halfnolife
Dołączył/a: styczeń 2024
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
Skromność wielkiego człowieka, a nie mówienie że jemu się należy bo jest najlepszy. W życiu bywa różnie i niczego nie można być pewnym. Jedyne co pewne to śmierć i podatki.
3
Niech Antek strzeli bramkę i ucieszy tych skur****. Grał u nich źle, gra w przeciwnej źle.
2
Jak to nie trzeba wiele... Wsyatrczy doskoczyc do przeciwnika... Aby gra się jakoś kleila
0
Za co żółta dla Messiego?
0
Ronaldo przybil piataka schodzac z boiska z Dybala?
4
Po co tu ten artykuł? Bo strzelił bramki? Bez kitu.
0
@BarcaInfo No a co ma powiedzieć? Dostaje hajs, dostaje minuty na boisku to nie powie gralismy kupe, Erni do wywalenia.
0
@pablotojo meter
0
@Iluvatar123 Jak to robisz?
0
Dostanę mecz Sevilla Barca gdzieś na necie? Ma ktoś link do full meczu?
0
jest bardzo bardzo zle
1
Busi ratuje, bedzie strzelal
0
Znajde gdzies i ogladne Barca-Sevilla z pazdziernika br?
1
D10S.
Piętnaście znaków.
1
Co to za sędzia? Jak się nazywa, bo jakiś taki no... Chyba jeden z niewielu co nie robi koło siebie szopke
0
Ale pustki na trybunach
0
Który to już karny podarowany rywalowi przez de Ligta
0
-2014/2015
-dom
Kibicuje od 2006 roku, kiedy Ronaldinho zaraził mnie magiczną grą... Jednak wybrany sezon był wyjątkowy. W składzie wciąż legendy takie jak Iniesta, Xavi. Prosty i tradycyjny krój, wzór koszulek, które były od samego powstania klubu. To był szczęśliwy czas dla Barcelony, która zdobyła tryplet, Leo Messi z złotą piłką, król strzelców LM, Asyst LM oraz Primera División
a także Copa America i tak można wymieniać. Ten sezon był magiczny no i ten przypadek, że Barcelona w PK i LM pokonuje 3:1. Luis Enrique pierwszy sezon i zgarnięcie 3 najważniejszych tytułów. Na pewno zostanie na długo w pamięci sezon 2014/2015 ze względu na sukcesy. Oby taki sezon znów mógł się powtórzyć.
0
Ma ktoś filmik jak poszła czerwona kartka za "faul"?
46
To było niesamowite uczucie być na Camp Nou, słyszeć, widzieć... Vamos!
27
Dziś idę spełnić swoje Marzenie. Barca - Sevilla. 21. Nie mogę się doczekać. Oby wygrali.
1
Ma ktoś link do meczu realu?
0
@pax Expo Barcelona. Laduje 22;15
Dzieki za wszystkie odp
0
@dasouzar11 dzieki za otuche :)
0
Czesc, w czwartek lece do Barcelony (lotnisko EL Prat) widze dużo opin negatywnych. Troszke sie stresuje, duze lotnisko no i nie za bardzo umiem j. angielski, raczej dosc podstawowo. Na co zwrocic uwage, czy latwo "wydostac sie" z lotniska? Jakies porady?
0
jak zagral Carles Perez?
0
bledy indywidualne, tyle i az tyle
1
@barcanawieki najpierw dostał żółta potem chyba klaskanie
0
Za co żółta za Leona?
0
Taki najazd na Valverde, że aż milo poczytatać komentarze z 2017, kiedy przychodzil do nas :)