halfnolife
Dołączył/a: styczeń 2024
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Że co?
0
Kabooommmmm.
0
Panasonic RP-HJE125
1
Ale was boli, aż żal mi was, poważnie. Spinacie się jakby to był jakiś problem. Skoro jest to nie odpisujcie, a nie madrale rżniecie. Jak widać jeden z użytkowników mógł normalnie odpisać. A reszta to chyba dla zasady ma jakiś problem. Coś w stylu, jak zagra Rakieta dobrze i strzeli bramkę, to dla zasady musi być hejt, że gra gowno. Mówicie o poziomie na RM, a sami pokazujecie klasę. Szanujmy się. Jesteśmy cules.
1
A może ja nie głosuje w ogóle? Więc jaki masz problem?
5
Nie napinaj się jak plandeka na Żuku, stary. Wyciąg kija z dupy. I nie oceniaj, jak kogoś nie znasz.
3
Dziękuję :).
0
Niepełnosprawny.
0
Kto wygrał wybory? Jakie mniej więcej wyniki były?
0
Co się działo wczoraj pod koniec meczu MU z Chelsea? Co Mou taki wściekły?
0
Oby...
0
Mam nadzieje, ze w 60 min beda zmiany
0
Mi się osobiście nie podobał. Ale to zależy od gustu. Jak jak wyżej napisane, zwiastun filmu wydawał się ciekawszy.
0
Jest już w planach jakis wyjazd na mecz do Barcelony na 2019 rok? Tzn z kibicami.
0
Zależy jak głęboka rysa. Jak płytko to nie powinno widać.
0
Ma ktos Player+box? jak tak to z jakiego pakietu korzystacie? opłacalne? dobrze wszystko odbiera? Poproszę o opinie.
0
Honor 8
1
Był ktoś na meczu Barcelony? gdzie kupowaliście bilet? byliscie z grupą fanów? jak tak to z jakiej strony?
1
Dembele, Vidal, Rafa, siedzą na ławie i kurwa Mac nawet jeden nie wejdzie na 20 min, tylko na 5... Po co po co po co
1
Semedo.
0
I mamy Semedo za Alvesa :D
2
A co? Rafinha to piłkarz innego zespołu, że ma nie grać? To też dobry zawodnik. Akurat za Denisa mógłby łapać się do składu.
16
Trzeba uderzac spoza 16, jak tylko jest miejsce i okazja. Nie ma bac się, nie klapac do pięciu metrów, tylko huknąć i może wejdzie.
0
cisnęli w ataku i wycisnęli. CSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS
0
o teraz dopiero widze ;D
3
Czy tylko mi Suarez przypomina gościa z filmu "taxi" - Daniela? jeszcze jakby miał cięcie z boku na włosach
1
Suarez wygląda na ok 2 lata młodszego bez tej brody xd
0
I co hejterzy :D
3
Po prostu sam słaby mecz, daje powody do uśmiechu. Nie wystarczy :)
0
No i co znawcy? Julek też wtopil z Realem. A wy się plujecie na Erniego.
@down nie, po prostu myślicie, że zatrudnienie nowego trenera na pewno będzie najlepsza opcja dla Barcy, żeby grała lepiej. To piłkarze grają i wszystko jest w ich nogach.