halfnolife
Dołączył/a: styczeń 2024
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Genialna piłka
1
Cudne te koszulki Barcy *.*
0
@kuz brawo......
0
@Encore strzela z 5 metrów ;)
0
@damianex10 widzę, ale po nazwie nie mogę znaleźć takiego zdjęcia w necie
0
@damianex10 jak się nazywa?
0
Które kandydat na prezydenta nie chce Koemana?
1
@Chakalaka rakitic out...
Czekaj...
0
Ale klepa. Az milo popatrzeć
0
@Criss18Barca ponieważ jest na promocji, taka zachęta
0
@Criss18Barca gdzie?
1
Ktoś wie ile jest podpisów pod wotum?
1
@KochamInieste mi note 10 lite. Ehh lite to lite. Super bateria, szybkie ładowanie, piękny ekran. Praktycznie kopia p30 pro pod względem wyglądu z przodu. Procesor ma chyba słabszy od note 8 pro jeśli też dobrze pamiętam. Xioami note 10 lite był na promce za 1399 :)
Xioami fajne aktualizacje dostaje, spoko system. Jedyny minus no to jak duża bateria to i cięższy
0
Pojawi się... Grzegorz Krychowiak schodzi z boiska...
17
Brzęczek mówił, że może z Bośnia wygramy, ale z Hercegowina to tak średnio...
4
@The Game 10 P40 lite jak kolega pisał - odradzam, ponieważ nie ma usług Google. Najlepszy telefon do 1k to xioami note 8 pro, jeśli dobrze pamiętam miał nawet delikatnie lepszy procesor od note 9 pro. Ogólnie w tych cenach Xioami miażdży.
W sklepie RTV Euro AGD można kupić na promocji za lekko ponad 900zl
0
Dlaczego nie ma porzednego zawodnika za Albe lub Pique
0
@chorhe12 ing. Wszystko jest proste. I mila obsługa. I nigdzie nie ma problemow
2
@MESSIah16 wierzę jak co roku. W ukochana Barcelonę.
0
Jeśli jesteś posiadaczem ip 11 pro to pytanie jest dla Ciebie.
Ile wytrzymuje bateria przy normalnym użytkowaniu i jak się siedzi na danych cały czas i bawi się telefonem?
0
Co sądzicie o iphone? Warto kupić IP 11 pro?
3
@pluszek Bo polak. To udowadnia!
0
@Baaarca95 Planatronics sa lekko wytrzymalsze od Jabra, wiec Planatronics explorer 55 lub m75
0
Czesc, chce ogladnac mecz Barca-Sevilla( 6 pazdz 2019) ale cos mi nie dziala, jakis problem na kazdej ze stron. Macie cos sprawdzonego, co dziala?
0
W 1 kwartale 2020 roku?
2
Alba jest chory psychicznie
0
ZEPSULIŚCIE NAM WAKACJE!!!
0
@aras17_VeB co ten laptop ma takiego że zdecydowałeś się jego zakup?
0
@justfootball według mnie spoko cena, ale biorąc pod uwagę ze niebawem Fifa 21... Koło listopada, grudnia są znowu promocje i można fife kupić 21 za 99zl
0
Proszę o linka.....