0

Że co?

0

Kabooommmmm.

0

Panasonic RP-HJE125

1

Ale was boli, aż żal mi was, poważnie. Spinacie się jakby to był jakiś problem. Skoro jest to nie odpisujcie, a nie madrale rżniecie. Jak widać jeden z użytkowników mógł normalnie odpisać. A reszta to chyba dla zasady ma jakiś problem. Coś w stylu, jak zagra Rakieta dobrze i strzeli bramkę, to dla zasady musi być hejt, że gra gowno. Mówicie o poziomie na RM, a sami pokazujecie klasę. Szanujmy się. Jesteśmy cules.

1

A może ja nie głosuje w ogóle? Więc jaki masz problem?

5

Nie napinaj się jak plandeka na Żuku, stary. Wyciąg kija z dupy. I nie oceniaj, jak kogoś nie znasz.

3

Dziękuję :).

0

Niepełnosprawny.

0

Kto wygrał wybory? Jakie mniej więcej wyniki były?

0

Co się działo wczoraj pod koniec meczu MU z Chelsea? Co Mou taki wściekły?

0

Oby...

0

Mam nadzieje, ze w 60 min beda zmiany

0

Mi się osobiście nie podobał. Ale to zależy od gustu. Jak jak wyżej napisane, zwiastun filmu wydawał się ciekawszy.

0

Jest już w planach jakis wyjazd na mecz do Barcelony na 2019 rok? Tzn z kibicami.

0

Zależy jak głęboka rysa. Jak płytko to nie powinno widać.

0

Ma ktos Player+box? jak tak to z jakiego pakietu korzystacie? opłacalne? dobrze wszystko odbiera? Poproszę o opinie.

0

Honor 8

1

Był ktoś na meczu Barcelony? gdzie kupowaliście bilet? byliscie z grupą fanów? jak tak to z jakiej strony?

1

Dembele, Vidal, Rafa, siedzą na ławie i kurwa Mac nawet jeden nie wejdzie na 20 min, tylko na 5... Po co po co po co

1

Semedo.

0

I mamy Semedo za Alvesa :D

2

A co? Rafinha to piłkarz innego zespołu, że ma nie grać? To też dobry zawodnik. Akurat za Denisa mógłby łapać się do składu.

16

Trzeba uderzac spoza 16, jak tylko jest miejsce i okazja. Nie ma bac się, nie klapac do pięciu metrów, tylko huknąć i może wejdzie.

0

cisnęli w ataku i wycisnęli. CSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS

0

o teraz dopiero widze ;D

3

Czy tylko mi Suarez przypomina gościa z filmu "taxi" - Daniela? jeszcze jakby miał cięcie z boku na włosach

1

Suarez wygląda na ok 2 lata młodszego bez tej brody xd

0

I co hejterzy :D

3

Po prostu sam słaby mecz, daje powody do uśmiechu. Nie wystarczy :)

0

No i co znawcy? Julek też wtopil z Realem. A wy się plujecie na Erniego.

@down nie, po prostu myślicie, że zatrudnienie nowego trenera na pewno będzie najlepsza opcja dla Barcy, żeby grała lepiej. To piłkarze grają i wszystko jest w ich nogach.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?