halfnolife
Dołączył/a: styczeń 2024
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
aliez :)
0
+3 musi być! "idziemy na przód!" Jazda !
1
zauważ, że to wszystko jest pisane na LA RAMBLI, gdzie można pisać o wszystkim, a oni pisza pod tematami związanymi z RM.
0
Ee to nic takiego, on chyba tak lubi :P
0
co odwalil?
1
Powiem Ci szczerze, że lepiej chyba sprzedać telefon. Siostrze spadł iphone, rozbiła sie szybka, po wymianie wciąż nie reagował na dotyk, tyle że była szybka na gwarancji, to dała jeszcze raz, ale wciąż nie dziala jak powinna. Jeżeli gość chce 200-300 zl, to najprawdopodobniej powinien to zrobić dobrze, i nie załozy byle co, jednak... no nie wiem... moim zdaniem nie ma pewności. Jak szkoda telefonu, to spróbuj wymienić. Może i da się zrobić taniej tyle, że pewnie jakość będzie gorsza.
0
Niby same pewniaki... A jednak nie do końca :p
0
https://gm.efortuna.pl/nahled-tiketu?ticket_id=Mzk4MDE3NjY3NzY2ODUwMDqqy4EUtXSx7H3tMQU%3D&kind=MAIN wypłacać 88zl cash out czy ryzykować?
0
To samo miałam, trzeba było nauczyc się z głową stawiać i się udało :)
1
Niefart :/
3
I ch*j bombki strzelił. Po co on mi byl na kuponie -_-
0
Kurcze niech te Levante chociaż zremisuje :V
0
Ja tez. Ale mam 10, więc remis też mnie ratuje :)
0
Zgadza się. Nie wiem skąd taki pomysł postawienia. W zasadzie to był taki spontan, szybko, szybko i poszło :p
0
To prawda. Ale przecież w piłce nożnej nic nie jest pewne. Czy to Barcelona, czy to Real. Każdy może przegrać i wygrać. Może tym razem to Sevilla wygra. Oby heh.
0
Niby tak, jednak wydaje się Sevilla faworytem. Ale postaram się nie popełniać takich błędów na przyszłość :)
0
W sensie, że Sevilla - Malaga?
Nie dziękuję (żeby nie zapraszać) :)
0
Mojemu chłopakowi dałam bilet na kabaret smile. A chłopakom z klasy kupiłysmy piwo Lech i byli prze szczęśliwi :)
0
https://gm.efortuna.pl/nahled-tiketu?ticket_id=Mzk4MDE3NjY3NzY2ODUwMDqqy4EUtXSx7H3tMQU%3D&kind=MAIN
Siadzie czy nie siadzie. Oto jest pytanie :p
0
Ja mam na 8. Lekcji mam 7 w pon, 6 w wtr, 8 w środę i czwartek. W piątek 5 w tym na 9 rano. Najpóźniej kończę 14.45. Wiec współczuję szczerze.
PS. Chodzę do IV technikum.
0
Ktoś wyjaśni o ci chodzi z tą Katalonią itd? O co te zamieszanie z popieraniem itd? Bo zupełnie nie jestem w temacie.
0
Golf v, Opel Astra h, Opel Corsa (te nowsze) seat Leon.
1
Chyba gta VI :)
0
Uff. A ja 02 i udało się. Przeczucie.
0
Co oznacza 2.5+/1?
3
U nas to normalne xd
0
Ja polecam swój telefon : xiaomi Redmi 3 pro. Oprócz tego polecał honor 6, honor 7 itd.
0
Szczerze powiem, że na allegro nie oszukują tak jak na Olx. Wiec... Zostań przy allegro. Można też np. Rtv i agd czy media expert tylko, że to są sklepy i oni sobie narzucają marzę.
0
Lahoz xddd
0
Mi się wydaje, że nie wejdzie.