6

Wszystkiego co najlepsze!

PS. Teraz zobaczysz, że tak bardzo jak się chciało być pełnoletnim, tak bardzo chce się wrócić do dzieciństwa.

0

No tak, tylko głównie podkreśla to, że jest numerem 1. A chyba tak to końca nie jest. Przynajmniej mi się tak wydaje.

1

Was też irytuje to jak CR się" wywyzsza"?
Np. Opis pod swoim zdj co siedzi na tronie - "1"albo podpis - coś w stylu, że uczę swoich dzieci jak być numerem 1. Coś takiego.
On chyba nie widzi, że dzieki drużynie dostał tą nagrodę. Niby nagroda indywidualna, a jednak dostał za wygranie LM i la liga. Gdzie sens. Nie mam znowu takiego bólu bo wiadome było, że wygra. Ale bez przesady :)

0

Jaka była dziś u nas ławka rezerwowych?

0

I co hejterzy? :)

3

Ale sracie o tego Deulofeu. Niech się ogrywa, próbuję. To dobry czas. Przeciwnik nie jest aż tak wymagający. Niech próbuje. Lepiej to niż podać piłkę do tyłu.

0

Canal plus sport

0

No chyba nie xd

0

Wystarczy, że oglądają finał. Nastuka goli i już.

0

Jak widać wzrost nijak ma się do bycia najlepszym.

2

Ciekawe co Lewandowski brał przed głosowaniem. Pewnie coś bez glutenu. Równie dobrze mógł zagłosować na Pazdana.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

za finały dokladniej byłoby :P

1

Czemu parodia?

0

Nie działa filmik.

1

Za co Neymar wyleciał wczoraj? Ma ktoś jakiś filmik?

0

Jak to jest że w PL jest bardzo) var, a w Hiszpanii nie ma. O co chodzi...

0

Jutro jest wręczenie złotej piłki w Londynie? Czy coś takiego? Jak się mylę, niech mnie ktoś poprawi.

1

A poziom wypowiadających się, jest równa IQ ameby.

0

można jakieś wideo z tego? bo się muszę przypatrzeć :)

0

aby na pewno?

1

jakby ktoś poszukiwał, to podrzucam w dobrej jakości.
http://www.besasport.top/soccer.php?id=za02jznu2emu

3

http://www.besasport.top/soccer.php?id=za02jznu2emu

jakby ktoś poszukiwał to podrzucam w dobrej jakości :)

1

Przerób wszystkie. Lub większość pytań. Np. Z prawko 360 polecam szczerze. Ja zdałam za 1 razem. 73/74 pkt. Pytania się powtarzają, dlatego łatwo jest się nauczyć. Do tego są wyjaśnia.

1

Utkaj się tam. Bo bzdury piszesz.

1

Ważne, że Gomesa nie ma. Liczę później na zmiany na Paulinho, Semedo i Denisa.

0

Halo Chelsea! Pobudka... Już południe.

0

Teraz tak patrzę i co za gol Pedro. Ładnie!

1

Oby Chelsea nie dało dupy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?