halfnolife
Dołączył/a: styczeń 2024
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
jakby ktoś mial dołka, proponuje wejść na strone białych. Niesamowita beka.
0
to ile w tym Madrycie stopni? :D
0
piła
1
przecież to "debil"
0
specjalnie na karnego :X
2
No raczej, ze PSG. Co z tego że tam odszedł Neymar, jak Real to największy rywal Barcelony. A porażka Realu smakuję bardziej ;P
0
A niech mają :D ważne, że sie pomęczą :D
0
Idealnie :D ZZ nie chce bramkarza, a Navas troche wysiada już. ZZ uwielbia Benzeme i nie chce napastników. No cóż więcej chciec od łysego? chyba wrzutek :P
0
Jaki lob !! gol dla Celty :D
1
Piona. Najgorsze w nim są jego miny, zachowania. Zawsze takie niewiniatko.
0
czemu tak uważasz?
0
może nie jakiś super, ale dobre i to
http://aliez.me/live/ch1_75302/
1
jak ja tego Casemiro nie cierpie. Robi z siebie takiego palanta :X
0
https://www.ceneo.pl/50588524#tab=spec
0
tu nie chodzi o pieniądze, po prostu nie wszyscy są zadwolenie z IP. Kazdy ma swoj gust i upodobania. Np. moja kolezanka nosi dwa telefony. IP- dla szpanu i samsunga starszego jakiegoś galaxy- bo ma większy ekran z którego coś widzi.
To, że ktoś ma IP nie czyni go lepszym, bogatszym, dojrzalszym - jest tak samo zwykłym człowiekiem jak Ci co mają HTC, LG czy Xiaomi.
IPHONE - tu się płaci tylko za markę. Owszem może i ma do zaoferowania jakieś fajne rzeczy, ale wydawać np. 3 tysiące? za tą kase można spokojnie kupić flagowca z innej marki i mieć jeszcze 1-1,5 tys na życie/bajlando/podroż cokolwiek.
A co do wieszania się - w xiaomi są akutalizacje, przez które są wieszenia, poza tym są bardzo dobre i spokojnie mogą konkurować z telefonami za 2 tysiące. Np. Xiaomi Redmi 3 pro > iphone 6 (moim zdaniem)
Na koniec dodam, że moja siostra najpierw miała ip4, później zmieniła na ip5 i do tej pory żaluje, że wydała kasę na iphone, którego bateria ledwo trzyma niecały 1 dzień, ekran jest mały, aparat słaby, nie ma karty pamięci. Czasami po prostu trzeba się przekonać i spróbować.
Taka jest moja opinia. Jeżeli ktoś ma apple i jest zadowolony - w porządku. To normalne, że każdy kupuje to co lubi i mu się podoba.
0
Wiadomo kiedy prezentacja Cou?
12
Paulinho to profesor od dokładania nogi - brameczki :P
2
bo kto jak nie on?? PAULINHO !!!
0
niezły powrot Arnaiza.
0
a szkoda
17
Czy tylko ja czekam na Arnaiza?
1
jak widze Gomes'a w 1 składzie to mnie osłabia, a jak widze jak przy linii stoi i będzie wchodził na boisko to mi się nóż w kieszeni otwiera... nie przepadam za nim. Przypomina mi trochę mojego kolegę z klasy, ktory też jest drewniakiem.
0
byly jakies zmiany?
0
jeszcze Dembele i trio znowu strzela!
1
jakie takie bramki? co w niej złego bylo ;D nie rozumiem tamtych ludzi.
0
dostanie któryś tą czerwoną kartke i skończy się dzień dziecka dla Levante.
0
Duet Jordi Alba i Messi - MIODZIO.
0
Właśnie przez moment było takie wyrażenie jakby Wellinger miał już śpiewać ten hymn hehe
0
poczytaj komentarze :D a w skórcie to 2 najwiarygodniejsze zrodla napisaly ze leci do Barcy i że już pozamiatane.
0
7 lepiej