarza, a Navas troche wysiada już. ZZ uwielbia Benzeme i nie chce napastników. No cóż więcej chciec od łysego? chyba wrzutek :P

0

Jaki lob !! gol dla Celty :D

1

Piona. Najgorsze w nim są jego miny, zachowania. Zawsze takie niewiniatko.

0

czemu tak uważasz?

0

może nie jakiś super, ale dobre i to
http://aliez.me/live/ch1_75302/

1

jak ja tego Casemiro nie cierpie. Robi z siebie takiego palanta :X

0

tu nie chodzi o pieniądze, po prostu nie wszyscy są zadwolenie z IP. Kazdy ma swoj gust i upodobania. Np. moja kolezanka nosi dwa telefony. IP- dla szpanu i samsunga starszego jakiegoś galaxy- bo ma większy ekran z którego coś widzi.



To, że ktoś ma IP nie czyni go lepszym, bogatszym, dojrzalszym - jest tak samo zwykłym człowiekiem jak Ci co mają HTC, LG czy Xiaomi.



IPHONE - tu się płaci tylko za markę. Owszem może i ma do zaoferowania jakieś fajne rzeczy, ale wydawać np. 3 tysiące? za tą kase można spokojnie kupić flagowca z innej marki i mieć jeszcze 1-1,5 tys na życie/bajlando/podroż cokolwiek.



A co do wieszania się - w xiaomi są akutalizacje, przez które są wieszenia, poza tym są bardzo dobre i spokojnie mogą konkurować z telefonami za 2 tysiące. Np. Xiaomi Redmi 3 pro > iphone 6 (moim zdaniem)

Na koniec dodam, że moja siostra najpierw miała ip4, później zmieniła na ip5 i do tej pory żaluje, że wydała kasę na iphone, którego bateria ledwo trzyma niecały 1 dzień, ekran jest mały, aparat słaby, nie ma karty pamięci. Czasami po prostu trzeba się przekonać i spróbować.

Taka jest moja opinia. Jeżeli ktoś ma apple i jest zadowolony - w porządku. To normalne, że każdy kupuje to co lubi i mu się podoba.

0

Wiadomo kiedy prezentacja Cou?

12

Paulinho to profesor od dokładania nogi - brameczki :P

2

bo kto jak nie on?? PAULINHO !!!

0

niezły powrot Arnaiza.

0

a szkoda

17

Czy tylko ja czekam na Arnaiza?

1

jak widze Gomes'a w 1 składzie to mnie osłabia, a jak widze jak przy linii stoi i będzie wchodził na boisko to mi się nóż w kieszeni otwiera... nie przepadam za nim. Przypomina mi trochę mojego kolegę z klasy, ktory też jest drewniakiem.

0

byly jakies zmiany?

0

jeszcze Dembele i trio znowu strzela!

1

jakie takie bramki? co w niej złego bylo ;D nie rozumiem tamtych ludzi.

0

dostanie któryś tą czerwoną kartke i skończy się dzień dziecka dla Levante.

0

Duet Jordi Alba i Messi - MIODZIO.

0

Właśnie przez moment było takie wyrażenie jakby Wellinger miał już śpiewać ten hymn hehe

0

poczytaj komentarze :D a w skórcie to 2 najwiarygodniejsze zrodla napisaly ze leci do Barcy i że już pozamiatane.

0

7 lepiej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?