halfnolife
Dołączył/a: styczeń 2024
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
24 mecze obstawione. Za 3zl. 4k do wyjecia.... 1... Jeden jedyny mecz realu nie wszedł. W dupe kopana mac
2
On jeszcze odpali. Gorszy czas dla niego. Jak nie będzie próbował to nie pokona swojego demona.
0
@LuismessiJr wystarczy szybko kontrę przeprowadzić i wrzutka. A nie klepa a tamci mają 10 piłkarzy na swojej polowce i budują obronę
0
Alba w ogóle nie trzymał rywala. Odpuścił
0
Co za forma Marka!
0
Kto waszym zdaniem ma najbardziej realne szanse na przejęcie posady prezydenta Barcy, a kogo byście chcieli i dlaczego?
0
@barteq bo Messi by się obraził i dlatego nie posadzi go na ławie. Poza tym nawet Messi w słabej formie może coś strzelić. Choć.... Blokuje czasem inne osoby do oddania strzału, bo niektórzy mają zakodowane żeby podać ostatnia piłkę do niego
29
Mi go trochę szkoda. Ma do czynienia w życiu prywatnym z krowami, ale w drużynie były ŚWIĘTE krowy i to była różnica. Wszyscy byli przeciwko niemu, nie miał autorytetu bo już od dnia pierwszego ich chwalił i mówił, że są najlepsi.
0
'Musimy popracować nad naszym wykończeniem.'
Koniecznie.
I te strzały z dystansu...
0
@matirix20 że francuza ma nie być? A czym on sobie po tym meczu zasłużył.
0
3 bramki z wrzutki wpadają, u nas nie ma kto wykończyć. Z resztą wrzucić też. Klepa Klepa Klepa
0
Komentarz usunięty
0
@Pilka_jest_okragla nie dotyka bo nie podają. Lol
0
Nie robimy wrzutek to i nic nie wpada. Klepka Klepka a z klepki nici
1
@greedo a bo? Trzeba próbować wszystkich opcji, a nie od razu kogoś skreślać za nazwisko
5
@BarcaInfo w tym meczu to jedyny nie zawiodłes
0
@kuz zmienił busiego i co??
1
idealna odpowiedź na odejście Barto xdd
1
Barca ma dwa problemy. 1. Nie umie sobie poradzić z autobusem 2. Słaby celownik
0
@DanielOOL No tak bo oni grają w 12.
1
Nie rozumiem dlaczego idą do przodu szybko z akcją jak rywale są z tylu, nie zbudowali jeszcze autobusu
0
Czekają aż wszyscy wrócą....
1
Strzelcie tego gola..... Ileż moznaaaa
0
Mamy 1 więcej piłkarza a gramy dziwnie, słabo, nerwy, stres, jeźdźcy bez głowy
0
Messi strzeli gola. Tak mi wróżka powiedziała
0
Wake up. .
0
W koncu! Antek!
0
Podsumował sie.
1
Skoro już się czepiać to rudy mógłby ubrać się elegancko jak na trenera Barcy przystało a nie dresy
2
Te różowe koszulki to jakieś pechowe