halfnolife
Dołączył/a: styczeń 2024
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W 2015 buk tryplet
0
Za takie komentarze powinni banowac
0
2 strzały celne. Brak zmian do 80 min i do tego czasu gorsze posiadanie piłki. Czy to Barca?
0
To kto pokona Real w LM? Bo na pewno nie my
0
A jednak frajerzy półfinalu lm
0
Gdzie zmiany?
0
Nie podoba mi się ten limonkowy, lepszy niebieski, może być szafir. Albo nawet bławatkowy i luz.
0
wie ktoś moze co to znaczy przy przesyłce " Załadunek na HB"
0
Kupuje honora 8. Ktoś ma? Co sądzi o tym modelu?
0
No ba
1
Można prosić o link do derbów? najlepiej PL?
2
Piłkarze również dodają na insta zdjęcia i opisy :)
0
Polski stream http://www.drhtv.com.pl/drhtv1.html
0
Jak wygląda obecnie tabela o pichichi i złotego buta?
0
Można prosić Polski stream?
0
Nie grają w PK, Liga już poza zasięgiem. To zostaje tylko LM. Dziwisz się?jedyne rozgrywki, aby ochronić klub przed porażka w tym sezonie.
0
Z Sevilla Tez miał dużo strat jak wszedł w drugiej połowie. A poprowadził do remisu. To że traci, nie znaczy że w późniejszym czasie nie będzie pożytku z jego gry. Wiec bez pozdrowienia.
0
Kiedy Ronaldo przekroczył barierę 100 goli w LM? Dokładnie mi chodzi o jego wiek. Ale może być też sezon.
0
Masz jakąś funkcje dopierdalania się? Jest napisane tak po prostu jak wyżej w kolejności. Nie obchodzi mnie u kogo mecz...
0
MC I Live no nieźle. 0-2. Wiem że to początek meczu, ale City niby tacy kozacy a tu póki co w plecy.
1
hahahahha, nie
0
Będzie hat trick pięknego? stfu
0
Być może, szczerze nie pamietam.
1
gówno prawda. Elo
0
Pamiętam mecz (nie pamiętam z kim to było) ale Pique leżał w polu karnym Barcy i gość kopnął pilke i była u niego ręka. Choć nie mógł z tą ręką nic zrobić, naturalna reakcja po upadku. No i był karnym Dlatego uważam, że to kiedy jest ręka zależy od interpretacji bramkarza, albo od Pereza :P
0
Juventus
1
A ile meczy Ronnie zagrał w LM?
No właśnie.
2
Jeżeli to by było w polu karnym Juve to byłby karny :)
3
Jak będzie to uwierzymy
1
Nie cierpię Ronaldo, ale jego skuteczność w LM jest noo robi wrażenie jak dla mnie. Aż mnie to wkurza...