halfnolife
Dołączył/a: styczeń 2024
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Następny mecz bez Rakiticia. Rzeczy niemożliwe stają się możliwe!
0
A co Erni ma kontroler i ustawia ich?
0
Nie, nie można. Taki błąd? Nie gra od wczoraj. Mógł Piastkowac, cokolwiek, ale nie.
0
Standardowo... Kogoś trzeba się uje***
0
Co za śmiech....
0
A taka propo. To mówi się, że Marc ma problem z barkiem, to... Aa i nie walczy o Zamore, więc czemu nie zagra Cillessen?
0
Wejdzie Vidal, Semedo, a Roberto do pomocy. Tak robi Erni na kłopoty.
0
A co ma Valverde do indywidualnych błędów obrońcy?
0
PLAYER vs IPLA?
0
Pytanie do osob, które wykupili pakiet na LA LIGE ew. Lige Mistrzów.
Proszę powiedzieć gdzie i za ile. Szukam najlepszej oferty.
12
Obrońcy mogą dostać odpoczynek bo już jeden wraca po kontuzji. A jak pomocników jest sporo to Rakieta i Busi 90 min co mecz.
1
Spuścił się?? Podnieta Jakby goła babka 10/10 weszła na boisko.
0
Ma ktoś linka jak celebrowal CR, bo ucielo w skrocie, a pokazywa na... klate(??)
1
Coś było, że Barca chętna na Icardi? Czy jak to szło?
"
Icardi za wszelką cenę chce przywdziać białą koszulkę. Jest gotów przyjść już w styczniu, jeśli Królewscy wpłacą klauzulę, która wynosi 110 milionów euro. To cena, jaką zapisano w ostatnim kontrakcie zawartym z mediolańskim klubem, który podpisał w październiku 2016 roku. Poprosił o taką furtkę, choć we Włoszech nie zwykło ustanawiać się klauzul. Jego celem był ewentualny transfer do Realu. Dlatego wciąż nie podpisał nowej umowy, a dla Solariego byłby idealnym rozwiązaniem. "
O ile to prawda, to... Widać, nie chce grać z Messim xd
0
o kurwix
10
CUDA CUDAAA ooglaszaaja
0
http://ripple.is/football/4065-internazionale-vs-barcelona
4
I stoją ciurmasy! Zamiast biec chociaż przed siebie, to stoi jak widły w gnoju i dziwne że brak pomysłu na grę...
0
Je@#% ch@# wszystko zrobi żeby Barca dostała.
1
Wrzutki, wrzutki, i wygrywanie w ostatnich minutach - Jak Real rok czy dwa lata temu.
2
Ooooooooooooooooooooo tak !!
1
Najwazniejsze, ze gola strzelil....
0
A ja czuję gola, albo asystę Rafy.
1
Czy tylko Ja widzę starania Rafinhy? Dużo biega, ustawia się, walczy. Nie ma jak podawać do przodu, to nie podaje, po co głupio tracić piłkę jak nikgoo nie ma, Suarez obstawiony.
2
Niech więcej klepia... Brakuje uderzenia z dystansu Cou / Rakiety
6
http://aliez.me/live/barca_57641/
3
"Już teraz w głębi serca wiem, że jestem jednym z najlepszych piłkarzy w historii. Wiele razy mówiłem, że wygranie szóstej Złotej Piłki nie jest moją obsesją, ale oczywiście chcę zgarnąć tę nagrodę. Gdybym powiedział inaczej to bym skłamał. Pracuję na to tak samo jak na bramki i wygrywanie meczów. Jednak we wszystkich wspomnianych przypadkach nie można mówić o obsesji. Uważam, że zasłużyłem na szóstą Złotą Piłkę".
"Przejście do Juventusu było udanym ruchem. W Madrycie dokonałem wielu dobrych rzeczy i miałem kilka niesamowitych momentów, które zawsze będę pamiętał. Przeżywałem je ze wspaniałymi kolegami z zespołu i fanami".
"Uważam jednak, że po dziewięciu latach przyszedł moment, aby zmienić otoczenie. Moje relacje z Florentino Perezem nigdy nie przekraczały spraw biznesowych. Nigdy nie mówił mi rzeczy z głębi serca".
"Wyjaśniłem wszystko mojej partnerce w kontekście zarzutów, które ostatnio otrzymałem. Mój syn jest jeszcze za młody, aby to zrozumieć. Najtrudniejsze jest to dla mojej matki i sióstr. Są tym wszystkim oszołomione i równocześnie bardzo rozgniewane. Po raz pierwszy widziałem ich w takim stanie".
CR7
0
Dobre zamiany Erni, jazda!
0
Wole postawić na to, że Var nie zostanie użyty w tym meczu :D
0
Ja wole żeby Roberto był na ławie, a Semedo w obronie, zaś Rafa w jedenastce :)