0

Pierwsza myśl jak zagwizdał sędzia byla, że Suarez tak się zlozył ze nie wstanie, a tu... jednak nie...

1

SPALONY?? :D

3

Setki:

Pacheco > Dembele
Pacheco > Suarez
Pacheco > Coutinho

A mogło być pięknie, ale 2;0 i tak miód malyna :D

5

Wszystko pięknie i ładnie. Do poprawy skuteczność i to wszystko. Lecim po 3 pkt Barcelono!

0

no własnie gówno wiem z tej instrukcji, pierwszy raz z takim aktywowaniem sie spotykam.

0

O obu, bo na obu próbuje :D

0

Jakie strony oprocz weeb.tv i wizja.tv mają kanaly ELEVEN i canal+?

0

Tak jak wyżej, mam problem z zakupem, nie wiem jak uaktywnić usluge ;/

0

Jak zakupić? wyskakuje coś o MINT, a potem że chce zakupić, ale że nie dostepne w moim kraju, pomożesz?

0

Własnie, jaka strona ma canal+ oraz Eleven żeby oglądać mecze Barcy?

0

Dokładnie, kolega pode mną wyjaśnił o co chodziło. Jeśli Real wygrałby, to na okładce byłaby Barca, a jeśli real dostał to suuuupi i katalonskie się jaraja. Dla mnie fajnie, że przegrali, ale trochę śmieszne

0

Ale te gazety katalonskie maja nakopane we łbie. Na okładkę powinni dać Barce, bo też grali o co prawda małoistotny puchar, ale grali. Poza tym to tak jak kolega niżej napisał. Stan umysłu.

0

Gdyby nie dogrywka, nie byłoby pytania o linka :)

1

A może wcześniej nie miało się możliwość oglądać. Pomyśl zanim skomentujesz :)

2

Ma ktoś linka do meczu Realu który pójdzie najprawdopodobniej na telefonie? Pilne. Dziękuję z

0

Mi też. Przynajmniej po pracy można będzie oglądać.

0

Ma ktoś może telefon honor 8? Mam kilka pytań.

0

Jakby już wybór miał paść to na głuchy. Ponieważ głuchy jedyne co to nie słyszy, ale może się porozumieć bez problemu. A jak oczy nie widzą, nie widzisz piękna, nie widzisz nic. Nie wiesz z kim masz doczynienia.. Co trzymasz w dłoni, jak wygląda, nie masz pojęcia czy ktoś Cię robi w Ch*** czy ktoś mówi prawdę, jak ma wyraz twarzy. Nie wiesz czy ktoś może Cię zabić, po prostu nic nie wiesz. Ewentualnie jakieś przeczucia masz. Jak tu oglądać mecz? Ktoś Ci mówi, on jest najlepszy na świecie. A nawet nie możesz wiedzieć jaka on magię robi.

0

Co taki skromny domek tego Malcolma? :)

0

w 0.53 wyglada jakby Messi, tłuk kibiców po głowie, za to że go tak szarpią :D

0

Oby został. Lubie tego zawodnika, podoba mi się jak gra. Może wnieść wiele dobrego.

0

O co chodzi z celebracja goli?

1

kto dostal mvp meczu?

2

Halo? Hejterzy Dembele? Odbiór.

0

OBA. Zdecydowanie fajnie sobie graja. Niech Rafa nie odchodzi

0

Za łatwo...

0

Macie jakieś sprawdzone strony z canal plus? Gdzie będzie leciał mecz

0

Na insta story zrobił psikus Cou.

0

Canal + 15 zl/30 dni, Eleven 15zl/30. A LM w Canal +. Więc aby ogladac wszystkie rozgrywki trzeba oba wykupic, chyba że ja źle kminie

0

Czy na playerze są wszystkie rozgrywki? czy jakieś poszczególne?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?