0

Nooo będzie ciężko o 1 miejsce Stochowi.

0

Jak wczoraj drużynówka? kto 1 2 3 4 miejsce?

1

Ktoś wie co oznaczała Cieszynka Messiego? To na coś odpowiedź. Jeśli nie to pewnie się wyjaśni po meczu. Fajnie, że zrobil cos nowego. Każdy jego gol cieszy.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Poda ktoś miły link do meczu? Dziekuje z góry.

0

Nice. Jedziemy !!!

0

Nie było mnie w domu. Jak skoki? Jak Polacy, kto 1 2 3 miejsce? Dziękuję z góry

0

Nie mogę oglądać skoków. Jak nasi po pierwszej serii i teraz? Kto zajął 1-3 msc?

13

Wiecie może czy El Jarek miał już ból dupki?

0

Masz rację. Pięknie :)

0

a nie 101? czy mi się coś pomyliło?

0

Ależ on jest przepadły, głodny. No jak go tu nie wielbić? Jazda, jazda. VAMOS BARCA !!!

0

był faul?

0

Możesz coś o nim napisac? np. jak bateria trzyma, jak wyswietlacz, jak wifi czy dobrze dziala itd, no i jak dźwieki ? Bardzo by mi to pomogło. Od razu dziękuje z góry. Choć czytam różnie opinie na forach i jestem ku temu telefonowi.

0

Co sądzicie o telefonie Honor 7, 8 oraz 9?Czy w tej półce cenowej, oraz o bardzo zbliżonych parametrach coś polecacie?Osboscie moim fawortem do zakupu jest honor 8 za 1050 zl-nowy.

1

Usuń z wyszukiwarki /mobile. Albo zaznacz w opcjach przeglądarki "wersja na komputer"

(dla jasności Zamiast fcbarca.com/mobile to fcbarca.com)

0

I co sądzicie o tym jak angielska liga jest silna? Gdzie zespoły takie jak Tottenham, MU itd w Lidze Mistrzów. Dziś tylko Chelsea. Być albo nie być.

@down przepraszam mój błąd z City (zmylil mnie drugi mecz) i Live.

0

Obstawiam, że jeden z nich nie będzie się interesować piłka, a pozostali 2 to pewnie 1 z nich to bramkarz :)

1

Jedni piszą, że do Barcelony, drudzy że do Realu, a w końcu zostanie na wieki w PSG i się przytkają gazety, Chyba, że zaboli Neya dupa bo tam nic nie osiągnie, to pójdzie do białych.

1

Dobrze, że nie musiał czekać na gole tak długo jak Mascherano :)

0

Aż oczy bolą od tej gry. Dupy się nie chce ruszyć dwa kroczki dalej, lepiej żeby piłka wyszła na out. Jakoś tak brak chęci i zaangażowania. Więcej stania. Wiem że to nie wiadomo o co znowu Pucharek ale to jest okazja żeby się pokazać.

0

Obysmy się nie przeliczyli...

0

A tak po losowaniu mówione było jak to PSG zje Real. Jak to dostaną łomot. A tu... Supriseee

0

Hahaha PSG IDEOLO

0

Typowe spuszczanie się. Nic nowego jak dla mnie. Na canal + tacy są Już komentatorzy.

0

Tak samo mówiło się po losowaniu. Gdy real miał dołek. W piłce nożnej wszystko się może zdarzyć

1

Podbiegl do sędziego z pyskiem i badum tss

13

Wie ktoś może kiedy konferencja Verattiego?

0

Ubiegłes mnie o 10 sekund

1

PSG frajerzy roku 2016/2017 i oficjalnie 2017/2018 xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?