halfnolife
Dołączył/a: styczeń 2024
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
nie Daniello, a Dałniello, to inny użytkownik.
0
Najważniejsze to zachować chłodną glowe :DD
10
Jeden z komentarzy z strony śmietankowych
w lecie mozna było:
- sprzedac ronaldo do united
- sprzedac bale do united
- sprzedac benzeme gdzies
- sprzedac navasa
- kupic mbbape
- zostawic morate
- kupic de gea
____________________
A jak CR wygrał nagrode "the best" to sie chcieli spucic, jaki to dobry, krol itp...
1
Polać CI ! :D
24
Casemiro:
"Spalony przy golu na 2:1? Teraz nie trzeba szukać wymówek. Oni strzelili 2 gole i taki jest futbol. My nie stworzyliśmy tyle sytuacji, ile normalnie tworzymy, ale trzeba pogratulować Gironie. Zagrali dobrze, szczególnie w drugiej połowie. Cóż, taki jest futbol. "
Nie może być... :D
0
i tak nie zostanie to odnotowane :X
2
z Beniaminkiem dodaj :D
0
hahahaha, a mowili postaw na Girone.
0
A co zabrał
Bo nie w temacie troszkę
0
Podoba mi się to. Heh :)
0
Jak gra Ronaldo? Proszę o obiektywna odp.
0
Ja to przy Gironie jak szaleć to 10 max. Nie ma co liczyć.
0
Nie ważne, czy ładna czy nie i tak zostanie zrównana z ziemią. Taka pilka nożna i sędziowanie.
0
Jakieś typy na dziś? :)
0
Zobaczymy czy Sevilla da radę, :)
0
Iiii jeszcze Arda grał...
0
Uff 2:1 byle wygrali.
0
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=MzQyMDI3NzAxNjQ0ODMwMDqpTJGDm39+pgwh0Jg=&kind=MAIN
Może się uda :)
1
Widząc Denisa jak się rozgrzewa w 70 minucie, myślę oo wejdzie - super! 93 dalej go nie ma.
7
Gomes scial włosy i od razu lepiej gra xs
0
Dlaczego Gomes...........
0
Oki. Czekam z niecierpliwością :)
0
Są już składy może? :)
0
Taki był na Google
0
Ciekawe...hmmm. Niby w każdej plotce jest ziarnko prawdy.
0
C. d'Aristides Maillol, 12, 08028 Barcelona, Hiszpania
camp nou
Chyba ten
0
No bo jeśli Katalonia się odłączy to prawo zabrania grać im grać w LA liga.
Mówa tu jest o tym kiedy dopiero się odłącza.
0
Jeśli katalonskie drużyny zostaną wyrzucone z rozgrywek la liga. To gdzie mogą dołączyć?
PS. Jeśli zostałaby wyrzucona w tym sezonie to co z punktami?
Ktoś się orientuje? :)
0
Będzie się dzia
0
To mecz Realu i Girony będzie odwołany
Jeśli będzie niepodległość.