1

Szczerze? polecam xiaomi redmi 3 pro o b. dobrych parametrach- kupiony nowy za 750 zl, teraz juz tanszy.

z tych wyzej to albo Asus albo lG k10

1

TVP SPORT

0

niech nie mowią hop- zanim sie nie przeskoczy.

0

"ten sie śmieje, kto sie śmieje ostatni" Nooo ale poczekajmy :D
ale co jak co, mecz ciekawy.

0

a jednak xD

0

Oj chyba error wyskoczył w Realu

0

A hahha hahahaha

8

Pamiętam jak dziś, tamtą edycję. Kiedy dostaliśmy Juventus, a Real dostał Bayern. Wtedy na białych stronie byli obsrani, jak dostaną. A my się Juve nie przejmowalismy (wnioskuję po komentarzach) no a jak było każdy wie. A teraz na stronie białasów gładko, radość, że sprawdzian, że rozwala, że mają króla LM. Oby ich skaralo :))) taka moja opinia.

38

Psg. Nigdy nie będę za Realem.

0

A wy co woleliscie Chelsea czy Bayern?

0

psg i real. Gorąco!

0

Nie mów hop.

0

Niektórzy nie widzieli... Bo nie mieli możliwości.

0

Czy można gdzieś oglądnąć powtórkę z gali złota piłka?

0

ma ktoś link do gali jak sie to wszystko prezentowalo i ogolne reakcje faworytow ? :)

0

Boo ludzie już mówią jak to Real będzie walczył z Sevilla o granie w LE...

0

O graniu w LE jakie zespoły zagrają dowiadujemy się dopiero na koniec sezonu, prawda?

0

Ja mam telefon xiaomi redmi 3 pro. Kupiony na polskiej stronie za 750zl rok temu. Parametry moim zdaniem bardzo dobre. Nic dodać nic ująć polecam.

1

Jak tak bardzo chciał do Realu to i ma grzanie ławy.

0

Ale jak tu usprawiedliwić zabrany prawidłowy gol? Można rzucać się o karne, fule. Ale serio... To już przesada co się od.... Wala.

2

Powiedz..... Powiedz czemu?

Znowu trudny mecz, znowu kradziony gol, znowu brak 3 pkt. Choć.... Walczymy do końca. Ostatnie 4 minuty.

1

Ja cenie Ronaldihno, Inieste, Messiego, Puyola oraz Henry iii Eto.

0

czyli jednak osoba siedzaca przy VAR tez moze powiedziec, ze cos sie nie zgadza, a nie tylko sedzia. ,

0

zauwaz tez, ze nie kazdy ma te 50/40 zl. A co jesli jego rodzicow nie stac, jest nieletni itd, itd. Duzo wymieniac tu przykadow, Latwo jest ocenic kogos po taki pytaniu, ale warto sie zastanowic tez dlaczego tak robi.

8

Nasza rezerwowa (przynajmniej wiekszosc) gra lepiej od wczorajszego RM.

1

po co wydawac jak mozna miec za free?

0

Coś mnie omineło w życiu Busquetsa? :D

2

Na canal plus się pomylili i dali w telegazecie, że pierwszy jest mecz AM a potem Barcy :)

2

Xiaomi redmi 3 pro. Super telefon. Mój kupiony za 700zl. A specyfikacja bardzo dobra.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?