1

@michaleu nawet lepiej wygląda

1

@bixmix był w bardzo dobrej cenie 4/64, plus karta podarunkowa 100sl w rtv euro agd.
Fajnie ze producent dodaje etui w zestawie. Jeden z najczęściej sprzedajacych się telefonu do 1000zl. Polecam

0

@18wojtek99 bo to kibice realu piszą. Trolle

3

@abram3k ja wierzę w Semedo. Może w obronie nienajlepiej... Ale na skrzydle / ataku - fajnie.

14

Moje wnioski po meczu.
Kike ok
Messi ok
Rakieta out
Roberto ława
Antek pozostawia trochę do życzenia
Pozostali też raczej ok
No i "9" in

Ogólnie nie jest źle. Mogło być lepiej.

0

@Bykunn remontada. Zmarnowane akcje. 2 czerwone kartki. Wygrana z gorzkim smakiem.

0

@`Sin zazdro, bo ja do pracy na 10h

0

@mikael idź i trenuj :)

0

Ale za to reakcja Kike szybka. Od razu zmiana. A nie czekanie do 75 minuty i zmiana z dupy.

2

Niewykorzystywane sytuacje lubią się mścić.

0

@Vhaeraun oczywiście że Marek

3

"Czy Real przykryje problemy Barcelony? " oto jest pytanie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Vhaeraun tak, dobrze widzisz

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Messibestplayerintheworld byłem na żywo tam, chce to powtórzyć jeszcze raz. Jaki problem?
PS. Kto powiedział, że chce oglądnąć teraz :)

0

Gdzie znajdę cały mecz z Barcelona Sevilla. Październik.

0

@jakub9611 astma pewnie

0

Pamięta ktoś dlaczego Antek nie obcina włosów? Było chyba kiedyś w wywiadzie

0

Jak zagrał PEREZ, Fati i Puig?

2

Doczekaliśmy się. Piękna akcja.

0

@marcin000019 pytanie retoryczne. Już nie mam więcej pytań o tak :D

0

Dlaczego Fati jeszcze nie wszedł. No nie mam pytań...

0

@Mario96w Jakie skakanie po karku? Widziałeś filmik? Mam wrażenie, że ludzie tylko czytają nagłówki. Ja próbuję zrozumieć, ale to ewidentnie widać, że nie skakał, nie szarpal jako 1. Podbiegl - fakt, ale ręką została położona. A później jak już CR się obruszyl to mogło dojść do szarpniecia. Wtedy ok.
Ode mnie to wszystko.

0

@Suzu Na ulicy = boisko. Masz rację. Ta sama sytuacja.
Miłego dnia :)

0

@Hiacynk Gdzie trzeba normalnie podejść? Na ulicy? Chyba nie wiesz, że ciężko się dostać o zdjęcie czy autograf. A skoro zdecydował się (zapewne sankcje) to i pobiegł. Poza tym widać, już to było pisane, że położył rękę na ramieniu i ustawił się do zdjęcia. Widać to w pierwszych sekundach

0

@shinthps Dopisanie zdania było po to, że nie musicie się z tym zgadzać. Każdy ma swoje zdanie.

Przecież widać, że dopóki nie wie kto za jego plecami to git, wchodzi i wielkie boom.

0

@kamilo0066 No to dziwnie wygląda.

Na filmiku widać. Facet podbiega. KŁADZIE rękę na ramieniu, ten się zorientował że to nie kolega z drużyny, sam "uciekł" od fana, po czym jego ręka no jakby to ująć została, poprzez nagle ruchy CR.

Gwiazdka może być zła na ochronę za nie dopilnowanie.

0

@Mario96w trochę przeczysz sobie, albo nie do końca zrozumiałe zdanie.

Dość mocno go szarpnal. Szok
Prawie się się wywrocil.
Nie no chodzi o to, że dopóki nie wiedział kto to się nie rzucał.

To tak jak strzeli się gola i nie raz skakaja na siebie, na plecy i też to robią niespodziewanie. Przecież nie mówią. Ej czekaj, uważaj. Hola hola. Skakam na plecy.

PS. Co do z Słowa "bez powodu" no przecież miał powód :)

1

http://www.sport.pl/pilka/7,65041,25504865,cristiano-ronaldo-wpadl-w-furie-niebezpieczna-sytuacja-po-meczu.amp

To było dziwne zachowanie CR. Ten mężczyzna złapał go bo chciał zdj, a służby go gonily. Chciał, aby widział go, a z przodu byli koledzy z zespołu. Obrażona dama, wymachuje ręką. Nic się nie zmieniło.

To moje zdanie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?