halfnolife
Dołączył/a: styczeń 2024
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
wcale nie da sie tłumaczyc xD tu błedzik, tu błedzik i już real dalej
0
zauważ jak PSG, JUVE i BAYERN grali w 1 meczach a jak w drugich. A w Finale jests jeden mecz. 90 min misiu.
1
Benzema> LEWY XD
0
mi nie. Co on takie zrobil? 2 bramy? i to jakie "bramki" :D
1
jak to mozliwe ze oni sobie tak latwo radza: psg, juve, teraz bayern
0
DO BARCY GO < HEHE>
1
Czy tylko mi totalnie na tym nie zależy? Ja mam to gdzieś. Przecież to jest nieistotne
0
Po prostu PK jest no jakby nie patrzeć "mniej" wartościowym pucharem. No ale nie ma co drazyc tematu, campeones ole ole ole ole ole !
0
Coś za młody ten Suarez, poza tym on grał 90, to nie ma szans żeby to jakoś się złożyło hehe.
5
To wiadomo jakie zadanie było Cou po zejściu z boiska :)
1
No ale tu sobie zapewnili mistrzostwo? Więc lepka na ranę
3
Czemu nikt nie odda strzału poza 16, albo 11. Tylko chcą z piłką do bramki wejść i ta żenujące klepa na 5 metr.
0
Trener Deportivo? :)
0
Strefa spadkowa vs mistrzowie 2:2 nieźle
0
Dołączam się i czy ma ktoś wideo?
0
MU
0
strzelił gola, wcześniej przyjmując ręką . Sedzia odgwizdal i ten wąty, ze barkiem.
0
Szpaku powiedział: REBEREGO? czy ... coś mi się przesłyszało...
0
to już przesądzone?
0
hahahhah macie :D kozaki z Bayernu i łatwa droga, przeciez Bayern daje dupy jak kiedys Atleti :D
0
który ROnaldo XD
0
Hummels
0
Co ten Hummels odpier****
0
Albo jak Valdes miał kontuzje :X
0
JEZUUUUU jak on to pieknie spierd***ł
0
Joshua Walter Kimmich !!!!!!!!!
0
Aleee bramaa !!!
0
dla mnie każdy "mężczyzna" z kucykiem to pi*da a nie facet.
@mekston słownik :X
0
Nawet jeśli byłaby taka możliwość, to lepiej byłoby mieć Antka :)
1
Benzema kurturarnie :D