halfnolife
Dołączył/a: styczeń 2024
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Cules, wykupujecie gdzieś na necie transmisje na mecze Barcy przez cały sezon? jak tak to gdzie i za ile? (pytanie do tych co nie mają w tv kanałów)
2
Polska prowadzi w klasyfikacji medalowej O.o nieźle !! DUMA
0
Taaa, wedlug PL komentatorów nasz bramkarz to "Ter Stejgen", a według innych "Ter Sztegen".
0
przecie nie ten Pogba
0
Kevina jak najbardziej, poza nim marzy mi się Mbappe lub Gabriel Jesus. Bardzo dobrze grający, młodzi zawodnicy. Licze, że kiedyś przebiorą koszulke Barcy.
1
Bardzo fajna osoba, to jak mówił,
0
Pracuje w konkurencji. U nas jest zasada, jeśli telewizor nie ma znaków użytkowania, to nadaje się do oddania. Bo jeśli Ty go nie kupisz, to kupi go ktoś inny. I tak jak Ty chciałby nowy, dobry sprzęt. Co do folii. Pasuje, żeby coś było. Kombinuj :)
0
Chce wyjechać na mecz Barcelony. Nieraz widze fajne oferty, ale nie mogę znależć, ktoś coś poleci z doświadczenia?
0
Wole rudego z MC, albo Gabriela Jesusa... Lub Mbappe. Szkoda, że to niemożliwe.
2
Ja widzę w nim potencjał. Szkoda, że nie zostanie.
0
31 lat? No nie wiem. Mam nadzieję, że jak dojdzie do transferu to będzie grał jak przystało na jego umiejętności.
1
Ma ktoś fajny skrót do dzisiejszego meczu Barcy?
0
No ciekawe kto odpali pierwszy Vinicius czy Malcom
edit; może inaczej, kto odpali pierwszy w nowym klubie. Jak przebiegnie adaptacja itd.
1
A Ty jak masz bezsensowanie komentować, to nie komentuj wcale.
0
PO CO TE KOLCZYKI. WIem, ze gust... gustem, ale u faceta to wygląda komicznie. Męzczyzna ma wyglądac jak mezczyzna a nie jak... to samo Ney, CR i inne gwiazdy.
0
Czemu nie dziaala :X
0
Roma tyle samo mu oferuje. Wiec raczej nie hajs decydował. Chyba, że pieniążki ale dla jego byłego klubu :)
0
WYPOŻYCZANIE?? Znowu? Dlaczego? Dajcie go do Cracovi...
2
Nie cierpie typa. Władza, wladza, władza.
0
Była prezentacja CR? jak tak, to ma ktoś link?
0
Jak myślicie czyj transfer wydaje się najbardziej możliwy w tym okienku do Barcelony?
0
pewnie mial stycznosc z Anią Lewą
0
Huehue, Paaaauuulinhooo
7
Maradona jak zawsze z klasą xd
0
Gooooooooooooool!!!
2
Ten Dybala to w ogóle żyje? :)
0
I to jest sędzia, który nie boi się i korzysta z Varu, a nie gwiadorzy i chce być "najlepszy" jak nasz Polak rodak.
6
Juz za 4 lata...
0
Messi przebiegł w pierwszej połowie najmniej, poza bramkarzami. Zaś jego pierwszy strzał na bramkę bodajże był w 64 minucie. Tragedia. A chciał zdobyć mistrzostwo. Tak się nie da. Niestety. Chyba bardziej po Aguero widać, że wkłada więcej serca. Wiem że Messiego pilnuje po 3,4 zawodników, jednak chodzeniem nie pomoże.
0
Niiic. Grzecznie jak zawsze xd