0

wcale nie da sie tłumaczyc xD tu błedzik, tu błedzik i już real dalej

0

zauważ jak PSG, JUVE i BAYERN grali w 1 meczach a jak w drugich. A w Finale jests jeden mecz. 90 min misiu.

1

Benzema> LEWY XD

0

mi nie. Co on takie zrobil? 2 bramy? i to jakie "bramki" :D

1

jak to mozliwe ze oni sobie tak latwo radza: psg, juve, teraz bayern

0

DO BARCY GO < HEHE>

1

Czy tylko mi totalnie na tym nie zależy? Ja mam to gdzieś. Przecież to jest nieistotne

0

Po prostu PK jest no jakby nie patrzeć "mniej" wartościowym pucharem. No ale nie ma co drazyc tematu, campeones ole ole ole ole ole !

0

Coś za młody ten Suarez, poza tym on grał 90, to nie ma szans żeby to jakoś się złożyło hehe.

5

To wiadomo jakie zadanie było Cou po zejściu z boiska :)

1

No ale tu sobie zapewnili mistrzostwo? Więc lepka na ranę

3

Czemu nikt nie odda strzału poza 16, albo 11. Tylko chcą z piłką do bramki wejść i ta żenujące klepa na 5 metr.

0

Trener Deportivo? :)

0

Strefa spadkowa vs mistrzowie 2:2 nieźle

0

Dołączam się i czy ma ktoś wideo?

0

MU

0

strzelił gola, wcześniej przyjmując ręką . Sedzia odgwizdal i ten wąty, ze barkiem.

0

Szpaku powiedział: REBEREGO? czy ... coś mi się przesłyszało...

0

to już przesądzone?

0

hahahhah macie :D kozaki z Bayernu i łatwa droga, przeciez Bayern daje dupy jak kiedys Atleti :D

0

który ROnaldo XD

0

Hummels

0

Co ten Hummels odpier****

0

Albo jak Valdes miał kontuzje :X

0

JEZUUUUU jak on to pieknie spierd***ł

0

Joshua Walter Kimmich !!!!!!!!!

0

Aleee bramaa !!!

0

dla mnie każdy "mężczyzna" z kucykiem to pi*da a nie facet.

@mekston słownik :X

0

Nawet jeśli byłaby taka możliwość, to lepiej byłoby mieć Antka :)

1

Benzema kurturarnie :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?