0

Cules, wykupujecie gdzieś na necie transmisje na mecze Barcy przez cały sezon? jak tak to gdzie i za ile? (pytanie do tych co nie mają w tv kanałów)

2

Polska prowadzi w klasyfikacji medalowej O.o nieźle !! DUMA

0

Taaa, wedlug PL komentatorów nasz bramkarz to "Ter Stejgen", a według innych "Ter Sztegen".

0

przecie nie ten Pogba

0

Kevina jak najbardziej, poza nim marzy mi się Mbappe lub Gabriel Jesus. Bardzo dobrze grający, młodzi zawodnicy. Licze, że kiedyś przebiorą koszulke Barcy.

1

Bardzo fajna osoba, to jak mówił,

0

Pracuje w konkurencji. U nas jest zasada, jeśli telewizor nie ma znaków użytkowania, to nadaje się do oddania. Bo jeśli Ty go nie kupisz, to kupi go ktoś inny. I tak jak Ty chciałby nowy, dobry sprzęt. Co do folii. Pasuje, żeby coś było. Kombinuj :)

0

Chce wyjechać na mecz Barcelony. Nieraz widze fajne oferty, ale nie mogę znależć, ktoś coś poleci z doświadczenia?

0

Wole rudego z MC, albo Gabriela Jesusa... Lub Mbappe. Szkoda, że to niemożliwe.

2

Ja widzę w nim potencjał. Szkoda, że nie zostanie.

0

31 lat? No nie wiem. Mam nadzieję, że jak dojdzie do transferu to będzie grał jak przystało na jego umiejętności.

1

Ma ktoś fajny skrót do dzisiejszego meczu Barcy?

0

No ciekawe kto odpali pierwszy Vinicius czy Malcom

edit; może inaczej, kto odpali pierwszy w nowym klubie. Jak przebiegnie adaptacja itd.

1

A Ty jak masz bezsensowanie komentować, to nie komentuj wcale.

0

PO CO TE KOLCZYKI. WIem, ze gust... gustem, ale u faceta to wygląda komicznie. Męzczyzna ma wyglądac jak mezczyzna a nie jak... to samo Ney, CR i inne gwiazdy.

0

Czemu nie dziaala :X

0

Roma tyle samo mu oferuje. Wiec raczej nie hajs decydował. Chyba, że pieniążki ale dla jego byłego klubu :)

0

WYPOŻYCZANIE?? Znowu? Dlaczego? Dajcie go do Cracovi...

2

Nie cierpie typa. Władza, wladza, władza.

0

Była prezentacja CR? jak tak, to ma ktoś link?

0

Jak myślicie czyj transfer wydaje się najbardziej możliwy w tym okienku do Barcelony?

0

pewnie mial stycznosc z Anią Lewą

0

Huehue, Paaaauuulinhooo

7

Maradona jak zawsze z klasą xd

0

Gooooooooooooool!!!

2

Ten Dybala to w ogóle żyje? :)

0

I to jest sędzia, który nie boi się i korzysta z Varu, a nie gwiadorzy i chce być "najlepszy" jak nasz Polak rodak.

6

Juz za 4 lata...

0

Messi przebiegł w pierwszej połowie najmniej, poza bramkarzami. Zaś jego pierwszy strzał na bramkę bodajże był w 64 minucie. Tragedia. A chciał zdobyć mistrzostwo. Tak się nie da. Niestety. Chyba bardziej po Aguero widać, że wkłada więcej serca. Wiem że Messiego pilnuje po 3,4 zawodników, jednak chodzeniem nie pomoże.

0

Niiic. Grzecznie jak zawsze xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?