halfnolife
Dołączył/a: styczeń 2024
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
U nas nawet 1 to przejście :)
0
Gabriel Jesus
0
Messi nie będzie wiecznie młody. Ale wciąż zachwyca i niesamowite jest to jak długo trzyma tak wysoki poziom :)
0
A my już wyjebka do piątku. W pon konferencja i nie chodzimy. 27 kwietnia zakończenie. Pozdrawiam!!!
0
na drthv można ogladać za free ( ELVENEN) :) po co płacić, jak tu mozna mieć dobrą jakość, polski komentarz i za darmo. Nie no śmieje, kto co lubi.
1
- Dążymy do tego, żeby doświadczenie z La Liga, które oferujemy widzom, wykraczało poza meczowe 90 minut; aby byli oni jak najbliżej tych rozgrywek dzięki światowej klasy programom realizowanym w studiu i na stadionach, wywiadom z zawodnikami i magazynom, a także akcjom organizowanym poza anteną - takim jak trwający obecnie konkurs #LaLigaSantanderExperience - powiedział Krzysztof Świergiel, dyrektor zarządzający Eleven Sports w Polsce.
0
Ja mam Multimedie Polska( STFU na ten syf) ale mam canal+, n sport i te inne, no a eleven jest możliwy do kupienia. CHyba najlepsze kanały proponuje PLUS.
0
Witam. Mam zamiar wyjechać na mecz Barcelony, lecz z ekipą. Kiedyś tu było takie coś organizowane. Kiedy mniej więcej są takie wyjazdy organizowane przez fcbarca.com? Najlepiej jakby to był mecz w Barcelonie na Camp Nou. Ktoś coś?
1
Utkaj łeb. Sam się zwolnij i nie prowokuj
0
Był ładny bodajże z ATB
0
Jaki kiks zrobił nasz bramkarz? Jakiś filmik?
1
dopiero teraz właczam mecz, jak gramy ktoś opisze trochę dokładniej niż źle/slabo/dobrze?
0
Generalnie bez bramek nie ma tytułów "do tanga trzeba dwojga" ale to musza być bramki na wagę zwyciestwa, a nie o dupe se rozbic :)
0
Oo w samo sedno.
16
LUDZIE, nie prujcie się, to piłka nożna. Wszystko się może zdarzyć. Nikt nie przepuszczał, że dostaniemy od Romy, że Real od Juve, a Man City odpadnie z Liverpoolem. Tak się zdarza i tyle. Ale to my jesteśmy liderem najlepszej ligi - la liga, my jesteśmy w FINALE pucharu króla. Może i te rozgrywki nie są już takie prestiżowe, ale nie da się wszystkiego wygrywać. Piłkarze to nie roboty. Nie trzeba tylko sił, ale też wytrzymałej psychiki. Więc zamiast pisać takie duperele na trenera, to popatrzcie na pozytywy, bo wkurza takie zachowanie Ernesto jak to z Romą i zmianami - ok, ale każdy się uczy na błędach. To jego pierwszy sezon. Jak dla mnie jest świetny( wyniki są i to jest ważne) i chce go na kolejny sezon, rzecz jasna.
Aaaa i tym sezonie my możemy popisać się rekordem wygranych spotkań w La LIga, my zostawiliśmy w tyle dwie wielkie drużyny - Real i Atletico. To my jesteśmy w finale PK, a niektórzy odpadli z Leganes. Spójrzcie na Real(skoro już piszą wyżej). Gra tylko i wyłacznie o LM i jeśli odpadnie, będzie to ich najgroszy sezon. Nie mieliby zupełnie nic. Walczą bo maja siły, nie grają już w PK, w la liga grają o pietruszke, więc co się dziwić? Mają być albo nie być. A wy narzekacie po pierwszym w dodatku nie skończonym sezonie Valverde. Gdzie gość sobie nieźle radzi. Ciul ze stylem kiedy są wyniki. Oczywiście świetnie się patrzy jak to jakoś wygląda, a nie piach, ale bez wyników nie ma trofeum.
Zepnijcie tyłek i już trzeba zapomnieć o tym spotkaniu, boli każdego cules, ale tak jak mów trener "Nie zmienimy przeszłości, trzeba wrócić na właściwe tory."
Z fartem :)
3
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.
7
to było wiadome, 93 minuta. to wszystko w temacie
0
bramki to nie wszystko, liczą sie tytuly
0
w zasadzie to wszedzie jest, no ale beka i tak czy siak :D
0
Jeżeli real odpadnie, placzek juz na pewno nie dostanie złotej pilki :)
0
co za hipokryzja na rm xD
0
to się okaże, oczywście oni są w lepszej sytuacji, bo mają 30 min jeszcze na odwrócenie sytuacji, a nie 10.
1
0;3 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
0
szyk przestawny? ;D
2
nsport+
0
Pamiętacie, ze real gra o sezon. Jakby coś się dziś wydarzylo niespodziewanego, to gowniany sezon. WIec jest motywacja
0
Nie napalajcie się, mają jeszcze sporo czasu, zeby wpieprzyc Juve z 3 gole
@edit.
Chyba ze zagraja tak jak z nami w tamtym sezonie. Niemal mecz życia
1
Mieliśmy budzić strach...
0
Czemu Za takie komentarze nie ma bana?
0
Ale wygrać la ligę to też coś... 38 meczy nie byle z kim i ciągle wygrywać to też coś. Szczególnie, że w tym sezonie nie tylko dwie, trzy pierwsze drużyny walczą. Nawet Girona, beniaminek sprawia, że drużyna jej przeciwna może przegrać. LM jest prestiżowe bo grają najlepsi, ale graliśmy na 3 frontach. Nie można zawsze grać mecz życia, czy tak aby wygrać, zremisowac. Też mam wkurw, ale trzeba żyć dalej. Kiedyś to my się cieszylismy z psg wygrywając gdy wynik z 1 meczu był niemal niemożliwy do odrobienia. Przyszła kolej na nas. Skład fakt był zajechany, ale decyzję trenera trochę bolały, ale to co było to już się nie odstanie. Nie ma co już się droczyc. Mam tylko nadzieję, że Real nie wygra LM. Stfu