halfnolife
Dołączył/a: styczeń 2024
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@michaleu nawet lepiej wygląda
1
@bixmix był w bardzo dobrej cenie 4/64, plus karta podarunkowa 100sl w rtv euro agd.
Fajnie ze producent dodaje etui w zestawie. Jeden z najczęściej sprzedajacych się telefonu do 1000zl. Polecam
0
@18wojtek99 bo to kibice realu piszą. Trolle
3
@abram3k ja wierzę w Semedo. Może w obronie nienajlepiej... Ale na skrzydle / ataku - fajnie.
14
Moje wnioski po meczu.
Kike ok
Messi ok
Rakieta out
Roberto ława
Antek pozostawia trochę do życzenia
Pozostali też raczej ok
No i "9" in
Ogólnie nie jest źle. Mogło być lepiej.
0
@Bykunn remontada. Zmarnowane akcje. 2 czerwone kartki. Wygrana z gorzkim smakiem.
0
@`Sin zazdro, bo ja do pracy na 10h
0
@mikael idź i trenuj :)
0
Ale za to reakcja Kike szybka. Od razu zmiana. A nie czekanie do 75 minuty i zmiana z dupy.
2
Niewykorzystywane sytuacje lubią się mścić.
0
@Vhaeraun oczywiście że Marek
3
"Czy Real przykryje problemy Barcelony? " oto jest pytanie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Vhaeraun tak, dobrze widzisz
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Messibestplayerintheworld byłem na żywo tam, chce to powtórzyć jeszcze raz. Jaki problem?
PS. Kto powiedział, że chce oglądnąć teraz :)
0
Gdzie znajdę cały mecz z Barcelona Sevilla. Październik.
0
@jakub9611 astma pewnie
0
Pamięta ktoś dlaczego Antek nie obcina włosów? Było chyba kiedyś w wywiadzie
0
Jak zagrał PEREZ, Fati i Puig?
2
Doczekaliśmy się. Piękna akcja.
0
@marcin000019 pytanie retoryczne. Już nie mam więcej pytań o tak :D
0
Dlaczego Fati jeszcze nie wszedł. No nie mam pytań...
0
@Mario96w Jakie skakanie po karku? Widziałeś filmik? Mam wrażenie, że ludzie tylko czytają nagłówki. Ja próbuję zrozumieć, ale to ewidentnie widać, że nie skakał, nie szarpal jako 1. Podbiegl - fakt, ale ręką została położona. A później jak już CR się obruszyl to mogło dojść do szarpniecia. Wtedy ok.
Ode mnie to wszystko.
0
@Suzu Na ulicy = boisko. Masz rację. Ta sama sytuacja.
Miłego dnia :)
0
@Hiacynk Gdzie trzeba normalnie podejść? Na ulicy? Chyba nie wiesz, że ciężko się dostać o zdjęcie czy autograf. A skoro zdecydował się (zapewne sankcje) to i pobiegł. Poza tym widać, już to było pisane, że położył rękę na ramieniu i ustawił się do zdjęcia. Widać to w pierwszych sekundach
0
@shinthps Dopisanie zdania było po to, że nie musicie się z tym zgadzać. Każdy ma swoje zdanie.
Przecież widać, że dopóki nie wie kto za jego plecami to git, wchodzi i wielkie boom.
0
@kamilo0066 No to dziwnie wygląda.
Na filmiku widać. Facet podbiega. KŁADZIE rękę na ramieniu, ten się zorientował że to nie kolega z drużyny, sam "uciekł" od fana, po czym jego ręka no jakby to ująć została, poprzez nagle ruchy CR.
Gwiazdka może być zła na ochronę za nie dopilnowanie.
0
@Mario96w trochę przeczysz sobie, albo nie do końca zrozumiałe zdanie.
Dość mocno go szarpnal. Szok
Prawie się się wywrocil.
Nie no chodzi o to, że dopóki nie wiedział kto to się nie rzucał.
To tak jak strzeli się gola i nie raz skakaja na siebie, na plecy i też to robią niespodziewanie. Przecież nie mówią. Ej czekaj, uważaj. Hola hola. Skakam na plecy.
PS. Co do z Słowa "bez powodu" no przecież miał powód :)
1
http://www.sport.pl/pilka/7,65041,25504865,cristiano-ronaldo-wpadl-w-furie-niebezpieczna-sytuacja-po-meczu.amp
To było dziwne zachowanie CR. Ten mężczyzna złapał go bo chciał zdj, a służby go gonily. Chciał, aby widział go, a z przodu byli koledzy z zespołu. Obrażona dama, wymachuje ręką. Nic się nie zmieniło.
To moje zdanie.