halfnolife
Dołączył/a: styczeń 2024
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
http://weeb.tv/channel/elevensport4
0
Tak sie patrzy na na stadion i ciekawe jak to jest, jak jedziesz (przynajmniej niektórzy) kilka tysiecy kilometrów, żeby ktoś Ci machał Flagą przed oczami i gówno widzial z meczu. ( tak widać z perspektywy kanapy) Ktos ma jakieś doświadczenie z tego typu sprawą?
0
a Ty myslisz, że ja czytam wszystko? wbijam pisze i tyle, czasem czytam jak mam ochote/czas. Nie pruj się bez sensu ;)
1
po prostu chodzi o to, jak sobie Real radzi w LM. TO wszystko. Z PSG też wszyscy myśleli, że piniondze wywalo i wygrajo lige. Nie, jak widać, pieniądze nie grają...
5
Czy tylko mam przeczucie, ze biali łatwo sobie poradzą i przejdą do finału? choć mam cichą nadzieję, że tak nie będzie i niemiecka druzyna pokaże im gdzie pieprz rośnie, oby...
0
Wkurza mnie to, że Gdy Barca odpada i ten rywal co wyeliminowal Dume Katalonii potem przegrywa w następnym etapie. Np ostatnio Juventus teraz Roma.
Sorki za słaby sens, ale po 13h roboty mam troszkę pustkę.
6
Ktoś tu pisał, że Denis dostanie 3 min, Dembele 10. Chłopie graj lotka! :)
0
Onet zmieniło nazwę na FirstEleven? :)
0
Iniesta wszedł w ten mecz jak nóż w maslo! :)
0
Ole ole ole! Jedziemy!! Panie Andreas!
0
Ależ mi brakowało takiej gry z kontry!
0
Ooo ale byłaby asysta bramkarza xd
2
A tak na marginesie to ciekawe czy by ta piłka weszła gdyby nie Paco
4
Boski Ronaldo ratuje real przed stratą 3 pkt. Stfuu
0
Każdy mówi, że teraz jest najważniejsza część sezonu itp. Okej, ale czy jakbyśmy wcześniej dawali sobie fory, to co to bylaby za "ważna część" jeśli nie mielibyśmy o co walczyć? Jesteśmy liderem w lidze, bo sobie tak wywalczyliśmy, są wyniki. Gdyby nie to, to mielibyśmy się cieszyć z 2/3/4 msc w la lidze i zacieracz rączki na LM, gdzie wszystko się może zdarzyć? przykład Liverpool i MC. Pamiętajcie, coś się dzieje PO COŚ. Mi odpowiada taki sezon jaki jest. Nie zawsze da się wygrywać. Dobranoc cules!
0
2 sekundy wcześniej xd
0
Aspasowi włączył się Maradona :)
0
Byłoby 3.2 lepiej?
0
A co ma piernik do wiatraka? Mina zgubił krycie.
1
Nawet remis jest dobry z tym składem jaki obecnie mamy :)
43
Uratował nas przed remisem. Według mnie dobra decyzja...
0
Gol Paco xd
2
To daj Cię przejdę korkiem w te samo miejsce. To się przekonasz czy ból na tyle aby się zwija
0
A co Ty chcesz od Paulinho?
0
A proszę bardzo. Polecam się na przyszłość :)
1
Ter Stejgen, Jery Mina... już pomijając to jak wymawia to nie lubie tego komentatora i tego co nie wymawia R
0
Nie dał odpocząć przed Romą, bo wynik był 4;1, czy niemal pewny. A w PK finał - jeden mecz. Wszystko się może zdarzyć. Stawia teraz na jedną kartę, stąd taki skład.
0
http://www.drhtv.com.pl/drhtv2.html PL komentarz
0
http://www.drhtv.com.pl/drhtv2.html
0
Chcieliście rewolucja i macie :D