1

Fajne zachowanie Cerka 41 minucie, on lezy i rzuca się o karnego, jego kolega strzela gola i ahhh ta "euforia" najlepszego piłkarza na świecie! WOW xD


https://www.meczyki.pl/skroty/82124/real_madryt_deportivo_la_coruna_21.html

76

Ceballos po ostatnim meczu: (...)jestem szczęśliwy.
A dziś w nagrodę nie dostał powołania. Bardzo ładnie, podobają mi się decyzję ZZ.

0

Jak sobotę nawazyl piwa, niech je wypije.

0

Ale będzie wzrastać liczba kibiców na stadionie bo każdy będzie chciał oglądać co dany zawodnik prezentuje. Pomysl też o turystach. Jeśli Barca ma być najlepsza, musi mieć u siebie najlepszych. Coś się zwróci z koszulek, z meczów itd spokojnie.

0

Troche czytanie ze zrozumieniem, chodziło mi o celebracje gdy wynik np. 5-0, 6 itd. A Messi zawsze gratuluje kolegom, podchodzi, przybija pione, coś szepcze, wiadome nie każdy skaka z radości bo to bez sensu. A Neymar wtedy nic. Nie mam nic do niego, ale względem Cavaniego to średnio wyglądało. Jeśli chce być kimś to musi przestać tak gwiazdorzyć i być niepocieszonym dzieckiem, bo on brami nie miał wtedy.

0

Jeszcze wracając do meczu PSG -Dijon
to nie wiem czy było, ale zauważyliście że gdy Cavani strzelił gola, Neymar był jakby obrażony? nie wiem, w każdym razie się nie cieszył. A gdy Neymar strzelał gole, Cavani za każdym razem mu gratulował,podchodził do niego. Co prawda nie wiadomo czy szczerze, czy nie, ale wyglądało to dość dobrze na tle Brazylijczyka, który trochę się zachowuje jak dzieciak. Poza tym trochę dziwnie to wyglądało, jak każdy gol od 4-0 był celebrowany. To wysoki wynik, a taka drużyna jak PSG ciesząc się z ogórkami np. z wyniku 5-0 wypada słabo. Takie moje zdanie, a wasze?

0

Na poziomie klubu. Jaki pan taki kran.

2

Zdecydowanie Denis. Jest szybszy, zwinniejszy, uwaga - umie grać do przodu i coś próbuje. A nie jak ten cały Andre Drewno co rusza się jak mucha w smole.

0

w 10 też się da wygrać mecz, nie dajmy takich hipotez, nie mówmy o rzeczach które jednak koniec końców nie miały miejsca. Przegraliśmy, bo taki dziś był dzień, nikomu nie szło, a okazji było mniej niż zazwyczaj.

0

Ochłoń. Nie ma co się spinać.

0

A potem ta mocna 11 dała plame w drugim meczu z przemęczenia. Pamiętajmy to też ludzie ;)

0

To był cięzki mecz, nawet Messiemu czy Suarezowi nie szło, to co ma tym rezerwowym iść ?jak nie idzie, to nie idzie nikomu i tyle

1

Dobra przestancie psioczyć, że rezerwowy skład, że Messi nie strzelił karnego, że to tamto. Było minęło, zdarza się. Nie ma tak zawsze kolorowo, kiedyś musieliśmy przegrać i padło na dziś, trudno. Mecz do zapomnienia. Poza tym jest jeszcze rewanż i tam losy dwumeczu się rozstrzygnął. VAMOS

7

Dobra nie ma co psioczyć, że rezerwy, że Messi karnego nie trafił, że to tamto. TRUDNO, mecz do zapomnienia i czekamy na rewanż. Przecież tam się rozstrzygną losy, więc głowa do góry, cycki do przodu( czy co tam macie)

1

czyżby koniec passy? oby beknęli(Espanyol) za to :)

1

I tylko to. Dlatego tak często się wywraca, bo gola jakiś trzeba zdobyć jak nie idzie w polu.

0

Haha i tak beka z śmiesznego Espanyolu

7

Dobrze słyszę? "Likas Diń"?

0

No ok, ale trochę hipokryzja

0

Ci piłkarze z Espanyolu są jacyś chorzy. Messi go lekko pociągnął za rękę a wszyscy do sędzia burza jakby tą rękę mu złamał. A jak zawodnik przeciwników sfaulowal Vidala gdzie wyraźnie kopnął w nodze to wszystko ok.

0

chyba zgubione H u Paulinho ;)

0

Ktoś coś wie o stronie zarabiajwygodnie.pl jakąś opinia? Fejk?

1

Wiaodmo czemu?

0

absolut vodka :)

0

Czy tylko ja patrząc na Yerrego mam wrażenie, że on nigdy się nie zdziwi?

0

No to jutro czeka egzamin a22. oby poszłoo luzem :))

0

Lahoz to jeden z najgorszych sędziów....

3

czy tylko mi się wydaje, że Dembele ma złą pozycje, na której nie może sie odnalezc. W ogole jest niewidoczny.

1

co ten Messi!!! cel osiągniety; remontada.3 pkt nasze !

1

tak w ogóle to chyba miało być podanie, a nie strzał na bramke, ale wyszlo idealnie :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?