1

Bo to całkiem inny zespól :)

0

Jak dla mnie Pectus, InoRos i Kombi tylko oni godnie zaśpiewali. A jakie wasze typy?

11

Ole ole ole ja pier#$@~ ale falsze

0

Co to za Kombi? Gdzie Łysy?

0

Ale totalnie nie pasuje na mundial. Gadka do zagrzewki. Każdy powinien móc to zaśpiewać, a nie takie coś. Oczywiście to moja opinia :)

0

Npwm się rozpadło, że założyciel tego zespołu działa pod "Rudnik"? Xd

1

Inoros fajna nutka, ale zwrotki trochę niewyraźne. Jak coś to mowa o piosenkach które mają zagrzac naszych do wygrania :)

0

Wiadomo, że chodzi o De Bruyne!

1

Czy tylko mi się marzy Gabriel Jesus w Barcelonie, albo Rudy?

7

Ronaldo smutny i pokrzywdzony przez Pereza. Ten obiecał mu podwyżkę, a ponoć jej nie dostanie. Jak teraz żyć? kiedy Messi i Neymar mają większe pensje? jak on ma teraz życ? od 10 do 10? a gdzie dzieci i rodzina? Dejcie mu to podwyżke...

8

"Record" pisze, że Ronaldo podjął decyzję i odchodzi z Realu...zaś Real ma to gdzieś bo cr ma umowę do 2021 roku i jest klauzula miliard euro xd

3

Zdecydowanie Rakieta powinien być. Tak jak była mowa. Kapitana potrzeba z pola. Z nie bramkarz, który jak będzie akcja pod bramka przeciwnika to on będzie leciał cały stadion xd poza tym Ivan ma doświadczenie. Osobiście go bardzo lubię.

5

On nawet starego nie ma xd

0

A Messi? Nawet jak go przesuniemy to gdzie Rakieta, Busi, Cou, Paulinho?

9

W życiu... Thiago się ciągle łamie. Pod względem kontuzji to drugi Verma.

1

W małym stopniu??? ile np. 200zl jest procentem z 40 mln? chyba zerowym... własnie nie rozumiem takiego pitolenia...

1

Twoje te 40 mln? to nie jojcz, bo mamy dobrego zawodnika, który ma ciąg na bramkę i nie boi się uderzać, tak jak w przypadku innych graczy.

0

Co się stało ze stroną białych?

9

Zabrakło twojego gola w tym finale.
-To nie ma znaczenia. Kto jest po raz kolejny najlepszym strzelcem w tych rozgrywkach?

Ty, z 15 golami
-Być może Liga Mistrzów musi zmienić nazwę? CR7 Champions League. Pięć Lig Mistrzów. Nie strzeliłem bramki, dlatego widzisz, że jestem wkurzony. I co? To nie jest istotne. Kto ma najwięcej Lig Mistrzów? Kto jest najlepszym strzelcem? Kto zdobył najwięcej bramek w kolejnej edycji? Dlaczego miałbym być smutny? Nie jestem!


XD

51

Lepszy od Coutinho?. Coś mi tu nie pasuje....

0

ma ktoś video z tego jak go potraktowali kibice?

1

W końcu coś się dzieje. Dawać dawać panowie szybci

1

Mi też tylko mobilna

4

Fajna imprezka. Ale czy zawodnicy Barcy wyjdą? Czy coś? Czy tylko takie będzie pitolenie w bębny?

0

Tak. Pokazują wszystko. Imprezka piękna

1

Ma ktoś oprawe z dziejszego meczu, albo gifa jak robią szpaler zawodnicy RS?

0

Gooolaazoo

0

panie? zero szacunku. Stfu

0

Mina jaki przyczajony dzik :D

0

Na aliez działa na telefonie :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?