halfnolife
Dołączył/a: styczeń 2024
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Szczerze? polecam xiaomi redmi 3 pro o b. dobrych parametrach- kupiony nowy za 750 zl, teraz juz tanszy.
z tych wyzej to albo Asus albo lG k10
1
TVP SPORT
0
niech nie mowią hop- zanim sie nie przeskoczy.
0
"ten sie śmieje, kto sie śmieje ostatni" Nooo ale poczekajmy :D
ale co jak co, mecz ciekawy.
0
a jednak xD
0
Oj chyba error wyskoczył w Realu
0
A hahha hahahaha
8
Pamiętam jak dziś, tamtą edycję. Kiedy dostaliśmy Juventus, a Real dostał Bayern. Wtedy na białych stronie byli obsrani, jak dostaną. A my się Juve nie przejmowalismy (wnioskuję po komentarzach) no a jak było każdy wie. A teraz na stronie białasów gładko, radość, że sprawdzian, że rozwala, że mają króla LM. Oby ich skaralo :))) taka moja opinia.
38
Psg. Nigdy nie będę za Realem.
0
A wy co woleliscie Chelsea czy Bayern?
0
psg i real. Gorąco!
0
Nie mów hop.
0
Niektórzy nie widzieli... Bo nie mieli możliwości.
0
Czy można gdzieś oglądnąć powtórkę z gali złota piłka?
0
ma ktoś link do gali jak sie to wszystko prezentowalo i ogolne reakcje faworytow ? :)
0
Boo ludzie już mówią jak to Real będzie walczył z Sevilla o granie w LE...
0
O graniu w LE jakie zespoły zagrają dowiadujemy się dopiero na koniec sezonu, prawda?
0
Ja mam telefon xiaomi redmi 3 pro. Kupiony na polskiej stronie za 750zl rok temu. Parametry moim zdaniem bardzo dobre. Nic dodać nic ująć polecam.
1
Jak tak bardzo chciał do Realu to i ma grzanie ławy.
0
Ale jak tu usprawiedliwić zabrany prawidłowy gol? Można rzucać się o karne, fule. Ale serio... To już przesada co się od.... Wala.
2
Powiedz..... Powiedz czemu?
Znowu trudny mecz, znowu kradziony gol, znowu brak 3 pkt. Choć.... Walczymy do końca. Ostatnie 4 minuty.
1
Ja cenie Ronaldihno, Inieste, Messiego, Puyola oraz Henry iii Eto.
0
czyli jednak osoba siedzaca przy VAR tez moze powiedziec, ze cos sie nie zgadza, a nie tylko sedzia. ,
0
zauwaz tez, ze nie kazdy ma te 50/40 zl. A co jesli jego rodzicow nie stac, jest nieletni itd, itd. Duzo wymieniac tu przykadow, Latwo jest ocenic kogos po taki pytaniu, ale warto sie zastanowic tez dlaczego tak robi.
8
Nasza rezerwowa (przynajmniej wiekszosc) gra lepiej od wczorajszego RM.
1
po co wydawac jak mozna miec za free?
0
Coś mnie omineło w życiu Busquetsa? :D
2
Na canal plus się pomylili i dali w telegazecie, że pierwszy jest mecz AM a potem Barcy :)
2
Xiaomi redmi 3 pro. Super telefon. Mój kupiony za 700zl. A specyfikacja bardzo dobra.
1
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=MzQyMDM3NzMwNDI2NzYwMDpuhrhZyeid66mnjIg=&kind=MAIN
#przegryw