halfnolife
Dołączył/a: styczeń 2024
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Wszystkiego co najlepsze!
PS. Teraz zobaczysz, że tak bardzo jak się chciało być pełnoletnim, tak bardzo chce się wrócić do dzieciństwa.
0
No tak, tylko głównie podkreśla to, że jest numerem 1. A chyba tak to końca nie jest. Przynajmniej mi się tak wydaje.
1
Was też irytuje to jak CR się" wywyzsza"?
Np. Opis pod swoim zdj co siedzi na tronie - "1"albo podpis - coś w stylu, że uczę swoich dzieci jak być numerem 1. Coś takiego.
On chyba nie widzi, że dzieki drużynie dostał tą nagrodę. Niby nagroda indywidualna, a jednak dostał za wygranie LM i la liga. Gdzie sens. Nie mam znowu takiego bólu bo wiadome było, że wygra. Ale bez przesady :)
0
Jaka była dziś u nas ławka rezerwowych?
0
I co hejterzy? :)
3
Ale sracie o tego Deulofeu. Niech się ogrywa, próbuję. To dobry czas. Przeciwnik nie jest aż tak wymagający. Niech próbuje. Lepiej to niż podać piłkę do tyłu.
0
Canal plus sport
0
No chyba nie xd
0
Wystarczy, że oglądają finał. Nastuka goli i już.
0
Jak widać wzrost nijak ma się do bycia najlepszym.
2
Ciekawe co Lewandowski brał przed głosowaniem. Pewnie coś bez glutenu. Równie dobrze mógł zagłosować na Pazdana.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
za finały dokladniej byłoby :P
1
Czemu parodia?
0
Nie działa filmik.
1
Za co Neymar wyleciał wczoraj? Ma ktoś jakiś filmik?
0
Jak to jest że w PL jest bardzo) var, a w Hiszpanii nie ma. O co chodzi...
0
Jutro jest wręczenie złotej piłki w Londynie? Czy coś takiego? Jak się mylę, niech mnie ktoś poprawi.
1
A poziom wypowiadających się, jest równa IQ ameby.
0
można jakieś wideo z tego? bo się muszę przypatrzeć :)
0
aby na pewno?
1
jakby ktoś poszukiwał, to podrzucam w dobrej jakości.
http://www.besasport.top/soccer.php?id=za02jznu2emu
3
http://www.besasport.top/soccer.php?id=za02jznu2emu
jakby ktoś poszukiwał to podrzucam w dobrej jakości :)
1
Przerób wszystkie. Lub większość pytań. Np. Z prawko 360 polecam szczerze. Ja zdałam za 1 razem. 73/74 pkt. Pytania się powtarzają, dlatego łatwo jest się nauczyć. Do tego są wyjaśnia.
1
Utkaj się tam. Bo bzdury piszesz.
1
Ważne, że Gomesa nie ma. Liczę później na zmiany na Paulinho, Semedo i Denisa.
0
Halo Chelsea! Pobudka... Już południe.
0
Teraz tak patrzę i co za gol Pedro. Ładnie!
1
Oby Chelsea nie dało dupy.
0
https://gm.efortuna.pl/nahled-tiketu?ticket_id=Mzk4MDE3Njk0MzE5MjIwMDpc36g%2FKIyWqCtsQ4s%3D&kind=MAIN nadzieja matka głupich :)