halfnolife
Dołączył/a: styczeń 2024
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Brawo mordeczko
0
'5' ściąg z tego boiska piątkę!!!
1
Co ten busi kurwa robi bo na pewno nie gra w piłkę
0
@333tricampeones333 przecie Messi posłał 2 piłki po których padł gol
0
Za co czerwo poszło?
0
Antek co asysty to jego. Brawo
1
Za to karny? A wcześniej dla trinaklo????
0
Chłop nam narazie wygrywa mecz. Oczywiście świetne podania Messiego to zaowocowały
0
Brawo Grizu! W końcu pożytek!!!
Szacun
1
Szok. Niedowierzanie
11
Ciągle mówi o przygotowaniu do meczu. A w każdy meczu wygląda jakby w ogóle nie byli przygotowani.
0
@tomek8756 Pracuje w sklepie euro, powiem tak: nie polecam. Bateria licha po ciaglym ladowaniu. Zmacany przez klientów. Często blokowany przez nich. No i amoledy nie sa tak dlugo wytrzymale. Poza tym, jesli sklep ulega likwidacji, to tez czasami moze byc lipa z gwarancja. Cena ogolnie dobra, ale czy warto...
PS: bateria w Samsungach mega sie nagrzewa, szczgolnie w "S'kach"
0
Poszukuje na prezent koszulki RM jeszcze z nadrukiem Ronaldo. Ciężko dostać oryginał. Ktoś cos kojarzy gdzie mogę ogarnąć?
1
Ręką niemalże identyczna jak przy Pique przeciw Realowi
0
Zbyt długie konstruowanie akcji. W środku powinni więcej mieszać. Glupie straty i taki wynik
0
@msmsms jestem obecnie i nie dziala nic z tego co widzę
0
DRAMAT DRAMAT DRAMAT
4
Porażka realu zawsze jest lekiem na całe zło
0
@amanter kopa na ryj. Dokładnie
1
Może szału nie ma, ale kupon wygrany dzięki Bilbao.
48zl na plus ;)
Ps. Postawiony tylko jeden mecz
0
Garssiijaaaaaaaaaa
0
I tylko słysze. Błąd busquetsa....... Błąd busquetsa......patol
0
Oby jego ostatni mecz
1
Lille psuje kupon na 800 zł ;(
Jeden jedyny mecz (10 postawionych)
0
Czemu Gregor jest zdyskwalifikowany?
0
Nowy Rok, Stara Barca
0
Ale z tej kamery źle się ogląda sytuację pod bramka
2
@VamosRakieta może Bośniak nie umie po hiszpańsku i dlatego
6
Moja babcia szybciej stoi niż Busquets biega. Bez kitu
0
@zenoowity biała strona nie działa?