halfnolife
Dołączył/a: styczeń 2024
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Skrocili, Skrocili :))
0
Dziękuję administracjo :))
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Co za shit z tego sędziego. Ma var, ale po co. Przeciez sytuacja oczywista.
0
Zawodzi? Stanij i strzel. Presja ze strony kibiców, z całego świata. Gdzie wcześniej odszedł z reprezentacji. On chce najbardziej wygrać. A widzisz. Zrozumienie boli?
0
72 minuta obecnie
0
Co to za marne prowokacje.
0
Ja to samo. Identyczne uczucie.
0
A skąd wiesz, że Messi go nie ćwiczy?
1
Najlepszy piłkarz na świecie tak czy owak. Messi król.
1
Jak dla mnie ewidentnie zatrzymanie pilki. Co innego jak nie ma wpływu na lot gały.
8
Pique też tak mial (la liga) bodajże z Realem mecz i odgwizdany został karny.
0
Póki co Mundial pokazuje, że on nie będzie prosty, zwykly czy też przewidywalny. Mam na myśli, że to że jest silniejsza - przeciętna/ słabsza, nie znaczy że ta silniejsza na pewno wygra. Przykładem może być Iran - Maroko, gdzie tą drugą drużyne stawiali jako faworyta. Hiszpania - Portugalia 3;3, też zaskoczył wynik. A Wy jakie macie pierwsze odczucia?
1
Śmieszne te reklamy. Trochę jak reklama Beko i zawodnicy Barcy.
https://www.facebook.com/neymarjr/videos/1805019779533697/
0
Tzn co masz na myśli?
0
Co do radia, to można ustawić tam bas. W miarę dobre, jak na zwykły sprzęt co oferuje producent. Oprócz dwu masy. Bardzo zadowolony. Auto ma skórę w środku, poza tym jak już było pisane jest zgrabne. Bardzo dobrze się zbiera. U nas w domu każdy może wsiąść i pewnie się czuć.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Auto kozak. Mój brat ma. 150 koni, sport. Ciśnie dość dobrze. Auto małe, zgrabne. On ogólnie ma sportowa wersję. Jednak po 1. 5 roku do zrobienia dwu mas.
0
Lol co Ty porownujesz. Skąd przechodzi Griezmann a skąd Gomes. Poza tym Andre raczej nie poronowali dużej kasy. No i Antek jest gwiazdą w Atle i ma zawsze pewne miejsce. Zawsze.a przypomnijmy, że Atletico walczy o LA Lige, LM, Puchar Króla, jak Barca. Także to inna kwestia.
0
Dokładnie o to chodziło ;)
0
Iiii co? dobrze, że jest VAR, bo Polacy zostaliby okradzieni z gola jak Barca.
0
Jest pewna roznica. Antek nie może mówić, ze odejdzie do nas, bo banik dostaniemy.
0
Lopetegui nowym trenerem Realu Madryt, jak myślicie? Real dobrze wybrał? czy da rade? czy będzie lepszy od poprzednich trenerów?
Zapraszam do dyskusji/własnych opinii.
5
Chyba Watford musi byc z niego zadwolony ii dobrze, niech się Deulo powodzi, lubie go ;)
5
http://memy-pilkarskie.pl/img/23814/dyrektor-psg-strollowal-real-d/
Hahahha
4
Co za paradoks. Więcej wart od Deulofeu.
0
EA Sports oficjalnie zapowiedziało dzisiaj grę FIFA 19. Po raz drugi z rzędu na jej okładce ma znaleźć się Cristiano Ronaldo. To jeden z efektów współpracy Realu Madryt z amerykańską firmą.
To już wiadome czemu nie Messi :D
0
Chuck to kozak, on szybciej stoi niż ja biegne
0
Tylko Brazylia
0
Nie Kombii, tylko Kombi. A Ci "młodzi" artyści to oni nie brali udziału w konkursie pod względem oceny itd. Oni swoje odspiewali i tyle. Oni raczej mieli zająć czas podczas liczenia głosu.