10

Skromność wielkiego człowieka, a nie mówienie że jemu się należy bo jest najlepszy. W życiu bywa różnie i niczego nie można być pewnym. Jedyne co pewne to śmierć i podatki.

3

Niech Antek strzeli bramkę i ucieszy tych skur****. Grał u nich źle, gra w przeciwnej źle.

2

Jak to nie trzeba wiele... Wsyatrczy doskoczyc do przeciwnika... Aby gra się jakoś kleila

0

Za co żółta dla Messiego?

0

Ronaldo przybil piataka schodzac z boiska z Dybala?

4

Po co tu ten artykuł? Bo strzelił bramki? Bez kitu.

0

@BarcaInfo No a co ma powiedzieć? Dostaje hajs, dostaje minuty na boisku to nie powie gralismy kupe, Erni do wywalenia.

0

@pablotojo meter

0

@Iluvatar123 Jak to robisz?

0

Dostanę mecz Sevilla Barca gdzieś na necie? Ma ktoś link do full meczu?

0

jest bardzo bardzo zle

1

Busi ratuje, bedzie strzelal

0

Znajde gdzies i ogladne Barca-Sevilla z pazdziernika br?

1

D10S.
Piętnaście znaków.

1

Co to za sędzia? Jak się nazywa, bo jakiś taki no... Chyba jeden z niewielu co nie robi koło siebie szopke

0

Ale pustki na trybunach

0

Który to już karny podarowany rywalowi przez de Ligta

0

-2014/2015
-dom
Kibicuje od 2006 roku, kiedy Ronaldinho zaraził mnie magiczną grą... Jednak wybrany sezon był wyjątkowy. W składzie wciąż legendy takie jak Iniesta, Xavi. Prosty i tradycyjny krój, wzór koszulek, które były od samego powstania klubu. To był szczęśliwy czas dla Barcelony, która zdobyła tryplet, Leo Messi z złotą piłką, król strzelców LM, Asyst LM oraz Primera División
a także Copa America i tak można wymieniać. Ten sezon był magiczny no i ten przypadek, że Barcelona w PK i LM pokonuje 3:1. Luis Enrique pierwszy sezon i zgarnięcie 3 najważniejszych tytułów. Na pewno zostanie na długo w pamięci sezon 2014/2015 ze względu na sukcesy. Oby taki sezon znów mógł się powtórzyć.

0

Ma ktoś filmik jak poszła czerwona kartka za "faul"?

46

To było niesamowite uczucie być na Camp Nou, słyszeć, widzieć... Vamos!

27

Dziś idę spełnić swoje Marzenie. Barca - Sevilla. 21. Nie mogę się doczekać. Oby wygrali.

1

Ma ktoś link do meczu realu?

0

@pax Expo Barcelona. Laduje 22;15

Dzieki za wszystkie odp

0

@dasouzar11 dzieki za otuche :)

0

Czesc, w czwartek lece do Barcelony (lotnisko EL Prat) widze dużo opin negatywnych. Troszke sie stresuje, duze lotnisko no i nie za bardzo umiem j. angielski, raczej dosc podstawowo. Na co zwrocic uwage, czy latwo "wydostac sie" z lotniska? Jakies porady?

0

jak zagral Carles Perez?

0

bledy indywidualne, tyle i az tyle

1

@barcanawieki najpierw dostał żółta potem chyba klaskanie

0

Za co żółta za Leona?

0

Taki najazd na Valverde, że aż milo poczytatać komentarze z 2017, kiedy przychodzil do nas :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?