halfnolife
Dołączył/a: styczeń 2024
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dziwne ze po takim czasie sprawdzają. Mile zaskoczenie
2
Dajcie mu skład! Żeby miał czym zarządzać. Ehh
1
@TheMefju a jak wieszał ubrania w Realu to też był rozczarowujący?
0
@FranzMaurer zacytuj mnie odnośnie tych komentarzy na swoich piłkarzy itp :)
0
Komentarz usunięty
0
To niezła taktyka i plan Kike
1
Jak oni mają strzelić bramkę, jeśli stoją w miejscu, nie przesuwają się do przodu, nie strzelają zza 16.... Why...
4
CR przyjechał pooglądać Messiasza
0
Co ten Kike. Czyżby jaka tektykw się szykowała
0
Dobrze ze mamy 3 zmianę
0
Lepszy taki strzał Arthuro niż żaden.
3
Czytając wasze komentarze, dobrze że słucham po angielsku :)
0
Stojąc tego nie wygramy.
0
Ahhh trzeba tak wiele aby dodać strzał na bramke.
0
Eh. Mam za słabe serce żeby to oglądać. Szkoda.
0
U nas brakuje zdecydowania. Chęci. Wszystkiego.
0
Moge prosic o linka, ktory nie bedzie opoznial? (mam fajne, ale jest 10 min,a tu pokazuje 7)
5
Eh. Dziś mam wolne. Nie mogę doczekać się meczu. Jutro do pracy.... Ale ten czas wolno leci jak na coś się czeka. A jak już jest - to na co czekaliśmy... to strasznie szybko ten czas ucieka. Life is brutal
0
Mecz Barcelony z Realem Madryt na Bernabéu w 26. kolejce LaLigi poprowadzi Mateu Lahoz.
Czy mogłaby być gorsza informacja odnośnie sędzi?
0
@Gomess stawiam, że chodziło to o iż Hazard mógł wyrządzić krzywdę Barcelonie czy City. A dzięki temu może nie zgarac. Zwykły pech.
0
Z mojego punktu kanapowego wygląda jak ten caly Tibo to sabotażysta
0
Czytam co tam u białych się dzieje.
Tu taki komentarz od 'kibica'
"ku#wa ten łysy dzban zmieni w końcu tego pazia czy będzie czekał i pier#olił jak potłuczony na konferencji że brakło szczęścia"
0
czy ktoś może napisać jak zagral Nasz nowy nabytek?
(jestem w pracy)
0
Razem po zwycięstwo!
VeB!
0
@Pilka_jest_okragla strasznie go lubię, szkoda że gość ma nie farta z kontuzjami. Widzę w nim potencjał. Chęć i walka.
0
@Elosek nie mów hop
8
Co jak coś ale podanie Denisa 10/10
0
To w mediach będzie, że Messi zaczął podawać do Antka i od razu efekty.
0
Jestem na urlopie i nie mam dostępu do eleven. Czy mogę prosić linka na telefon? Pozdrawiam
0
@Cozzer wymyśl coś swojego