0

0

Tak sie patrzy na na stadion i ciekawe jak to jest, jak jedziesz (przynajmniej niektórzy) kilka tysiecy kilometrów, żeby ktoś Ci machał Flagą przed oczami i gówno widzial z meczu. ( tak widać z perspektywy kanapy) Ktos ma jakieś doświadczenie z tego typu sprawą?

0

a Ty myslisz, że ja czytam wszystko? wbijam pisze i tyle, czasem czytam jak mam ochote/czas. Nie pruj się bez sensu ;)

1

po prostu chodzi o to, jak sobie Real radzi w LM. TO wszystko. Z PSG też wszyscy myśleli, że piniondze wywalo i wygrajo lige. Nie, jak widać, pieniądze nie grają...

5

Czy tylko mam przeczucie, ze biali łatwo sobie poradzą i przejdą do finału? choć mam cichą nadzieję, że tak nie będzie i niemiecka druzyna pokaże im gdzie pieprz rośnie, oby...

0

Wkurza mnie to, że Gdy Barca odpada i ten rywal co wyeliminowal Dume Katalonii potem przegrywa w następnym etapie. Np ostatnio Juventus teraz Roma.

Sorki za słaby sens, ale po 13h roboty mam troszkę pustkę.

6

Ktoś tu pisał, że Denis dostanie 3 min, Dembele 10. Chłopie graj lotka! :)

0

Onet zmieniło nazwę na FirstEleven? :)

0

Iniesta wszedł w ten mecz jak nóż w maslo! :)

0

Ole ole ole! Jedziemy!! Panie Andreas!

0

Ależ mi brakowało takiej gry z kontry!

0

Ooo ale byłaby asysta bramkarza xd

2

A tak na marginesie to ciekawe czy by ta piłka weszła gdyby nie Paco

4

Boski Ronaldo ratuje real przed stratą 3 pkt. Stfuu

0

Każdy mówi, że teraz jest najważniejsza część sezonu itp. Okej, ale czy jakbyśmy wcześniej dawali sobie fory, to co to bylaby za "ważna część" jeśli nie mielibyśmy o co walczyć? Jesteśmy liderem w lidze, bo sobie tak wywalczyliśmy, są wyniki. Gdyby nie to, to mielibyśmy się cieszyć z 2/3/4 msc w la lidze i zacieracz rączki na LM, gdzie wszystko się może zdarzyć? przykład Liverpool i MC. Pamiętajcie, coś się dzieje PO COŚ. Mi odpowiada taki sezon jaki jest. Nie zawsze da się wygrywać. Dobranoc cules!

0

2 sekundy wcześniej xd

0

Aspasowi włączył się Maradona :)

0

Byłoby 3.2 lepiej?

0

A co ma piernik do wiatraka? Mina zgubił krycie.

1

Nawet remis jest dobry z tym składem jaki obecnie mamy :)

43

Uratował nas przed remisem. Według mnie dobra decyzja...

0

Gol Paco xd

2

To daj Cię przejdę korkiem w te samo miejsce. To się przekonasz czy ból na tyle aby się zwija

0

A co Ty chcesz od Paulinho?

0

A proszę bardzo. Polecam się na przyszłość :)

1

Ter Stejgen, Jery Mina... już pomijając to jak wymawia to nie lubie tego komentatora i tego co nie wymawia R

0

Nie dał odpocząć przed Romą, bo wynik był 4;1, czy niemal pewny. A w PK finał - jeden mecz. Wszystko się może zdarzyć. Stawia teraz na jedną kartę, stąd taki skład.

0

0

0

Chcieliście rewolucja i macie :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?