0

Skrocili, Skrocili :))

0

Dziękuję administracjo :))

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Co za shit z tego sędziego. Ma var, ale po co. Przeciez sytuacja oczywista.

0

Zawodzi? Stanij i strzel. Presja ze strony kibiców, z całego świata. Gdzie wcześniej odszedł z reprezentacji. On chce najbardziej wygrać. A widzisz. Zrozumienie boli?

0

72 minuta obecnie

0

Co to za marne prowokacje.

0

Ja to samo. Identyczne uczucie.

0

A skąd wiesz, że Messi go nie ćwiczy?

1

Najlepszy piłkarz na świecie tak czy owak. Messi król.

1

Jak dla mnie ewidentnie zatrzymanie pilki. Co innego jak nie ma wpływu na lot gały.

8

Pique też tak mial (la liga) bodajże z Realem mecz i odgwizdany został karny.

0

Póki co Mundial pokazuje, że on nie będzie prosty, zwykly czy też przewidywalny. Mam na myśli, że to że jest silniejsza - przeciętna/ słabsza, nie znaczy że ta silniejsza na pewno wygra. Przykładem może być Iran - Maroko, gdzie tą drugą drużyne stawiali jako faworyta. Hiszpania - Portugalia 3;3, też zaskoczył wynik. A Wy jakie macie pierwsze odczucia?

1

Śmieszne te reklamy. Trochę jak reklama Beko i zawodnicy Barcy.

https://www.facebook.com/neymarjr/videos/1805019779533697/

0

Tzn co masz na myśli?

0

Co do radia, to można ustawić tam bas. W miarę dobre, jak na zwykły sprzęt co oferuje producent. Oprócz dwu masy. Bardzo zadowolony. Auto ma skórę w środku, poza tym jak już było pisane jest zgrabne. Bardzo dobrze się zbiera. U nas w domu każdy może wsiąść i pewnie się czuć.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Auto kozak. Mój brat ma. 150 koni, sport. Ciśnie dość dobrze. Auto małe, zgrabne. On ogólnie ma sportowa wersję. Jednak po 1. 5 roku do zrobienia dwu mas.

0

Lol co Ty porownujesz. Skąd przechodzi Griezmann a skąd Gomes. Poza tym Andre raczej nie poronowali dużej kasy. No i Antek jest gwiazdą w Atle i ma zawsze pewne miejsce. Zawsze.a przypomnijmy, że Atletico walczy o LA Lige, LM, Puchar Króla, jak Barca. Także to inna kwestia.

0

Dokładnie o to chodziło ;)

0

Iiii co? dobrze, że jest VAR, bo Polacy zostaliby okradzieni z gola jak Barca.

0

Jest pewna roznica. Antek nie może mówić, ze odejdzie do nas, bo banik dostaniemy.

0

Lopetegui nowym trenerem Realu Madryt, jak myślicie? Real dobrze wybrał? czy da rade? czy będzie lepszy od poprzednich trenerów?

Zapraszam do dyskusji/własnych opinii.

5

Chyba Watford musi byc z niego zadwolony ii dobrze, niech się Deulo powodzi, lubie go ;)

4

Co za paradoks. Więcej wart od Deulofeu.

0

EA Sports oficjalnie zapowiedziało dzisiaj grę FIFA 19. Po raz drugi z rzędu na jej okładce ma znaleźć się Cristiano Ronaldo. To jeden z efektów współpracy Realu Madryt z amerykańską firmą.


To już wiadome czemu nie Messi :D

0

Chuck to kozak, on szybciej stoi niż ja biegne

0

Tylko Brazylia

0

Nie Kombii, tylko Kombi. A Ci "młodzi" artyści to oni nie brali udziału w konkursie pod względem oceny itd. Oni swoje odspiewali i tyle. Oni raczej mieli zająć czas podczas liczenia głosu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?